DENİB'de Yeni Türk Ticaret Kanunu Hk.Seminer Düzenlendi

Birliğimiz organizasyonunda, Mazars / Denge ve Çukur&Yılmaz Ortak Avukatlık Bürosu işbirliğiyle, 21 Mart 2012 Çarşamba günü saat 13.30-17.00 saatleri arasında DENİB Konferans Salonu'nda "Yeni Türk Ticaret Kanununun Vergi, Mali İşler, Şirket Uygulamaları Konularında Getireceği Yenilikler” konulu bilgilendirme toplantısı gerçekleştirilmiştir.

İstanbul'dan gelen uzmanlar tarafından, hayata geçecek değişikliklerin hukuki, vergisel ve mali denetim yönüne ilişkin sunumlar gerçekleştirildi.

1 Temmuz 2012'de yürürlüğe girecek olan Yeni Türk Ticaret Kanununun köklü değişiklikleri beraberinde getireceğinin altı çizilirken, bir çok detayın Kanuna bağlı olarak çıkarılacak olan ikincil mevzuat ile netlik kazanacağı belirtildi.

Seminer programında, konuyla direk ilgili olması sebebiyle toplantıda hazır bulunan Denizli Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Necdet YILMAZ ve Çukur&Yılmaz Ortak Avukatlık Bürosu kurucu ortağı Av. Mustafa Alp Tekin açılış konuşması yapmışlardır. Açılış konuşmalarının ardından Çukur&Yılmaz Ortak Avukatlık Bürosundan Av. İzzet GÜRLER, Mazars / Denge Firmasından Eski Gelirler Başkontrolörü Mustafa TAN, Mali Denetçi -SMMM Belma ÖZTÜRK GÜRSOY konuya ilişkin sunumlarını yaptılar.

Gerek Birliğimiz üyesi firma temsilcileri gerekse Denizli'deki muhasebeci- mali müşavirlerin ilgisinin yoğun olduğu seminerin ardından, soru-cevap bölümünde katılımcıların soruları, konuların uzmanlarınca yanıtlandı.

İlgili Fotoğraflar