İhracat Rakamları (Bin USD)
English

DENİB Gündem

 
DENİB AKADEMİ İhracatta Müşteri Bulma Yöntemleri Eğitimi
DENİB Akademi, 11 Eylül 2018 Salı günü Denizli İhracatçılar Birliği ve Uşak Ticaret ve Sanayi Odası işbirliğiyle Uşak Ticaret ve Sanayi Odası Eğitim Salonu'nda İhracatta Müşteri Bulma Yöntemleri Eğitimi'ni gerçekleştirdi.
Yazının devamı »
 
DENİB AKADEMİ Dijital Liderlik Eğitimi
DENİB Akademi, 04 Eylül 2018 Salı günü DENİB Nihat Zeybekci Toplantı Salonu'nda Dijital Liderlik eğitimini gerçekleştirdi.
Yazının devamı »
 
İhracat Rakamları
Ağustos 2018 İhracat Rakamları
Yazının devamı »
 
Hazır Giyim Sektör Kurulu Üyesi Olan AKHİB, DENİB, EHKİB, İHKİB ve UHKİB'den “Kur Fırtınası”na Karşı “Üretim-İhracat-Birlik Deklarasyonu”
Yazının devamı »
 
Dış Pazarlarda Müşteri Bulma Teknikleri ve Marka Olmanın Dayanılmaz Hafifliği Programı Gerçekleştirildi...
Yazının devamı »
 
DENİB AKADEMİ İhracatta Finansal Okuryazarlık - İhracatta Ödeme Yöntemleri Eğitimi...
DENİB Akademi, 17 Temmuz 2018 Salı günü DENİB Nihat Zeybekci Toplantı Salonu'nda İhracatta Finansal Okuryazarlık - İhracatta Ödeme Yöntemleri eğitimini gerçekleştirdi.
Yazının devamı »
 
Denizli Vergi Dairesi Yetkililerinden DENİB Yönetimine Ziyaret
Denizli Vergi Dairesi Başkan Vekili Hasan Öztaş, Denizli Gelir İdaresi Başkanlığı Grup Müdürü Vekilleri Yusuf Malkoç ile Recep Ömeroğlu ve Denizli İhtisas Vergi Dairesi Müdürü Özgür Başkurt'dan oluşan heyet, 16 Temmuz 2018 tarihinde DENİB yönetimini ziyaret ederek 7143 sayılı Kanun hakkında bilgilendirme toplantısında biraraya geldi.
Yazının devamı »
 
Uluslararası Ticaret ve Sözleşmeler Hukuku Bilgilendirme Semineri Gerçekleştirildi.
Uluslararası Ticaret ve Sözleşmeler Hukuku konulu seminer, 12 Temmuz 2018 Perşembe günü Denizli İhracatçılar Birliği'nde gerçekleştirildi.
Yazının devamı »
 
DENİB AKADEMİ Etkin Planlama ve Zaman Yönetimi Eğitimi...
Denizli İhracatçılar Birliği'nin eğitim faaliyetlerini yürüten DENİB Akademi, 10 Temmuz 2018 Salı günü “Etkin Planlama ve Zaman Yönetimi Eğitimi”ni gerçekleştirdi.
Yazının devamı »
 
DENİB AKADEMİ Arge Projeleri Planlama ve Yönetimi Eğitimi...
Denizli İhracatçılar Birliği'nin eğitim faaliyetlerini yürüten DENİB Akademi, 26-27 Haziran 2018 Salı Çarşamba günleri “Arge Projeleri Planlama ve Yönetimi Eğitimi”ni gerçekleştirdi.
Yazının devamı »
 
İnovalig
Yazının devamı »
 
Enerji Verimli Sanayi Projesi
Yazının devamı »