DENİB Ailesi, Çalışkan Tarım'ın Evsahipliğinde Bir Araya Geldi

Denizli İhracatçılar Birliği yönetim kurulu üyeleri, denetim kurulu üyeleri ve TİM delegelerinden oluşan DENİB ailesi, 2 Haziran Pazartesi günü, Çalışkan Tarım'da Süreyya ÇALIŞKAN'ın ev sahipliğindeki yemekli toplantıda bir araya geldi.

Denizli Valisi Sayın Abdülkadir DEMİR'in onurlandırdığı toplantıda, Denizli İhracatçılar Birliği'nin gündemindeki konular değerlendirilirken, DENİB Başkanı Süleyman KOCASERT, Denizli İhracatçılar Birliği yetkili organlarında tekstil dışındaki sektörlerden de temsilcilerin yer almasıyla birlikte daha etkin hale geldiklerinin altını çizdi. Vali DEMİR'e, DENİB ailesinin davetine icabet ettikleri için teşekkürlerini sunan KOCASERT, bundan sonra da farklı firmaların ev sahipliğinde dönem dönem bir araya geleceklerini ifade etti.

Vali Abdülkadir DEMİR, Çalışkan Tarım Yönetim Kurulu Başkanı Süreyya ÇALIŞKAN'a ev sahipliğinden dolayı teşekkür ederek, Denizli İhracatçılar Birliğinin çalışmaları ve faaliyetleri ile Denizlililerin çalışkanlığının ve üretkenliğinin çok güzel bir örneği olduğunu ifade etti. DENİB'in bundan sonra da Denizli'ye önemli katkılar sunan bir kurum olmaya devam edeceğinden şüphesi olmadığını vurguladı.

İlgili Fotoğraflar