DENİB 20. Kuruluş Yıldönümü Etkinliği Gerçekleştirildi...

1993 yılında kurulan Denizli İhracatçılar Birliği, bu yıl 20. Yılını kutluyor. Bu bağlamda, 21 Aralık 2012 Cumartesi günü Pamukkale Üniversitesinde Denizli İhracatçılar Birliği tarafından bir kutlama etkinliği gerçekleştirildi.

Bahçeşehir Kolejinin katkılarıyla, Ekonomist Deniz GÖKÇE tarafından "2023 YOLUNDA TÜRKİYE EKONOMİSİ” başlıklı bir sunumun gerçekleştirildiği etkinlikte, Doç. Dr. Deniz GÖKÇE tarafından Türkiye Ekonomisinin mevcut durumu ve geleceği hakkında önemli bilgi ve yorumlar salonu dolduran dinleyicilerle paylaşıldı.

Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanı Sayın Mehmet BÜYÜKEKŞİ'nin de davet edildiği etkinlikte, Denizli Valisi Sayın Abdülkadir DEMİR, Denizli Milletvekilleri Sayın Nihat ZEYBEKCİ, Sayın Mehmet YÜKSEL ve Sayın Nurcan DALBUDAK, Denizli Belediye Başkanı Sayın Osman ZOLAN, Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin BAĞCI, İstanbul Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği Başkanı Sayın Hikmet TANRIVERDİ, Antalya İhracatçılar Birliği Başkanı Mustafa Satıcı da etkinliğe katılan isimler arasında yer aldı.

Denizli İhracatçılar Birliği'nin 20. Kuruluş Yıldönümü etkinliğinde, önceki başkanlar Sayın Abdülkadir Uslu, Sayın Zafer Katrancı, Sayın Nihat Zeybekci ve Sayın Hüseyin Memişoğlu ile, DENİB'in merhum Başkanı Sayın Raşit GÜNTAŞ'ın oğlu Sayın Ahmet GÜNTAŞ'a günün anısına birer plaket takdim edildi. Diğer taraftan Denizli İhracatçılar Birliği'nin kuruluşundan bu yana kesintisiz ihracat gerçekleştiren 22 firmanın temsilcilerine de birer hatıra plaketi takdim edildi.

İlgili Fotoğraflar