Denizli İhracatçısına Müjde!

Denizlili ihracatçı firmalara maliyet avantajı sağlayacak bir proje hayata geçiyor. Ege İhracatçı Birlikleri ve Denizli İhracatçılar Birliği ile Garanti Bankası arasında imzalanan protokolle "Ortak Satın Alma Projesi” kapsamında, Ege İhracatçı Birlikleri ve Denizli İhracatçılar Birliği üyeleri, Garanti Bankası'ndan "Egeli İhracatçım Bonus Business Card”ı temin ederek, kartlarıyla yapacakları harcamalarından bonus kazanma imkanı elde edecekler. Bu projeye katılan firmalardan TNT Express, MNG Kargo, AvivaSa, Petrol Ofisi ve Doruknet'ten yapılacak satın almalarda ise özel indirim ve taksit fırsatlarından yararlanacaklar.

Proje kapsamında AvivaSa, Egeli İhracatçım Bonus Business Card'la yapılan ödemelerde peşin fiyatına 12 taksit, Kasko, Konut, KOBİ Yangın Paket, Endüstriyel Yangın Paket poliçelerinde %20'ye varan özel indirim imkanı sunacak. TNT Express'te yurtdışı gönderilerinin ödemesini, bu kartla yapan ihracatçılarımız, gönderim adedine göre, %35'e varan indirimlerden yararlanabilecek. MNG Kargo, yurtiçi gönderilerinin ödemesinde bu kartı kullanan ihracatçılara, gönderim adedine göre, %30'a varan indirimler sunacak. Doruknet'ten web ve mail hosting hizmeti alan kart sahibi ihracatçılar %40 indirimden; Petrol Ofisi'nde yaptıkları akaryakıt harcamalarında ise indirimden yararlanacak.

"Egeli İhracatçım Bonus Business Card” sahipleri, Bonus Business Card'ın işletmelere sunduğu tüm fırsatlardan yararlanabilecekler. Denizlili ihracatçı firmalar, şirket sahibi/ortağı ve çalışanları için diledikleri sayıda "Egeli İhracatçım Bonus Business Card” talep edebilecek. Kazandıkları bonusları alınan her karta ayrı olarak veya şirkete ait tek bir kartta toplu olarak biriktiren Kart sahipleri, birikmiş bonuslarıyla, bedava alışveriş yaparken, bedava uçak bileti de alabiliyor. Uçak biletlerini, kartlarıyla Garanti Uçuş Hattı - 444 0 333 Alo Garanti'den 6'ya varan taksitlerle alabiliyor. "Egeli İhracatçım Bonus Business Card'la Atatürk Havaalanı İç ve Dış Hatlar Terminali'nde Vale Parking'de %50 indirimden yararlanabilen işletmeler, kartlarını otel, restoran, akaryakıt, gıda, havayolları, giyim gibi farklı sektörlerde kullanıma açabiliyor veya kullanımı kısıtlayabiliyor. OGS ödemeleri gibi düzenli harcamalar ve Turkcell cep telefonu faturaları için ek masraf olmadan otomatik ödeme talimatı verebiliyor. Elektrik, su, dogalgaz, telefon, ADSL gibi faturalarını, işlem ücreti dahilinde otomatik olarak bu karttan tahsil edebiliyor.

Proje sayesinde, sadece büyük cirolu firmaların elde ettiği avantajlara KOBİ niteliğindeki ihracatçılarımız da sahip olacak. Sisteme dahil olmak isteyecek yeni tedarikçilerle halka daha da genişleyecek ve ihracatçılarımız daha rekabetçi bir satın alma ortamına kavuşacaklar. Bu projeyle, hem ihracatçılarımız, hem de proje ortaklarımız kazanacak.

Denizli İhracatçılar Birliği Başkanı Süleyman Kocasert yaptığı açıklamada, uzun zamandan beri Denizlili ihracatçıları düşünerek somut kazanımlar elde etmek amacıyla yaptığımız çalışma ve çabaların olumlu sonuçlanmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Özellikle KOBİ ve küçük ölçekli ihracatçılarımıza büyük avantajlar sağlayacak olan bu projenin hayırlı olmasını diliyoruz. Bu projeden Denizli ihracatçılarının en üst düzeyde yararlanmaları için Denizli İhracatçlar Birliği olarak çalışmalarımıza devam edeceğiz. Tüm üyelerimizin, maliyet avantajı sağlayacak olan bu karttan sahip olmalarını ve projeye sahip çıkmalarını umuyoruz, dedi.

İlgili Fotoğraflar