İhracat Rakamları (Bin USD)
English

DENİB Gündem

 
Heimtextil' i Geride Bıraktık...
Dünya'nın en büyük ev tekstili fuarı olan Heimtextil Frankfurt Fuarını geride bıraktık. 10-13 Ocak 2017 tarihlerinde gerçekleştirilen Heimtextil/Frankfurt'tan memnun olarak dönüldü.
Yazının devamı »
 
Heimtextil Frankfurt 2017 Başladı...
Denizli için son derece önemli olan Heimtextil Fuarı 10 Ocak 2017'de Almanya'nın Frankfurt kentinde başladı. Cuma gününe kadar devam edecek fuara Türkiye'den 245 firma katılırken, fuarda DENİB üyeleri tarafından 72 stand açıldı.
Yazının devamı »
 
DENİB Heimtextil Katılımcılarını Topladı
10-13 Ocak 2017 tarihleri arasında düzenlenecek olan Heimtextil Fuarı öncesinde geleneksel olarak gerçekleştirilen değerlendirme toplantısı, Heimtextil'e katılacak olan firmaların katılımları ve Denizli İhracatçılar Birliği'nin organizatörlüğünde, 05 Ocak 2017 tarihine Polis Evi'nde düzenlendi.
Yazının devamı »
 
DENİB Yeni Yıla Ankara Temaslarıyla Başladı…
Denizli İhracatçılar Birliği Başkanı Süleyman KOCASERT, Başkan Yardımcısı Sedat ERİKOĞLU, Yönetim Kurulu üyeleri İsa DAL ve Süreyya ÇALIŞKAN ‘dan oluşan bir heyet, 04 Ocak 2017 tarihinde Ankara'da bir dizi ziyarette bulundu.
Yazının devamı »
 
İhracat Rakamları
2016 Yılı İhracat Rakamları
Yazının devamı »
 
Yeni Yıl Mesajı
2016 yılını geride bırakırken birçok zorluğa tanıklık ettiğimizi görüyoruz. Başta hain darbe girişimi olmak üzere, yakın coğrafyalarımızda terör olaylarının eksik olmadığı, küresel ticarette yaşanan baskılardan dolayı, ülke ekonomisinde önemli gelişmelerin yaşandığı bir sene geçirdik…
Yazının devamı »
 
Bunlar Hainlerin Son Çırpınışları

Bugün sabah saatlerinde Kayseri'de gerçekleştirilen ve hain odakların ülkemizin huzuruna, askerlerimizin ve vatandaşlarımızın canlarına bir kez daha kastettikleri alçakça saldırıyı lanetliyoruz. Şehit ve yaralılarımızın bulunduğu bu menfur saldırının matemi içindeyiz.
Yazının devamı »
 
"2017 Trendleri Moda ve Lüks Sektöründe Güncel Gelişmeler" Konulu Seminer Gerçekleştirildi.
Birliğimiz tarafından, 15 Aralık 2016 Perşembe günü ""2017 Trendleri Moda ve Lüks Sektöründe Güncel Gelişmeler” konulu seminer gerçekleştirildi.
Yazının devamı »
 
Denizli ve Uşak “Dış Ticaret Bilgilendirme Seminerleri” Programı Gerçekleştirildi.
T.C. Ekonomi Bakanlığı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ve Türkiye İhracatçılar Meclisi koordinatörlüğünde, Denizli Ticaret Odası, Buldan Ticaret Odası ve Denizli İhracatçılar Birliği işbirliğinde “Dış Ticaret Bilgilendirme Seminerleri“ 13 Aralık 2016 Salı günü Denizli Ticaret Odası Konferans Salonu'nda, 14 Aralık 2016 Çarşamba günü Uşak Ticaret Odası işbirliğiyle Uşak Ticaret Odası Konferans Salonu'nda gerçekleştirildi.
Yazının devamı »
 
"5. Türkiye İnovasyon Haftası" İstanbul' da Gerçekleşti.
Ekonomi Bakanlığı koordinatörlüğünde Türkiye İhracatçıları Meclisi'nin (TİM) düzenlediği 5. Türkiye İnovasyon Haftası, Arçelik, Çalık Holding, Sabancı Holding, Turkcell, TEB ve THY sponsorluğunda bu yıl 08-10 Aralık 2016 tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi'nde gerçekleştirildi.
Yazının devamı »
 
İnovalig
Yazının devamı »
 
Enerji Verimli Sanayi Projesi
Yazının devamı »