PROJE UZMANI Olmayan Firma Kalmayacak...

Denizli İhracatçılar Birliği (DENİB), T.C. Güney Ege Kalkınma Ajansı (GEKA)'nın 2014 yılı teknik destek programı kapsamında desteklenen "Her Firmaya Bir Proje Uzmanı, Proje Bilgilendirme ve Hazırlama Eğitimi” isimli projesi çerçevesinde yürütülen eğitimin ilk günü, 08.10.2014 Pazartesi günü DENİB Konferans Salonu'nda yapılan toplantı ile başladı. AB Hibe Projeleri Uzmanı Ahmet AYDINLI eğitmenliğinde gerçekleştirilen seminere ilgi bir hayli yüksekti.

GEKA Genel Sekreteri Süleyman ALATA'nın ve DENİB Yönetim Kurulu Üyesi İsa DAL'ın açılış konuşmalarıyla başlayan program, Kuruluş temsilcilerinin hibe projelerini tanıtımlarıyla devam etti. Eğitimin ilk gününe TKDK Denizli İl Koordinatörü Ümit DAĞDEVİREN, KOSGEB Denizli İl Müdürü Selim ERKOÇ ve İŞKUR Denizli İl Müdürü Feridun GİRESUN katılarak, kurumlarının hibe ve proje destek programları hakkındaki bilgilendirme sunumlarını gerçekleştirdiler.

"Her Firmaya Bir Proje Uzmanı, Proje Bilgilendirme ve Hazırlama Eğitimi” adı altında gerçekleştirilecek olan eğitim programında katılımcılara toplamda 4 hafta boyunca GEKA, KOSGEB, TKDK, TÜBİTAK, Ulusal Ajans, COSME, HORİZON, KKYDP, SANTEZ, Başbakanlık Tanıtma Fonu ve İç İşleri Bakanlığı ile Ekonomi Bakanlığı'nın Hibe projeleri konusunda bilgilendirilmesi, Proje Döngüsü, Proje Hazırlama Teknikleri, Mantıksal Çerçeve, Bütçe Planlama ve Proje Raporlama eğitimleri verilecek.

DENİB'in "HER FİRMAYA BİR PROJE UZMANI” sloganıyla yola çıktığı bu proje ile her firmanın hem en az bir proje uzmanına sahip olmasını hem de kurumlardan hangi hibe ve destekleri alabileceği konusunda bilgi sahibi olmalarını amaçlıyor...

İlgili Fotoğraflar