DENİB Tasarım Yarışmasında Finalist Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleştirildi.

Bu yıl 3.'sü düzenlenen "DENİB Ev ve Plaj Giyimi Tasarım Yarışması”nda, gönderilen başvuruların Jüri tarafından değerlendirilmesinin ardından belli olan finalistler ile 14 Haziran 2014 Cumartesi günü Denizli İhracatçılar Birliğinde, finalistlere yönelik bir bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.

DENİB Yönetim Kurulu Üyesi ve DENİB Tasarım Yarışması Komitesi Üyesi Bekir Serdar MUTLUBAŞ ile birlikte, Gardenya Tekstil'den Mukaddes BAŞKAYA, tasarımcı Vildan ÇAPUTÇU ve DENİB Arge, Tanıtım ve Organizasyon Şube Müdürü Şadiye BAYKENT'in katıldığı toplantıda, finalistlere yarışma hakkında daha detaylı bilgi verilirken, Eylül ayında gerçekleşmesi planlanan final programına kadar yoğun bir tempoda devam edecek olan hazırlık ve atölye çalışmalarının programı yapıldı.

DENİB'in bu sene düzenlediği yarışmada, önceki yıllardan farklı olarak tasarımcılara hazırlık aşamasında yardımcı olacak bir tasarımcı koçu var. DENİB 3. Ev ve Plaj Giyimi Tasarım Yarışmasının tasarımcı koçu Deniz KAPROL de bilgilendirme toplantısına katılarak, finale kalan yarışmacılarla bire bir görüşmeler gerçekleştirdi.

Diğer taraftan toplantıda, finalistleri final organizasyonu hakkında bilgilendirmek üzere, Rönesans Ajans'tan Akif ÖRÜK de hazır bulundu.

İlgili Fotoğraflar