İhracat Rakamları (Bin USD)
English

DENİB Gündem

 
Türk İhracatçılar Bükreş'e Çıkarma Yaptı
Ekonomi Bakanlığı koordinasyonu ve Türkiye İhracatçılar Meclisi organizasyonunda Türkiye-Romanya İş Forumu, ikili iş görüşmeleri ve firma ziyaretleri gerçekleştirmek üzere, 25 ihracatçı firma yetkilileri 12-14 Haziran 2017 tarihleri arasında Bükreş'teydi.
Yazının devamı »
 
DENİB İftar Yemeği' nde Bir Araya Geldi...
Denizli İhracatçılar Birliği, her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve bu yıl 7. si verilen iftar yemeğinde, Ekonomi Bakanımız Nihat Zeybekci, önceki dönemlerde görev yapan Birlik Başkanları ve Yönetim Kurulu üyeleri, DENİB Yönetimi ve Personeli eşleriyle Denizli Marla Restaurant' da 11 Haziran 2017 Pazar akşamı bir araya geldi...
Yazının devamı »
 
İhracat Rakamları
2017 Yılı Mayıs Ayı İhracat Rakamları
Yazının devamı »
 
DENİB AKADEMİ Problem Çözme ve Karar Verme Teknikleri Eğitimi...
DENİB Akademi, 23-24 Mayıs 2017 Salı ve Çarşamba günü Problem Çözme ve Karar Verme Teknikleri Eğitimi'ni gerçekleştirdi.
Yazının devamı »
 
FINAL FOUR' da Türk Havlusu Heyecanı
Avrupa basketbolunun en üst düzey organizasyonu Turkish Airlines Euroleague'de en iyi dört takımın sahne aldığı Final Four heyecanı 19 ve 21 Mayıs 2017 tarihlerinde İstanbul Sinan Erdem Spor Salonu'nda gerçekleştirildi.
Yazının devamı »
 
23. İstanbul Uluslararası EVTEKS Fuarı
Bu yıl 23.'sü düzenlenen İstanbul Evteks Fuarı 16-20 Mayıs 2017 tarihleri arasında gerçekleştirildi.
Yazının devamı »
 
DENİB Yerel Lezzetleri Güney Kore ile Buluşturdu...
Denizli İhracatçılar Birliği tarafından Ekonomi Bakanlığının desteği ile yürütülmekte olan URGE projesi kapsamında faaliyetlerini sürdüren Denizli Gıda Kümesi, yurt dışı pazarlama programlarına bir yenisini daha ekledi. Moskova, Abu Dhabi, Barselona, Paris ve Dubai'den sonra 6. Yurtdışı Pazarlama Programını 13-20 Mayıs 2017 tarihleri arasında Güney Kore (Seul)'de gerçekleştirdi.
Yazının devamı »
 
TİM Ticaret Heyeti İsrail' deydi...
Ekonomi Bakanlığının koordinasyonu ile Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından 15-17 Mayıs 2017 tarihleri arasında organize edilen İsrail Ticaret Heyeti 120 kişilik bir katılımla Tel-Aviv'de gerçekleştirildi.
Yazının devamı »
 
DENİB - Denizli Gıda Kümesi Standına Koreliler Akın Etti...
Ekonomi Bakanlığı' nın destekleri ve Denizli İhracatçılar Birliği' nin organizatörlüğünde yürütülmekte olan Ur-Ge Projesi kapsamında faaliyetlerini sürdüren Denizli Gıda Kümesi 6. Yurtdışı Pazarlama Programını gerçekleştiriyor.
Yazının devamı »
 
DENİB Genç Mucitlerini Buldu...
Denizli İhracatçılar Birliği tarafından "Genç Mucitler Aranıyor İnovatif Fikirler Yarışması” organizasyonu gerçekleştirildi.
Yazının devamı »
 
İnovalig
Yazının devamı »
 
Enerji Verimli Sanayi Projesi
Yazının devamı »