DENİB Mobil Uygulaması, Akıllı Telefonlarda ve Tabletlerde

30 Ocak 2014 Perşembe günü, DENİB Yönetim Kurulu Başkan Vekili İbrahim UZUNOĞLU, Yönetim Kurulu Üyeleri Hüseyin MEMİŞOĞLU ve Bekir Serdar MUTLUBAŞ'ın katılımıyla gerçekleşen Basın Toplantısında, DENİB Mobil Uygulamasının tanıtımı yapıldı.

DENİB Başkan Vekili İbrahim Uzunoğlu konuşmasında, Denizli İhracatçılar Birliği'nin mevcut yönetiminin 2010 yılından beri görevde olduğunu belirterek, ilk günden beri, DENİB'i bir adım daha ileriye götürecek projeler üretmenin peşinde olduklarını ifade etti. Bu noktadan hareketle, artık iyiden iyiye hayatımızın bir parçası olan akıllı telefonlarda da DENİB'in yer alması gerektiğini düşündüklerini ve bir süredir üzerinde çalışılan DENİB mobil uygulamasını hayata geçirdiklerini belirtti. Kısaca mobil uygulama ile yapılabileceklere değinen Uzunoğlu, gelen talepler doğrultusunda uygulamaya yeni özelliklerin de eklenebileceğini vurguladı.

Basın toplantısında, Uygulama Hizmetinin satın alındığı ve Denizli'de, Pamukkale Teknokent'te faaliyet gösteren Divan Yazılım Firmasından Genel Müdür Buğra YÜKSEL tarafından da bir tanıtım sunumu gerçekleştirildi.

 

 

İlgili Fotoğraflar