İhracat Rakamları (Bin USD)
English

DENİB Gündem

 
Almanya'da Şirket Birleşmeleri ve Yatırım İmkanları Anlatıldı...
Denizli İhracatçılar Birliği (DENİB), Dünya Gazetesi ve NRW.İNVEST Türkiye tarafından 14. Dünya Gazetesi ‘Türk Dış Yatırımları Paneli' 12 Aralık 2017 tarihinde Dedeman Park Denizli Oteli'nde gerçekleşti.
Yazının devamı »
 
DENİB Adına Bir Gurur Daha!
Türkiye İhracatçılar Meclisi tarafından düzenlenen İnovasyon ve İnovalig ödülleri sahiplerini buldu. Türkiye çapında bine yakın firmanın katıldığı yarışmada “KOBİ Özel Ödülü” Denizli İhracatçılar Birliği Yönetim Kurulu Üyesi İsa Dal'ın firması Evteks Limited Şirketi'nin oldu.
Yazının devamı »
 
Birliğimiz ve T. İş Bankası İşbirliğiyle "2018 Türkiye ve Dünyada Ekonomik Konjonktür ve Beklentiler" Konulu Seminer Gerçekleştirildi.
Türkiye İş Bankası A.Ş. ve Denizli İhracatçılar Birliği (DENİB) işbirliğiyle "2018 Yılı Ekonomik Beklentiler, Dış Ticaret İşlemleri, Ürünler ve Banka Uygulamaları” konulu seminer, 06 Aralık 2017 Çarşamba günü yapıldı.
Yazının devamı »
 
Türkiye Kanada İş Forumu
Türkiye İhracatçılar Meclisi organizasyonunda Türkiye-Kanada İş Forumu gerçekleştiriliyor.
Yazının devamı »
 
DENİB Akademi Dahilde İşleme Rejimi Mevzuatı ve DİR Otomasyon Sistemi Uygulamaları Eğitimi...
DENİB Akademi, 5 Aralık 2017 Salı günü DENİB Nihat Zeybekci Toplantı Salonu'nda Dahilde İşleme Rejimi Mevzuatı ve DİR Otomasyon Sistemi Uygulamaları Eğitimi'ni gerçekleştirdi.
Yazının devamı »
 
Girişimcilik ve İnovasyonun Kalbi: “SLUSH”
Dünyanın girişimcilik ve inovasyon temalı en önemli etkinliklerinden biri olan ve Finlandiya'nın başkenti Helsinki'de yedi yıldır gerçekleştirilen “Slush”, bu sene 30 Kasım ve 1 Aralık tarihlerinde düzenlendi.
Yazının devamı »
 
DENİB Akademi İhracatta Teslim Şekilleri - İhracatta Kullanılan Evraklar Eğitimi...
DENİB Akademi, 28 Kasım 2017 Salı günü DENİB Nihat Zeybekci Toplantı Salonu'nda, 30 Kasım 2017 Perşembe günü de Denizli İhracatçılar Birliği ve Uşak Ticaret ve Sanayi Odası işbirliğiyle Uşak Ticaret ve Sanayi Odası Eğitim Salonu'nda İhracatta Teslim Şekilleri - İhracatta Kullanılan Evraklar Eğitimi'ni gerçekleştirdi.
Yazının devamı »
 
Alibaba.com: İHRACATTA E-DÖNÜŞÜM 2.Bilgilendirme Toplantısında E-ticaret Denizlili İhracatçılara Anlatıldı.
T.C. Ekonomi Bakanlığı ve Türkiye İhracatçılar Meclisi'nin himayelerinde başlatılan e-ticaret projesi kapsamında, KOBİ'leri ve geleneksel ihracattan e-ihracata dönüşümü desteklemeye yönelik olarak, Alibaba.com e-ticaret portalının Türkiye'deki iş ortağı E-GLOBER işbirliğiyle, Türkiye genelinde düzenlenen “Alibaba.com: İhracatta E-Dönüşüm” Denizli toplantısının 2.si 29 Kasım 2017 Çarşamba günü DENİB Konferans Salonu'nda gerçekleştirildi.
Yazının devamı »
 
Denizli İhracatçılar Birliği Personel Alımı Duyurusu - 19 Kasım 2017
Yazının devamı »
 
İhracat Rakamları
2017 Yılı Kasım Ayı İhracat Rakamları
Yazının devamı »
 
İnovalig
Yazının devamı »
 
Enerji Verimli Sanayi Projesi
Yazının devamı »