İhracat Rakamları (Bin USD)
English

DENİB AKADEMİ, E-Fatura, E-Defter, E-Arşiv Eğitimi

DENİB AKADEMİ eğitim faaliyetleri çercevesinde, Denizli Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası işbirliğiyle 15 Aralık 2015 Salı günü "E-Fatura, E-Defter, E-Arşiv” eğitimi gerçekleştirildi.

Eğitimde, "E-Fatura Nedir? E-Defter Nedir? E-Arşiv Nedir? Kullanmanın Temel Amaçları ve Yararları, Kimler zorunluluk kapsamına giriyor, Kimler Kapsam Dışında Kalacak, Mevcut durumda e-fatura uygulamasına kayıtlı firmaları neler ilgilendiriyor, E-Fatura Uygulamasından Yararlanmak için Ne Yapılmalı, E- Defterin Amacı ve Avantajları, E Defter- E- Kayıt, Kendi Yazılımını Geliştirme ve Kullanma Yazılım Testleri, E- Arşiv Zorunlu Mudur, E- Arşiv Kullanma Koşulları, E- Arşiv Yurt Dışında Olabilir mi? konularında ve uygulamayla ilgili yaşanabilecek sorunlar ile dikkat edilmesi gereken konularda LUCA Genel Koordinatörü Cenk İÇER ile İŞNET İş Ortakları Türkiye Satış Müdürü Ayhan AKGÖZ katılımcılara bilgi verildi.

Denizli İhracatçılar Birliği Raşit Güntaş Konferans Salonu'nda şirketlerin üst yöneticileri, muhasebe departmanı yöneticileri ve mali müşavirlerin katılımıyla gerçekleştirilen eğitime ilgi yoğundu. DSMMO Yönetim Kurulu Başkanı Necdet Yılmaz, Başkan Yardımcısı Mehmet SARIGÖL ve Genel Sekreterinin de katıldıkları eğitimde, yoğun katılımdan ve işbirliği konusundaki memnuniyetlerini dile getirdiler.

DENİB AKADEMİ eğitimleri, 23-24-25 Aralık 2015 günleri " Dış Ticarette Kullanılan İngilizce Terminoloji ve Yazışma Teknikleri” ile devam edecek.

 
 

İlgili Resimler