İhracat Rakamları (Bin USD)
English

DENİB Gündem

 
TİM Ticaret Heyeti İsrail' deydi...
Ekonomi Bakanlığının koordinasyonu ile Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından 15-17 Mayıs 2017 tarihleri arasında organize edilen İsrail Ticaret Heyeti 120 kişilik bir katılımla Tel-Aviv'de gerçekleştirildi.
Yazının devamı »
 
DENİB - Denizli Gıda Kümesi Standına Koreliler Akın Etti...
Ekonomi Bakanlığı' nın destekleri ve Denizli İhracatçılar Birliği' nin organizatörlüğünde yürütülmekte olan Ur-Ge Projesi kapsamında faaliyetlerini sürdüren Denizli Gıda Kümesi 6. Yurtdışı Pazarlama Programını gerçekleştiriyor.
Yazının devamı »
 
DENİB Genç Mucitlerini Buldu...
Denizli İhracatçılar Birliği tarafından "Genç Mucitler Aranıyor İnovatif Fikirler Yarışması” organizasyonu gerçekleştirildi.
Yazının devamı »
 
DENİB AKADEMİ Proje Yönetimi Eğitimi...
DENİB Akademi, 3-4 Mayıs 2017 Çarşamba ve Perşembe günü Denizli İhracatçılar Birliği ve T.C. Güney Ege Kalkınma Ajansı işbirliği ile Proje Yönetimi Eğitimi gerçekleştirdi.
Yazının devamı »
 
İhracat Rakamları
2017 Yılı Nisan Ayı İhracat Rakamları
Yazının devamı »
 
DENİB AKADEMİ KOSGEB - Türk Eximbank - İŞKUR Destek Programları...
DENİB Akademi, 21 Nisan 2017 Cuma günü DENİB, KOSGEB, Türk Eximbank ve İŞKUR işbirliği ile KOSGEB - Türk Eximbank - İŞKUR Destek Programları Bilgilendirme Toplantısı'nı gerçekleştirdi.
Yazının devamı »
 
DENİB, 2016 Yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı Gerçekleştirildi.
Denizli İhracatçılar Birliği ‘nin 2016 yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı, DENİB üyelerinin katılımıyla 19 Nisan 2017 Çarşamba günü yapıldı.
Yazının devamı »
 
Türk Eximbank Kredi ve Sigorta Programları Bilgilendirme Toplantısı Düzenlendi...
Türk Eximbank ve Denizli İhracatçılar Birliği işbirliğiyle, 14 Nisan 2017 Cuma günü “Türk Eximbank Kredi ve Sigorta Programları” Bilgilendirme Toplantısı gerçekleştirildi. Denizli İhracatçılar Birliği hizmet binasında düzenlenen etkinliğe firma sahipleri, ihracat ve finansman yöneticileri yoğun ilgi gösterdi.
Yazının devamı »
 
UŞAK - Türk Eximbank Kredi ve Sigorta Programları Bilgilendirme Toplantısı
DENİB Akademi, Türk Eximbank, Denizli İhracatçılar Birliği ve Uşak Ticaret ve Sanayi Odası işbirliği ile 12 Nisan 2017 tarihinde Uşak Ticaret ve Sanayi Odasında "Türk Eximbank Kredi ve Sigorta Programları Bilgilendirme Toplantısı gerçekleştirdi.
Yazının devamı »
 
Ekonomi Bakanlığı' ndan Denizli Çıkarması
Ekonomi Bakanlığı'ndan Müsteşar Yardımcısı Sayın Kadir Bal Başkanlığında 5'i Genel Müdür olmak üzere yaklaşık 30 kişiden oluşan kalabalık bir heyet, firmaları ziyaret etmek üzere bir hafta boyunca Denizli'deydi.
Yazının devamı »
 
İnovalig
Yazının devamı »
 
Enerji Verimli Sanayi Projesi
Yazının devamı »