DENİB AKADEMİ, Tasarruf-Tüketim Eğitimi

DENİB AKADEMİ hız kesmeden eğitim programlarına devam ediyor. Bu kapsamda 9 Şubat 2016 Salı günü "Tasarruf- Tüketim” eğitimi düzenlendi.


Bemar Kariyer Okulun'dan Eğitmen Doç.Dr. Kamil ORHAN gerçekleştirilen eğitimde katılımcıları, Tasarruf ve Tüketim nedir? Tüketici, Müşteri ve Ticari Müşteri, Satın alma, Tutum ve Tutum değiştirme, Tüketim Eğilimleri, Ekonomik ve Psikolojik Sonuçları, Reklamların Tüketimde Etkisi konularında bilgilendirirken, Kentsel Türkiye'deki Hane ve Kişilerin Statü, Gelir ve Tüketim Tabakalarına Göre Sayısal ve Oransal Dağılımları, Türkiye Dış Borç Stoku, Kişi Başına Düşen Dış Borç Miktarı, Elektrik Tüketimi Miktarları, KOBİ Kredilerinin Gelişimi, Yurtiçi Tasarruflar/GSYH (Kamu Tasarrufu, Özel Tasarruf), İşletmelerde Gelişim Süreçleri gibi birçok konuda katılımcılara veri paylaşımında bulunularak Tasarruf ve Tüketim konusunda bireyselden başlayarak firma olarak yapmamız gereken hususlar hakkında önerilerde bulundu.


Denizli İhracatçılar Birliği Nihat Zeybekci Toplantı Salonu'nda gerçekleştirilen eğitime DENİB Yönetim Kurulu Başkanı Yardımcısı İbrahim UZUNOĞLU ve Yönetim Kurulu üyesi İsa DAL eğitime katılanlar arasındaydı. DENİB AKADEMİ eğitimleri, 9 Mart 2016 Salı günü "Verimli Bir İşyeri İçin- Verimlilik Artırma Teknikleri ” ile devam edecek.

 

 

İlgili Fotoğraflar