DENİZLİ Protokolünden KOCASERT' e Tebrik Ziyareti

Denizli İhracatçılar Birliği Başkanı Süleyman KOCASERT'in, 12 Haziran 2014'te önce Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Yönetim Kurulu üyeliğine, ardından da TİM Başkan Vekilliğine seçilmiş olması nedeni ile 20 Haziran 2014 Cuma günü, Denizli Valisi Abdülkadir DEMİR, Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin BAĞCI, Denizli Ticaret Odası Başkanı Necdet ÖZER, Denizli Sanayi Odası Başkanı Müjdat KEÇECİ ve Denizli Ticaret Borsası Başkanı İbrahim TEFENLİLİ'den oluşan bir heyet Denizli İhracatçılar Birliği'ne bir tebrik ziyareti gerçekleştirdi.

Denizli Valisi Abdülkadir DEMİR, TİM Başkan Vekilliğinin önemli bir görev olduğunu ve bu görevin Denizli İhracatçılar Birliği Başkanı Süleyman KOCASERT'e verilmiş olmasının kent için de son derece önemli olduğunun altını çizdi. Görevle birlikte sadece DENİB'e değil Denizli'ye de yeni sorumluluklar geldiğini belirten DEMİR, DENİB Başkanını tebrik ederek, hayırlı olsun dileklerini paylaştı.

DENİB Başkanı Süleyman KOCASERT ise, bu görevin Denizli'ye gelmesindeki en önemli sebeplerden birisinin, Denizli'nin göstermiş olduğu birlik ve beraberlik olduğunu belirterek, bu ziyaretin, bu birlik ve beraberliğin önemli bir örneği olduğunun altını çizdi.

 

 

İlgili Fotoğraflar