Bu e-postayı düzgün görüntüleyemiyorsanız lütfen tıklayınız!!

E-BÜLTEN


     
 
 
 
 
 
 

Serbest Bölgeler Çalıştayı - Denizli Buluşması

Ekonomi Bakanlığı ve Türkiye İhracatçılar Meclisi işbirliğinde 13.12.2014 Cumartesi günü Serbest Bölgeler Çalıştayı için Ekonomi Bakanlığı ve Tim yetkilileri Denizli'de bir araya geldi. Ekonomi Bakanı Nihat ZEYBEKCİ'nin açılış konuşmasıyla başlayan çalıstayda, Türkiye'nin dünyadaki en başarılı ...

 

Türkiye'nin Potansiyeli , Özel İçeriklerle Dünya Basınında

Türkiye'nin dünyadaki algısını yükseltmek amacıyla T.C. Ekonomi Bakanlığı ve Türkiye İhracatçılar Meclisi tarafından hazırlatılan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından kamuoyuna açıklanan "Turkey Discover The Potential” logo ve sloganı çatısı altında tanıtım kampanyaları hız kesmeden devam ediyor.

 
 


 


 
     
 
 
 
 
 
 

İNOVASYON Rüzgarı İstanbul'da Esti...

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından Ekonomi Bakanlığı desteğinde, Arçelik AŞ, Sabancı Holding, Türk Ekonomi Bankası (TEB) ve Türk Hava Yolları (THY) stratejik ortaklığında bu yıl üçüncüsü düzenlenen "Türkiye İnovasyon Haftası" sona erdi.

 

İnovaLİG'de Şampiyonlar Ödüllerini Aldı...

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM), Türkiye İnovasyon Haftası 2014 kapanış etkinlikleri kapsamında 6 Aralık Cumartesi günü İnovaLİG- İnovasyon Şampiyonları Ödül töreni düzenledi. Törende 5 farklı kategoride ilk 3'e giren firmalar ödüllendirildi.

 
 


 


 
     
 
 
 
 
 
 

DENİB Eğitimlerine Ara Vermeden Devam Ediyor...

Denizli İhracatçılar Birliği tarafından yürütülmekte olan eğitim faaliyetleri çerçevesinde, "Faktoring ile Alacakların Garantisi, Finansmanı ve Tahsilatı" konulu eğitim programı 09 Aralık 2014 tarihinde Birliğimizin Konferans Salonu'nda gerçekleştirildi.

 

DENİB'den Yeni Gümrük Müdürüne Tebrik Ziyareti.

Denizli İhracatçılar Birliği(DENİB) Genel Sekreterliği tarafından, Denizli Gümrük Müdürlüğü Görevine atanan Mehmet ŞENSOY'a 11.12.2014 Perşembe Günü bir tebrik ziyareti düzenlendi.

 
 


 


 
     
 
 
 
 
 
 

Denizli İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarı Gerçekleştirildi.


Denizli'de işgücünü arz edenler ile işgücü talep edenleri, kamu kurumları, yerel yönetim, üniversite, sanayici ve işletmeci işbirliğinde buluşturarak mesleki eğitim, istihdam ve insan kaynakları konusunda taraflar arasındaki bu bu işbirliğini kalıcı

 

Kasım 2014 - İhracat Değerlendirme Raporu

01 Ocak 2014 - 30 Kasım 2014 tarihleri arası onbir aylık dönemde Birliğimizce Kayda alınan ihracat rakamı geçen yılın aynı dönemine göre yaklaşık %9,28' lik artışla 2.132.381.565 USD olarak gerçekleşmiştir.

 
 


 


 

Adres/Address

:

Ankara Yolu 10. Km. 246 Sok. No:8 P.K.402 20140 - Akkale - Denizli / TÜRKİYE

Telefon / Phone

:

+90 258 274 66 88

Faks / Fax

:

+90 258 274 72 22

E-Posta / E-Mail

:

denib@denib.gov.tr

  


Bu e-posta spam değildir. DENİB’in üyelerine gönderdiği duyuru metnini içermektedir.

This e-mail is not a spam. It is a notice for the members of DENİB.