Gardenya Tekstil 'den Büyük Başarı!

Denizlili Gardenya Tekstil Türkiye İhracatçılar Meclisi(TİM) tarafından geliştirilen ve Türkiye'nin ilk İnovasyon Geliştirme programı olan İnovaLİG - İnovasyon Liderleri programında gerçekleştirdiği İnovasyon, Ar-Ge, Marka ve Tasarım yatırımları ile "Olanak Sağlayan Etmenler” kategorisinde yarı finale kalarak son 10 firma arasına girmeyi başardı.

Firma, Son 5'e kalarak finalist olma hedefinde; bu bağlamda 17 Kasım 2014 Pazartesi günü Denizli'deki merkezinde TİM yetkililerine firmanın inovatif faaliyetleri hakkında detaylı bir sunum yaptılar. İnovasyon jüri heyeti tarafından değerlendirilecek olan sunumun, İstanbul'da gerçekleştirilecek olan Türkiye !novasyon Haftası Finalinde boy gösterip göstermeyeceği 1 hafta içerisinde belli olacak.

Türkiye'nin en inovatif şirketlerini seçmek üzere TiM tarafından başlatılan İnovaLİG'in büyük finali 4-5-6 Aralık'ta gerçekleştirilecek olan Türkiye !novasyon Haftası 2014'te yapılacak. Büyük final değerlendirmesinde 5 kategoride Türkiye'nin İnovasyon Şampiyonları, ödüllerini sahnede katılımcıların huzurunda alacak.