İhracatın Ödülleri Sahiplerini Buldu

Her sene olduğu gibi, bu yıl da Denizli İhracatçılar Birliği tarafından "İhracatın Yıldızları Ödül Töreni” organizasyonu gerçekleştirildi.

2013 yılı ihracat performansına göre firma temsilcilerine ödüllerinin takdim edildiği törene Ekonomi Bakanı Sayın Nihat ZEYBEKCİ ve Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanı Sayın Mehmet BÜYÜKEKŞİ de katılım sağladılar. 

DENİB Başkanı Süleyman KOCASERT, TİM Başkanı Sayın Mehmet BÜYÜKEKŞİ ve Ekonomi Bakanı Sayın Nihat ZEYBEKCİ'nin birer konuşma yaptığı gecede toplam 36 firmaya farklı kategorilerde ödülleri takdim edildi. 

DENİB üyelerinin yanısıra törene, TİM'den, diğer İhracatçı Birlikleri'nden çok sayıda üst düzey temsilci katılım sağlarken, Denizli protokolü ve Denizli dışından, iş ve siyaset dünyasından çok sayıda isim İhracatın Yıldızları Ödül Töreni'nde hazır bulundu. 

Sunuculuğunu Nefise KARATAY'ın yaptığı Ödül Töreni'nin ikinci bölümünde ise ünlü sanatçı Ziynet SALİ bir konser verdi. 

DENİB Başkanı Süleyman KOCASERT, konuşmasında ödül alan firmaları tebrik ederken, Menderes Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Rıza AKÇA'ya da törenin organizasyonundaki katkılarından dolayı teşekkür etti.


İlgili Fotoğraflar