DENİB, Başarılı Tasarımcıları Yurt Dışına Eğitime Gönderiyor...

Denizli İhracatçılar Birliği tarafından düzenlenen, Ekonomi Bakanlığı'nın desteklediği Ev ve Plaj Giyimi Tasarım Yarışması'nın finalistleri devlet desteği ile yurtdışında eğitim hakkı elde etmeye devam ediyor.

Geleneksel hale gelen Ev ve Plaj Giyimi Tasarım Yarışması, bugüne kadar üç finaliste burs imkanı sundu. 2012 yılında 1.si düzenlenen yarışmada birinci olan Tuğçe YILDIRIM, 2013 yılında 2.si düzenlenen yarışmada ise birinci olan İpek ÖZYOLDAŞ ile ikinci olan Yelda Şebnem EKER, İtalya'da eğitim almaya hak kazandı. Söz konusu ödül ile dereceye giren yarışmacıların eğitim masraflarının yanı sıra, eğitimleri süresince aylık başarı bursu da veriliyor.

Denizli İhracatçılar Birliği Başkanı Süleyman KOCASERT, bu yıl 3.sü düzenlenen Ev ve Plaj Giyimi Tasarım Yarışması'nda final hazırlıklarının tüm hızıyla devam ettiğini, Eylül ayında görkemli bir defile ile gerçekleşecek finalin ardından ilk üç dereceye giren finalistlere hem para ödülü, hem de yurtdışında eğitim şansı verileceğini belirtti…

İlgili Fotoğraflar