İhracat Rakamları (Bin USD)
English

DENİB Gündem

 
DENİB 5. Ev ve Plaj Giyimi Yarışması'nın Nefes Kesen Finali Gerçekleşti...
Denizli İhracatçılar Birliği tarafından bu yıl 5.si düzenlenen " DENİB Ev ve Plaj Giyimi Tasarım Yarışması “muhteşem finalle sonuçlandı. Yarışmada Jüri Özel Ödülünü Hatice Kübra ÇİÇEK alırken, Necla Candan TULĞA birinci olurken, Emre PAKEL ikinci, Ayfer ÖZTÜRK üçüncü oldu.
Yazının devamı »
 
Denizli İhracatçılar Birliği Personel Alımı Duyurusu - 19 Şubat 2017
Yazının devamı »
 
Denizli' de Hedef Pazar İtalya
Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) bünyesindeki TİM Akademi tarafından hayata geçirilen ‘10 İl 10 Ülke Projesi'nin ‘Denizli Hedef Pazar İtalya' konulu yedincisi toplantısı, ana çözüm ortakları olan HALKBANK ve VODAFONE'nun yanı sıra Ticari Alacak Sigorta Çözüm Ortağı; Coface Sigorta, Lojistik Çözüm Ortağı; UPS Türkiye, Medya Çözüm Ortakları Global Connection Uluslararası Medya ve Turkishtime Ekonomi Dergisi'nin katkıları ile Denizli Anemon Otel'de gerçekleştirildi.
Yazının devamı »
 
Eximbank Kredileri Hakkında Bilgilendirme Semineri Düzenlendi
Denizli Sanayici, Tüccar ve İşadamları Platformu'nun organizasyonunda, Türk Eximbank Genel Müdürü Adnan Yıldırım ve Kredi Garanti Fonu Genel Müdürü İsmet Gergerli'nin katılımlarıyla, yeni Eximbank kredileri ve ihracatçılara yönelik diğer finans kaynaklarının anlatıldığı bilgilendirme semineri düzenlendi.
Yazının devamı »
 
Yeni Nesil Ticaret ve Dijital Pazarlama Eğitim Programı
2016 yılı Teknik Destek Programı kapsamından yararlanmak üzere 31/12/2016 tarihinde T.C. Güney Ege Kalkınma Ajansı'na sunulan “Yeni Nesil Ticaret ve Dijital Pazarlama Eğitim Programı” isimli proje yapılan değerlendirmeler neticesinde GEKA tarafından başarılı bulunmuş olup, projenin Teknik Sözleşmesi 3 Şubat 2017 tarihinde imzalanmıştır.
Yazının devamı »
 
2017 Ocak Ayı İhracat Değerlendirme Basın Toplantısı
Denizli İhracatçılar Birliği tarafından kayda alınan ihracat Ocak ayında, geçtiğimiz senenin aynı ayına kıyasla %20 artarak, 192 milyon USD olarak gerçekleşti.
Yazının devamı »
 
İhracat Rakamları
2017 Yılı Ocak Ayı İhracat Rakamları
Yazının devamı »
 
DENİB Ailesi Denizli Emniyet Müdürü Mevlüt Demir' i Ziyaret Etti...
31 Ocak 2017 tarihinde, Denizli İhracatçılar Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman KOCASERT ve Yönetim Kurulu üyeleri, Denizli Emniyet Müdürü Mevlüt DEMİR'i makamında ziyaret etti ve yeni görevinde başarılar diledi.
Yazının devamı »
 
Sinergoloji İletişim Sanatı Eğitimi Yapıldı...
DENİB AKADEMİ, Sinergoloji "İletişim Sanatı” Eğitimini 25 Ocak 2017 Perşembe günü yoğun katılım ve ilgi ile gerçekleştirdi.
Yazının devamı »
 
Dünya Gümrük Günü Çerçevesinde DENİB' e Ziyaret...
Denizli Gümrük Müdürü Sayın Mehmet ŞENSOY ve beraberindeki heyet, 26 Ocak 2017 Perşembe günü Dünya Gümrük Günü etkinlikleri çerçevesinde Denizli İhracatçılar Birliği'ne bir ziyaret gerçekleştirdiler.
Yazının devamı »
 
İnovalig
Yazının devamı »
 
Enerji Verimli Sanayi Projesi
Yazının devamı »