Home&Tex Fuarı' nda Denizli Rüzgarı ...

Türkiye Ev Tekstili Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TETSİAD) ve CNR Fuarcılıkişbirliğiyle düzenlenen, Türkiye'nin en büyük ev tekstili fuarı EVTEKS'ten sonra en önemli ev tekstili fuarı olanHOME&TEX,19-22 Kasım 2014 tarihleri arasında CNR EXPO'da gerçekleştirildi.

Bu yıl ikincisi düzenlenen ev tekstili ve dekorasyonuna dair her türlü ürünün yer aldığıHOME&TEX Fuarında, Birliğimiz üyesi 46 firma stand açtı. Fuarda; döşemelik kumaşlar, uyku ve yatak odası ürünleri, mutfak ve yemek odası tekstili, havlu ve banyo ürünleri, dekorasyon ürünleri, duvar kaplamaları, yer kaplamaları, tül, perde ve iplik gibi yeni kolleksiyonlar yurtiçi ve yurtdışından gelen ziyaretçilerin beğenisine sunuldu.

TETSİAD' ın katkılarıyla hazırlanan "Anadolu'dan İstanbul'a Dokumaca Efsaneler”konulu sergi ana fuayede katılımcılarla buluştu. Dokuma tasarımına gönül veren Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi öğrenci ve öğretim üyelerinin4 yıl süren araştırmaları sonucu hazırlanan ve Anadolu'nun binlerce yıllık efsanelerinin dokumaca ifade edildiği eserler büyük beğeni topladı.

Fuarda DENİB Başkan Yardımcısı İbrahim Uzunoğlu, Sayman Arif Şensöz, yönetim kurulu üyeleri Hüseyin Memişoğlu, Murat Tosunoğlu ve Şadiye Baykent ‘ten oluşan heyet, DENİB üyelerinin açtığı 46 firmanın standlarını ziyaret ederek başarı dileklerinde bulundular.

 

Ek: Fotolar

 

 

İlgili Fotoğraflar