İhracatta Fırsatlar: Yeni Sektörler, Pazarlar, İş Modelleri ve Teşvikler

17 Şubat 2011 Perşembe günü Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK), Akbank, Denizli Sanayi Odası, Denizli Ticaret Odası, Denizli İhracatçılar Birliği ve TOBB Denizli Genç Girişimciler Kurulu işbirliği ile "İHRACATTA FIRSATLAR: YENİ SEKTÖRLER, PAZARLAR, İŞ MODELLERİ VE TEŞVİKLER” konulu bir toplantı düzenlenmiştir.
Birliğimiz Konferans Salonu'nda Dünya Gazetesi İhracat Uzmanı Şefik Ergönül'ün moderatörlüğünde gerçekleştirilen toplantıda, Akbank KOBİ Bankacılığı Bölüm Müdürü Bilge ÖMERBEYOĞLU, Denizli İhracatçılar Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman KOCASERT, Denizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hüseyin MEMİŞOĞLU ve Denizli Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Müjdat KEÇECİ yaptıkları konuşmada ihracatın önemine ve Denizli'nin ihracattaki başarısına değindiler.
DEİK İş Konseyi Koordinatör Yardımcısı Elnur OSMANOV Avrasya Bölgesinde ihracat fırsatları konusunda katılımcıları bilgilendirirken, İGEME Uzman Yardımcısı Hatice Şafak ERGÜN ise İhracatta Devlet Yardımları konusunda sunum gerçekleştirdi.
"Başarı Hikayesi” bölümünde ise DEİK, Türk-Bulgar İş Konseyi Başkanı ve Oynurden Kimya San. ve Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Egemen Denizli'nin içinde yetişen bir ihracatçı olarak başarı hikayesini anlattı.
Toplantının bitiminde plaket sunumu gerçekleştirildi.

İlgili Fotoğraflar