Mutlu Sona Eren Masal Gibi Defile

Denizli İhracatçılar Birliği ana sponsorluğunda, Denizli Koruyucu Aile Derneği ile işbirliği içerisinde gerçekleştirilen ve Denizlili Tasarımcı Emre Coşgun'un koleksiyonunun sergilendiği defile, 10 Haziran Akşamı Pamukkale Colossae Otel'de gerçekleştirildi.

Defileden elde edilen gelirin Denizli Koruyucu Aile Derneğine bağışlandığı defileye, Vali Abdülkadir DEMİR'in eşi Nurtaç DEMİR ve Denizli Garnizon Komutanı Tuğgeneral Memduh HAKBİLEN ve eşi , DENİB üyeleri katılım sağladı.

Denizli Koruyucu Aile Derneği Başkanı Ayfer DOĞAN, açılışta yaptığı konuşmada elbirliği içerisinde topluma yararlı projeler üretmeye çalıştıklarını ifade ederek, dernek olarak sosyal desteğe ihtiyacı olan çocuklarla, koruyucu aile olmak isteyenleri buluşturarak bu çocuklara güzel bir gelecek hazırlamak için çalıştıklarını vurguladı.

Denizli İhracatçılar Birliği Başkanı Süleyman KOCASERT ise konuşmasında, bugün çok güzel bir imecenin yaşandığını belirterek, defile organizasyonuna destek olanlara ve katılımcılara teşekkür etti.

Defile öncesi sponsorlara Dernek Başkanı DOĞAN tarafından plaket takdim edildi. Plaket alanlar arasında yer alan Vali Abdülkadir DEMİR'in eşi Nurtaç DEMİR, derneğin başarılı çalışmalarını yakından takip ettiğini belirterek, sosyal alanda derneğin çok önemli bir görev üstlenmiş olduğunu ifade etti.

Büyük beğeni toplayan defilenin ardından, koleksiyonda yer alan kıyafetlerden biri, açık artırmayla satışa sunuldu. Açık artırma sonucu, kıyafeti Gamateks Tekstil AŞ. Yönetim Kurulu Başkanı Osman AYDINLI 20 bin TL'ye satın alırken, bu bedel derneğin faaliyetlerinde kullanılacak. Açık artırmaya konu olan kıyafet ise günün anısına Denizli İhracatçılar Birliği tarafından korunarak sergilenecek.

İlgili Fotoğraflar