DENİB' ten Ankara Çıkartması

Denizli İhracatçılar Birliği Başkanı Süleyman KOCASERT, Başkan Yardımcısı Oğuzhan KATRANCI, Muhasip Üye İbrahim UZUNOĞLU, Yönetim Kurulu üyeleri Murat TOSUNOĞLU, Veli OĞUZ, M. Yücel BAYAM ve Genel Sekreter Levent ÖZTAŞ'ın katıldığı bir heyet 19 - 20 Aralık 2011 tarihlerinde Ankara'da bir dizi ziyarette bulundu.

Ekonomi Bakanı Sayın Zafer ÇAĞLAYAN, Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Suat KILIÇ, Aynı zamanda Denizlili olan Yargıtay Cumhuriyet Başsavısı Sayın Hasan ERBİL,Ekonomi Bakanlığı Müsteşarı Sayın Ahmet YAKICI, bir dönem Denizli Valiliği yapan ve İçişleri Bakanlığı Müsteşar Yardımcılığı görevini yürütmekte olan Dr. Hasan CANPOLAT makamlarında ziyaret edildi.

DENİB heyeti, ayrıca Denizli Milletvekilleri ile de temaslarda bulundu.

Diğer taraftan, iki gününü Ankara'da geçiren DENİB Yönetim Kurulu üyeleri Banka yöneticileri ile de bir araya geldi.

Ziraat Bankası Genel Müdürü Sayın Hüseyin AYDIN ve Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Oğuz KAYHAN, Halkbank Genel Müdürü Sayın Süleyman ASLAN, EXIMBANK Genel Müdür Yardımcısı Sayın Mesut GÜRSOY DENİB Yönetim Kurulu üyelerini kabul ettiler.

DENİB Başkanı Sayın Süleyman KOCASERT, ziyaretler sırasında küresel gelişmeler ışığında 2011 yılının değerlendirmesinin yapıldığını, 2012 yılına ilişkin hedef ve projelerinin paylaşıldığını belirtti. Bu açıdan Denizli Ekonomisi adına gerçekleştirilen temasların çok önemli olduğunu dile getiren KOCASERT, DENİB olarak her fırsatta Denizli'nin taleplerini, ihtiyaçlarını, sorunlarını Ankara'ya iletmeye çalışacaklarını ifade etti.

İlgili Fotoğraflar