İhracat Rakamları (Bin USD)
English

DENİB Gündem

 
DENİB Yönetim Kurulu'ndan Ankara Ziyareti...
Denizli İhracatçılar Birliği Yönetim Kurulu üyelerinden oluşan heyet, Süleyman Kocasert Başkanlığında 14 Ağustos 2017 Pazartesi günü bir dizi ziyaret için Ankara'daydı.
Yazının devamı »
 
DENİB AKADEMİ İhracatta Finansal Okuryazarlık - İhracatta Ödeme Yöntemleri Eğitimi...
DENİB Akademi, 8 Ağustos 2017 Salı günü DENİB Nihat Zeybekci Toplantı Salonu'nda, 10 Ağustos 2017 Perşembe günü de Denizli İhracatçılar Birliği ve Uşak Ticaret ve Sanayi Odası işbirliğiyle Uşak Ticaret ve Sanayi Odası Eğitim Salonu'nda İhracatta Finansal Okuryazarlık - İhracatta Ödeme Yöntemleri Eğitimi'ni gerçekleştirdi.
Yazının devamı »
 
Kobilere Dış Ticaretle İlgili Güncel Bilgilerin Verildiği “KOBİBANK Dış Ticaret Toplantısı" Gerçekleştirildi...
TEB -Türkiye Ekonomi Bankası tarafından 9 Ağustos 2017 Çarşamba günü KOBİBANK Dış Ticaret Toplantısı gerçekleştirildi.
Yazının devamı »
 
Temmuz Ayı İhracat Rakamları Basın Açıklaması
Temmuz ayı ihracat rakamları Türkiye İhracatçılar Meclisi tarafından 1 Ağustos 2017 tarihinde Manisa'da Vestel Elektronik Merkez Fabrikası'nda açıklandı. TİM Başkan Vekili ve DENİB Başkanı Süleyman KOCASERT ile Denizli İhracatçılar Birliği Yönetim Kurulu Üyeleri 'de, basın toplantısında hazır bulundu.
Yazının devamı »
 
İhracat Rakamları
2017 Yılı Temmuz Ayı İhracat Rakamları
Yazının devamı »
 
DENİB Akademi “Yükselen Sektörler ve Yurt Dışı Pazar Fırsatları” Eğitim Programı...
DENİB Akademi, 25 Temmuz 2017 Salı günü Denizli İhracatçılar Birliği (DENİB) ve Uşak Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü ile ortak işbirliğiyle içerisinde “Yükselen Sektörler ve Yurt Dışı Pazar Fırsatları “ konusunda eğitim programı gerçekleştirdi.
Yazının devamı »
 
İhracatçılar, Maliye Bakanı ile KDV' yi Masaya Yatırdı...
Maliye Bakanı Sayın Naci AĞBAL, Türkiye İhracatçılar Meclisi'nin ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıda ihracatçılarla bir araya geldi.
Yazının devamı »
 
İhracatçı Firmaların Tasarım Merkezi Kurulumu ile Tasarım Departmanı, TÜBİTAK ve Diğer Teşviklerle Bütünleştirilmesi Semineri Gerçekleştirildi...
“Yenilikçi ve İhracatçı Firmaların Tasarım Merkezi Kurulumu ile Tasarım Departmanı, Küresel Tedarik Zinciri, TÜBİTAK ve Diğer Teşviklerle Bütünleştirilmesi” Semineri gerçekleştirildi.
Yazının devamı »
 
DENİB AKADEMİ Stratejik İnovasyon Eğitimi...
DENİB Akademi, 12 Temmuz 2017 Çarşamba günü DENİB Nihat Zeybekci Toplantı Salonunda, 13 Temmuz 2017 Perşembe günü de Denizli İhracatçılar Birliği ve Uşak Ticaret ve Sanayi Odası işbirliğiyle Uşak Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonu'nda Stratejik İnovasyon Eğitimi'ni gerçekleştirdi.
Yazının devamı »
 
DENİB Yönetim Kurulu' ndan Denizli Valisi' ne Hayırlı Olsun Ziyareti...
Denizli İhracatçılar Birliği Yönetim Kurulu Üyeleri, Denizli Valisi Hasan Karahan' ı 07.07.2017 tarihinde makamında ziyaret ettiler. Samimi bir atmosferde gerçekleşen ziyarette, TİM Başkan Vekili ve DENİB Başkanı Süleyman Kocasert, Denizli Valisi Hasan Karahan'a yeni görevinde başarı dileklerini iletti.
Yazının devamı »
 
DENİB Ailesi Buldan'da Bir Araya Geldi...
Denizli İhracatçılar Birliği Yönetim ve Denetim Kurulu Üyeleri, 1155 metre rakımlı Buldan Süleymanlı Yaylası'nda buluştu. Güncel konuların samimi bir ortamda değerlendirildiği etkinlikte DENİB ailesi bir aradaydı.
Yazının devamı »
 
İnovalig
Yazının devamı »
 
Enerji Verimli Sanayi Projesi
Yazının devamı »