İhracat Rakamları (Bin USD)
English

İdari Yapı

SANTRAL : 0.258.274 66 88 (Pbx)

FAX : 0.258.274 72 22 - 274 72 62


AD SOYADÜNVANE-MAİLDAHİLİ
Genel Sekreterlik

Uğur DAYIOĞLU

Genel Sekreter

ugurdayioglu@denib.gov.tr



Emel FİDANYönetici Asistanıemelfidan@denib.gov.tr0-121


Satın Alma ve İdari İşler
Levent ÖZTAŞŞube Müdürüleventoztas@denib.gov.tr112
Şubesi




 

Arge, Eğitim ve Şadiye BAYKENTŞube Müdürüsadiyebaykent@denib.gov.tr113
Organizasyon Şubesi
Zümra KOCAGÖZUzman Yard.zumracirali@denib.gov.tr114
arge@denib.gov.tr
Neriman ÖZERİdari Memurnerimanozer@denib.gov.tr122

Nedim ÇETİNİdari Memurnedimcetin@denib.gov.tr125

 

Bilgi İşlem ŞubesiGülden ŞENSÖZ Şube Müdürüguldensensoz@denib.gov.tr128
bim@denib.gov.tr



 


İsmail TAŞUzman ismailtas@denib.gov.tr144
Dahilde İşleme veBanu YURDAYÜKSELİdari Memurbanuyurdayuksel@denib.gov.tr 134
Teşvik Kapatma ŞubesiErdem NEGİZİdari Memurerdemnegiz@denib.gov.tr 119
tesvik@denib.gov.trÖzlem GÜLERİdari Memurozlemguler@denib.gov.tr145

Ayşe İYİHUYLUİdari Memuraysebaklan@denib.gov.tr116

 

Devlet Yardımları ŞubesiEsra DAYIOĞLUŞube Müdürüesradayioglu@denib.gov.tr129
devletyardimlari@denib.gov.trFatih KÖMÜRCÜOĞLUŞeffatihkomurcuoglu@denib.gov.tr124

Ali Murat TUNCELUzman Yard.murattuncel@denib.gov.tr143

 

İhracat Uygulama ŞubesiMustafa ÖNKÜŞube Müdürümustafaonku@denib.gov.tr 118
uygulama@denib.gov.trBilal DENGUzman Yard.bilaldeng@denib.gov.tr126


İsmail KAVAKŞube Müdürüismailkavak@denib.gov.tr127
Muhasebe-Üyelik-Personel
Sanem YILMAZŞef T.sanemyilmaz@denib.gov.tr117
Şubesi
Cüneyt YELŞoförcuneytyel@denib.gov.tr151
muhasebe@denib.gov.tr
Tayfun YILDIZBasıntayfunyildiz@denib.gov.tr

 

UR-GE ve
Özge KAYAUzman Yardımcısıozgekaya@denib.gov.tr137
Dış İlişkiler Şubesi
Nadide TABAKOĞLU SÖZERProje Uzmanınadidetabakoglu@denib.gov.tr165
urge@denib.gov.trYusuf FİDANGENÇProje Uzmanıyusuffidangenc@denib.gov.tr159