İhracat Rakamları (Bin USD)
English

2017-98 Amazon EU- Ev Tekstili Sektörü Özel Nitelikli Alım Heyeti ve Bilgilendirme Toplantısı Hk.

Sayı:32089230-TİM.DENİB.GSK.URGE.2017/166-1831                                           Denizli, 12/09/2017
Konu:Amazon EU- Ev Tekstili Sektörü Özel Nitelikli Alım Heyeti ve Bilgilendirme Toplantısı Hk.

 

 

S İ R K Ü L E R

(URGE / 2017-98)

 

Sayın Üyemiz,

Ekonomi Bakanlığı himayelerinde, TİM ve Denizli İhracatçılar Birliği işbirliği ile Dünyanın çeşitli ülkelerinde faaliyet gösteren ve satış hacmi ile piyasa değeri göz önüne alındığında dünyanın en büyük alışveriş sitesi konumunda bulunan Amazon EU firmasının yetkilileri 20 Eylül 2017 Çarşamba tarihinde Denizli'yi ziyaret edeceklerdir.

Söz konusu etkinlik kapsamında, 20 Eylül 2017 Çarşamba sabahı saat 09.15'te Birliğimizde Amazon EU firmasının temsilcileri tarafından bir bilgilendirme toplantısı düzenlenecek olup, toplantının ardından firma ziyaretleri gerçekleştirilecektir.

Bu bağlamda, bilgilendirme toplantısına katılmak isteyen ev tekstili sektöründe faaliyet gösteren üyelerimizin katılım teyitlerini nadidetabakoglu@denib.gov.tr adresine bildirmeleri rica olunur.

Diğer taraftan Amazon EU firmasının ziyaret edeceği firmaların belirlenmesini teminen, ev tekstili sektöründe faaliyet gösteren ilgilenen üyelerimizin (özellikle elektronik ticaret tecrübesi olan ve elektronik ticarette operasyonel yeterliliğe sahip, kutulu mal üreten ve ihraç eden firmalar…) ekli excel formunda talep edilen bilgileri doldurarak nadidetabakoglu@denib.gov.tr adresine en geç 14 Eylül Perşembe günü saat 12:00'ye kadar ulaştırmaları önemle rica olunur. (Toplanan bilgiler Amazon firması ile paylaşılacaktır)

 

Saygılarımla,

 

Uğur DAYIOĞLU

Genel Sekreter

 

EK: Firma Bilgileri- Excel Formu