İhracat Rakamları (Bin USD)
English

DENİB Gündem

 
Denizli' den HEIMTEXTIL Çıkarması...
Almanya'nın Frankfurt kentinde her sene gerçekleştirilen ve dünyanın en büyük ev tekstili fuarı konumunda olan Heimtextil, 8-11 Ocak 2019 tarihleri arasında düzenlendi.
Yazının devamı »
 
2018 Yılı İhracat Değerlendirmesi Basın Açıklaması
2018 yılı ihracat rakamları, Ankara'da açıklandı. Ticaret Bakanı Sayın Ruhsar Pekcan ve TİM Başkanı Sayın İsmail Gülle'nin katılımlarıyla gerçekleşen “İhracat Rakamları Değerlendirme Toplantısı”nda, Denizli İhracatçılar Birliği Başkanı Sayın Hüseyin Memişoğlu ile diğer İhracatçı Birlikleri Başkanları da yer aldı.

Yazının devamı »
 
İhracat Rakamları
Aralık 2018 İhracat Rakamları
Yazının devamı »
 
DENİB Genç Mucitler Protokol İmza Töreni
Denizli ve Türkiye'nin inovasyon yolculuğunda çocukların ve gençlerin katıksız fikirlerinden iş dünyasının faydalanması ve gençlere gerekli destekleri sunmak amacıyla, 2015 yılından bu yana düzenlenmekte olan Genç Mucitler Yarışmasının 4.sü için start verildi.
Yazının devamı »
 
DENİB Heyetinden Türk Eximbank Ziyareti
Denizli İhracatçılar Birliği Yönetim Kurulu, 27 Aralık 2018 tarihinde Türk Eximbank Genel Müdürü Adnan Yıldırım'ı ziyaret etti.
Yazının devamı »
 
DENİB AKADEMİ İleri Düzey Excel Uygulamaları Eğitimi
DENİB AKADEMİ, 22-23 Aralık 2018 tarihlerinde DENİB Nihat Zeybekci Toplantı Salonu'nda "İleri Düzey Excel Uygulamaları Eğitimi"ni gerçekleştirdi.
Yazının devamı »
 
Hazırgiyim ve Konfeksiyon Sektör Kurulu Başkan Yardımcısı, DENİB Başkanı Hüseyin MEMİŞOĞLU Oldu.
18 Aralık Salı günü, İstanbul-Dış Ticaret Kompleksi'nde Hazırgiyim ve Konfeksiyon Sektör Kurulu Toplantısı gerçekleştirildi.
Yazının devamı »
 
Denizli' nin E-ticaret ve Online Pazarlardaki Performans Yolculuğu Eğitim Programı Projesi
2018 yılı Teknik Destek Programı kapsamından yararlanmak üzere 31/10/2018 tarihinde T.C. Güney Ege Kalkınma Ajansı'na sunulan "Denizli'nin E-Ticaret ve Online Pazarlardaki Performans Yolculuğu” isimli proje, yapılan değerlendirmeler neticesinde GEKA tarafından başarılı bulunmuş olup, projenin Teknik Sözleşmesi DENİB Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Memişoğlu ile GEKA Genel Sekreteri Özgür Akdoğan tarafından 17 Aralık 2018 tarihinde imzalanmıştır.
Yazının devamı »
 
DENİB AKADEMİ Bilinçaltı İkna ve Müzakere Yöntemleri Eğitimi...
DENİB AKADEMİ, 14 Aralık 2018 tarihlerinde DENİB Raşit Güntaş Konferans Salonu' nda "Bilinçaltı İkna ve Müzakere Yöntemleri Eğitimi" ni gerçekleştirdi.
Yazının devamı »
 
Denizli ve Uşak İlinde "Dış Ticaret Bilgilendirme Semineri" Yapıldı...
T.C. Ticaret Bakanlığı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ve Türkiye İhracatçılar Meclisi koordinatörlüğünde; Denizli Sanayi Odası ev sahipliğinde, Denizli İhracatçılar Birliği işbirliğiyle 11 Aralık 2018 Salı günü DENİB Konferans Salonu'nda Denizli'de, 12 Aralık 2018 Çarşamba günü ise DENİB ve Uşak Ticaret ve Sanayi Odası işbirliğiyle Uşak'ta UTSO Konferans Salonu'nda "Dış Ticaret Bilgilendirme Seminerleri” gerçekleştirildi.
Yazının devamı »
 
DENİB AKADEMİ Dış Ticaretin Püf Noktaları Eğitimi
DENİB AKADEMİ, 27-28 Kasım 2018 tarihlerinde DENİB Nihat Zeybekci Toplantı Salonu'nda “Dış Ticaretin Püf Noktaları Eğitimi”ni gerçekleştirdi.
Yazının devamı »
 
İnovalig
Yazının devamı »
 
Enerji Verimli Sanayi Projesi
Yazının devamı »