KOCASERT TİM'de Başkan Vekili...

7 Haziran 2014 Cumartesi günü gerçekleşen TİM Genel Kurulu'nda yapılan seçimin ardından DENİB Başkanı Süleyman KOCASERT, Hazırgiyim ve Konfeksiyon Sektör Kurulu'nda tüm delegelerin desteğini alarak, Sektörler Konseyi temsilciliğine seçilmişti.

Sektörler Konseyi İlk Toplantısını Yaptı...

TİM Mevzuatı gereği, TİM Yönetim Kurulu Sektörler Konseyi üyeleri arasından belirleniyor.

12 Haziran Perşembe günü yeni dönemde görev yapacak olan Sektörler Konseyi, TİM Yönetiminin belirleneceği ilk toplantısını gerçekleştirdi.
Hazırgiyim ve Konfeksiyon Sektörünü temsilen Konseyde yer alan KOCASERT, TİM Yönetim Kurulu Üyeliğine ve ardından TİM Başkan Vekilliğine seçildi.

Görev Önemli, Sorumluluk Büyük...

Yeni görevine ilişkin Süleyman KOCASERT şunları söyledi;


"Sayın Mehmet BÜYÜKEKŞİ'nin başkanlığında, 2014-2018 döneminde görev yapacak TİM yetkili organları bugün yapılan Sektörler Konseyi toplantısı ile belirlenmiş oldu. Öncelikle hayırlı olsun dileklerimi paylaşmak isterim. Gösterilen teveccüh ile TİM Başkan Vekilliği görevini üstlenmiş bulunmaktayım. Ümit ediyorum, önümüzdeki dönemde ihracat ailesi olarak hep birlikte önemli projeler üretmeyi başaracağız.
Türkiye ekonomisinin sağlıklı büyümesi için ihracatımızı sürekli geliştirmek mecburiyetindeyiz. Bu anlamda verilen görevin önemi hat safhada, sorumluluğu çok büyük.

Bugüne kadar desteklerini hep hissettiğim başta ailem olmak üzere, çalışma arkadaşlarıma, meslektaşlarıma, Denizli İhracatçılar Birliği ailesine ve TİM Hazırgiyim ve Sektör Kurulu'nun değerli üyelerine yürekten teşekkürlerimi sunuyorum.

Emanet aynı zamanda Denizli'ye verilmiştir

TİM Başkan Vekilliği sadece DENİB Başkanı Süleyman KOCASERT'e değil, Denizli'ye verilmiş bir emanettir aynı zamanda. Bir Anadolu kenti olan Denizli'nin TİM Yönetim Kurulundan temsil ediliyor olması elbette ki gurur verici. Emanetin hakkını vermek için, Denizlili ihracatçılar olarak her zaman olduğu gibi birlik ve beraberlik içinde olacağımızdan eminim.
Bu vesileyle, TİM Yönetiminde Görev alan diğer Sektörler Konseyi üyelerine de hayırlı olsun diyor, başarı dileklerimi paylaşıyorum”

Sayın Başkanımıza yeni görevinde başarılar diliyor, Birliğimize ve Kentimize hayırlı olmasını diliyoruz...

 

 

İlgili Fotoğraflar