İhracat Rakamları (Bin USD)
English

2015-12 TİM AKADEMİ Denizli Semineri

Sayı: 32089230-TİM.DENİB.GSK.ARGE.2015/36-200                                              Denizli, 09/02/2015
Konu:TİM AKADEMİ Denizli Semineri

 

S İ R K Ü L E R

(ARGE / 2015 - 12)

Sayın Üyemiz,

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM)'in eğitim projesi olan TİMAKADEMİ koordinasyonunda, Türkiye'nin "2023 yılı 500 Milyar Dolar İhracat Hedefi kapsamında DENİZLİ DEĞERLENDİRMESİ” konulu toplantı, Birliğimiz ev sahipliğinde 17 Şubat 2015 Salı günü Dedeman Park Otel Denizli'de gerçekleştirecektir.

TİM Başkanı Sayın Mehmet BÜYÜKEKŞİ ve Ekonomi Bakanlığı Müsteşarı Sayın İbrahim ŞENEL'in katılacağı sözkonusu toplantıda, Pegasus Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ali SABANCI "Markalaşmada bir başarı hikayesi” başlığı ile deneyimlerini paylaşacak olup, panel oturumunda ise devlet desteklerinde yeni dönemde değişen tebliğler T.C. Ekonomi Bakanlığı Marmara Bölgesi Müdür Yardımcısı Dr. Yasemin GÖRÜM, İhracat Stratejisi kapsamında Denizli'deki önemli tüm sektörlerin Yeni Dönem Stratejik Hedef Pazarları konusunu, Türkiye İhracatçılar Meclisi Genel Sekreter Yardımcısı Metin TABULU tarafından katılımcılara sunulacaktır.

Anılan toplantıya üye firmalarımızın Yönetim Kurulu Başkanları, Genel Müdürleri, İhracat Müdürleri ve üst düzey yöneticiler davetli olup, katılım ücretsiz olduğu için her firmaya en fazla 3 kişilik bir katılım hakkı sağlanabilmekte ve sadece kayıt yaptıranların ( aşağıdaki linkten) katılımı mümkün olabilmektedir.

Bilgileriniz ve gereği rica olunur.

 

Saygılarımla,

 

Levent ÖZTAŞ

Genel Sekreter T.

 

Ekler :

1) TİM AKADEMİ Denizli Semineri Ayrıntılı Bilgi

2) Program ve Katılım Formu