İhracat Rakamları (Bin USD)
English

DENİB Gündem

 
DENİB AKADEMİ KOSGEB - Türk Eximbank - İŞKUR Destek Programları...
DENİB Akademi, 21 Nisan 2017 Cuma günü DENİB, KOSGEB, Türk Eximbank ve İŞKUR işbirliği ile KOSGEB - Türk Eximbank - İŞKUR Destek Programları Bilgilendirme Toplantısı'nı gerçekleştirdi.
Yazının devamı »
 
DENİB, 2016 Yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı Gerçekleştirildi.
Denizli İhracatçılar Birliği ‘nin 2016 yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı, DENİB üyelerinin katılımıyla 19 Nisan 2017 Çarşamba günü yapıldı.
Yazının devamı »
 
Türk Eximbank Kredi ve Sigorta Programları Bilgilendirme Toplantısı Düzenlendi...
Türk Eximbank ve Denizli İhracatçılar Birliği işbirliğiyle, 14 Nisan 2017 Cuma günü “Türk Eximbank Kredi ve Sigorta Programları” Bilgilendirme Toplantısı gerçekleştirildi. Denizli İhracatçılar Birliği hizmet binasında düzenlenen etkinliğe firma sahipleri, ihracat ve finansman yöneticileri yoğun ilgi gösterdi.
Yazının devamı »
 
UŞAK - Türk Eximbank Kredi ve Sigorta Programları Bilgilendirme Toplantısı
DENİB Akademi, Türk Eximbank, Denizli İhracatçılar Birliği ve Uşak Ticaret ve Sanayi Odası işbirliği ile 12 Nisan 2017 tarihinde Uşak Ticaret ve Sanayi Odasında "Türk Eximbank Kredi ve Sigorta Programları Bilgilendirme Toplantısı gerçekleştirdi.
Yazının devamı »
 
Ekonomi Bakanlığı' ndan Denizli Çıkarması
Ekonomi Bakanlığı'ndan Müsteşar Yardımcısı Sayın Kadir Bal Başkanlığında 5'i Genel Müdür olmak üzere yaklaşık 30 kişiden oluşan kalabalık bir heyet, firmaları ziyaret etmek üzere bir hafta boyunca Denizli'deydi.
Yazının devamı »
 
Denizli İhracatçısına Büyük Müjde...
EXIMBANK Denizli Şubesi Açılıyor…Türk Eximbank Denizli Şubesi'nin açılışı, 07.04.2017 Cuma günü (yarın) saat 09.00'da Ekonomi Bakanımız Sayın Nihat Zeybekci ve Eximbank Genel Müdürümüz Sayın Adnan Yıldırım'ın katılımlarıyla gerçekleştirilecek.
Yazının devamı »
 
DENİB AKADEMİ, Pazarlama Stratejileri ve Rekabet Yönetimi Eğitimi...
DENİB AKADEMİ 6 Nisan 2017 tarihinde "Pazarlama Stratejileri ve Rekabet Yönetimi” Eğitimi gerçekleştirildi.
Yazının devamı »
 
GENÇ MUCİTLER FİNALDE
Yazının devamı »
 
İhracat Rakamları
2017 Yılı Mart Ayı İhracat Rakamları
Yazının devamı »
 
New York Türkiye Ticaret Merkezi Açılıyor…
Türk ürünlerinin ve markalarının tanıtımında hedef ülkelerle direk etkileşim sağlayacak olan Türkiye Ticaret Merkezleri projelerinden bir tanesi olan New York Türkiye Ticaret Merkezi'nin açılışı için çalışmalar devam ediyor.
Yazının devamı »
 
İnovalig
Yazının devamı »
 
Enerji Verimli Sanayi Projesi
Yazının devamı »