İhracat Rakamları (Bin USD)
English

DENİB Gündem

 
Neuro Leadership - Yeni Nesil Liderlik Modeli Eğitimi...
DENİB Akademi - Denizli İhracatçılar Birliği ve Denizli İş Kadınları Birliği Derneği (DİKAB) işbirliğiyle, 12 Ekim 2017 Perşembe günü “Neuro Leadership -Yeni Nesil Liderlik Modeli Eğitimi” gerçekleştirildi.
Yazının devamı »
 
DENİB 6. Ev ve Plaj Giyimi Tasarım Yarışması' nın İzmir'deki Tanıtım Toplantıları 10 Ekim 2017 Tarihinde Gerçekleştirildi.
3DREAMS temasıyla bu yıl 6. sının yapılacağı DENİB Ev ve Plaj Giyimi Tasarım Yarışması'nın üniversitelerde yapılan tanıtım turları İzmir ‘De Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi ve İzmir Ekonomi Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi öğrencileriyle tamamlandı.
Yazının devamı »
 
Türk Havlusu Tanıtımı Bütün Hızıyla Devam Ediyor...
Sınırları halihazırda ülkemizi aşan ve ekonomimizde önemli bir ihracat payına sahip olan Türk Havlusu, yarattığı katma değer ve gün geçtikçe artan uluslararası tanınırlığı ile ilimiz ihracatına ivme kazandırmaya devam ediyor.
Yazının devamı »
 
DENİB 6. Ev ve Plaj Giyimi Tasarım Yarışması' nın Tanıtım Toplantıları Başladı.
Denizli İhracatçılar Birliği (DENİB) tarafından markalaşmaya dikkat çekmek, sektöre genç ve yaratıcı tasarımcılar kazandırmak amacıyla düzenlenen ve bu yıl "3D-REAMS” temasıyla 6.sının yapılacağı Ev ve Plaj Giyimi Tasarım Yarışması'nın üniversitelerde yapılan tanıtım toplantıları başladı.
Yazının devamı »
 
DENİB Yönetim Kurulu Babadağ'da Biraraya Geldi...
Denizli İhracatçılar Birliği Genişletilmiş Yönetim Kurulu Toplantısı 04.10.2017 tarihinde Babadağ'da gerçekleştirildi.
Yazının devamı »
 
Diyarbakırlı Sanayicilerden DENİB' e Ziyaret...
Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası ( DTSO) ve Güneydoğu Tekstil Sanayi ve İşadamları Derneği (GÜNTİAD) üyelerinden oluşan bir heyet, AB projesi kapsamındaki Denizli ziyaret programlarında 3 Ekim 2017 Salı günü Denizli İhracatçılar Birliği'ni nezaket ziyaretinde bulundular.
Yazının devamı »
 
İhracat Rakamları
2017 Yılı Eylül Ayı İhracat Rakamları
Yazının devamı »
 
Ankara'da Rekabet ve Kalite Paneli Gerçekleştirildi...
Rekabet Kurumu, TOBB ETÜ ve Türkiye Kalite Derneği Ankara Şubesi organizasyonunda, 26 Eylül 2017 tarihinde“Rekabet ve KalitePaneli” gerçekleştirildi.
Yazının devamı »
 
DENİB Akademi Satış Yönetiminde Verimlilik ve Karlılık Yaratan Analizler ve İş Modelleri Eğitimi...
Denizli İhracatçılar Birliği'nin eğitim faaliyetlerini yürüten DENİB Akademi, 27 Eylül 2017 Çarşamba günü Satış Yönetiminde Verimlilik ve Karlılık Yaratan Analizler ve İş Modelleri Eğitimi'ni gerçekleştirdi.
Yazının devamı »
 
DENİB'den Denizli İl Jandarma Komutanlığı'na Ziyaret
Denizli İhracatçılar Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Kocasert ve DENİB Yönetim Kurulu'ndan oluşan heyet 21 Eylül 2017 tarihinde Denizli İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Metin Düz'ü makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.
Yazının devamı »
 
İnovalig
Yazının devamı »
 
Enerji Verimli Sanayi Projesi
Yazının devamı »