DENİB, Hazırgiyim Sektör Kurulu' nda Söz Sahibi

Türkiye'nin farklı bölgelerinde yapılan ihracatçı birlikleri seçimlerinin tamamlanmasının ardından, Türkiye İhracatçılar Meclisi bünyesinde oluşan Hazırgiyim ve Konfeksiyon Sektör Kurulu toplantısının ilki İstanbul'da gerçekleştirildi.

Sektör Kurulu Başkanlığına, İstanbul Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği Başkanı Hikmet Tanrıverdi seçilirken, Başkan Yardımcılıklarına ise Ege Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği Başkanı Emre Kızılgüneşler ile Denizli İhracatçılar Birliği Başkanı Süleyman Kocasert seçildi.

DENİB Başkanı KOCASERT yeni görevi hakkında şu değerlendirmelerde bulundu: "Geçen dönemde de DENİB, sektör kurulunun Başkan Yardımcılığı görevini üstlenmişti. Aynı görevin yeniden DENİB'e verilmesi gurur verici bir gelişme. Denizli, tekstil ve hazırgiyim ihracatında ülke ihracatından önemli pay alan bir şehir. Sektörün ihtiyaçlarını, problemlerini ve önceliklerini en sıcak hisseden bir kent. Dolayısıyla, sektör kurulunu çalışmalarına önemli düzeyde katkı sunabileceğimizi düşünüyorum. Ümit ediyorum geçen dönem olduğu gibi bu dönemde de hep birlikte sektörü en iyi şekilde temsil edeceğiz.”

 

 

İlgili Fotoğraflar