İhracat Rakamları (Bin USD)
English

DENİB Gündem

 
2017 Yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı
Yazının devamı »
 
Türk Havlusu Kaldığı Yerden...
Türk havlusunun Amerika Birleşik Devletleri'nde gerçekleştirdiği tanıtımlar tüm hızıyla kaldığı yerden devam ediyor.
Yazının devamı »
 
DENİB AKADEMİ, Kaplumbağa Terbiyecisinin Sırrı
DENİB AKADEMİ Kaplumbağa Terbiyecisinin Sırrı programını, 13 Mart 2018 Salı akşamı yoğun bir katılım ile Denizli İhracatçılar Birliği Raşit Güntaş Konferans Salonu'nda gerçekleştirdi.
Yazının devamı »
 
DENİB Genç Mucitler Aranıyor İnovatif Fikirler Yarışmasının Finalistleri Belirlendi...
Proje ve İnovasyon kültürünün daha küçük yaşlarda tesis edilmesi amacıyla, Denizli İhracatçılar Birliği ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü organizasyonunda, ilimizde İlkokul - ortaokul ve lise eğitimi görmekte olan öğrenciler arasında düzenlenen Genç Mucitler Aranıyor İnovatif Fikirler Yarışması'na Denizli genelinde büyük ilgi gösterildi ve 1000'in üzerinde proje başvurusu gerçekleşti.
Yazının devamı »
 
DENİB AKADEMİ, Smart And Small Talk Profesyoneller İçin Akılcı ve Kısa Konuşma Sanatı Eğitimi Gerçekleştirdi.
DENİB AKADEMİ 3 Mart 2018 Cumartesi günü Smart And Small Talk Profesyoneller İçin Akılcı ve Kısa Konuşma Sanatı Eğitimini Denizli İhracatçılar Birliği Nihat Zeybekci Toplantı Salonu'nda gerçekleştirdi.
Yazının devamı »
 
Şubat Ayı İhracat Rakamları Basın Toplantısında Değerlendirildi...
2018 yılı şubat ayına ilişkin ihracat rakamlarının açıklandığı basın toplantısı, 01.03.2018 tarihinde Denizli İhracatçılar Birliği'nde düzenlendi.
Yazının devamı »
 
İhracat Rakamları
Şubat 2018 İhracat Rakamları
Yazının devamı »
 
DENİB'den Denizli'de Bir İlk...
Ekonomi Bakanlığı'nın destekleri ile Denizli İhracatçılar Birliği'nin koordinatörlüğünde yürütülmekte olan Denizli Ev Tekstili Yurt Dışı Pazarlama Takımı Ur-Ge Projesi, faaliyetlerine yoğun bir şekilde devam ediyor.
Yazının devamı »
 
English For Effective Telephone Communication / Telefonda Etkili Konuşma Becerileri Eğitimi...
Denizli İhracatçılar Birliği'nin eğitim faaliyetlerini yürüten DENİB Akademi, 28 Şubat 2018 Çarşamba günü English For Effective Telephone Communication / Telefonda Etkili Konuşma Becerileri Eğitimi'ni düzenledi.
Yazının devamı »
 
DENİB 6. Ev ve Plaj Giyimi Tasarım Yarışması Muhteşem Finalle Gerçekleştirildi.
Ekonomi Bakanlığı himayelerinde Denizli İhracatçılar Birliği tarafından bu yıl 6.sı düzenlenen " DENİB Ev ve Plaj Giyimi Tasarım Yarışması "muhteşem finalle sonuçlandı. Yarışmada, Gülhan ATEŞ birinci, Melike DOLAN ikinci, Şilan GÖKER üçüncü oldu . Jüri Özel Ödülünü ise Abdul Cihat SÜNBÜL aldı.
Yazının devamı »
 
İnovalig
Yazının devamı »
 
Enerji Verimli Sanayi Projesi
Yazının devamı »