DENİB Yönetiminden Sedat DEMİRDEN'e Akşam Yemeği

DENİB Yönetim Kurulundan istifa eden DTS Denizli Tekstil Dış Ticaret A.Ş‘nin eski genel müdürü Sedat Demirden'in, Birliğimiz yönetimden ayrılması nedeniyle bir akşam yemeği düzenlendi.

14 Haziran 2011 Salı günü Pamukkale Tenis Kulubü -Marla Restaurant'ta Yönetim Kurulumuz üyeleri ve eşlerinin katılımıyla gerçekleşen akşam yemeğinde, yönetim kurulu üyeleri tek tek konuşma yaparak Sedat DEMİRDEN hakkında duygu ve düşüncelerini paylaştılar. Son sözü alan Başkan Süleyman Kocasert yaptığı konuşmada, yaklaşık 3 dönemdir Yönetim Kurulumuzda aktif görev alan ve her konuda desteğini bizlerden esirgemeyen Sedat Bey'e, Yönetim Kurulu olarak Birliğimiz adına bugüne dek yaptığı özverili ve başarılı çalışmalar nedeniyle teşekkür ederek, bundan sonraki yaşamında başarılar diledi.

Sedat Demirden, yemekte yaptığı konuşmada, Denizli ihracatçılarıyla, Yönetim Kurulu üyeleriyle ve sektörde de 10 yıldır birlikte başarılı çalışmalar yaptıklarını Birlik yönetiminde bulunduğu her dönemin kendisi için çok önemli olduğunu ve takım ruhu ile keyifle çalıştıklarını belirterek, Yönetim Kurulu üyelerine tek tek teşekkürlerini sundu..

Yemek sonunda Sedat Demirden'e Yönetim Kurulu tarafından plaket ve çeşitli hediyeler takdim edildi.

İlgili Fotoğraflar