19. EVTEKS Fuarı Sona Erdi

Ev Tekstili sektörünün kalbi İstanbul'da attı...

Sadece Ülkemizde değil, tüm dünyada ev tekstili sektörünü yakından ilgilendiren ve her geçen yıl daha fazla katılımcı ve daha fazla ziyaretçi ile dikkatleri üzerine çeken İstanbul Evteks Fuarı, 15-19 Mayıs 2013 tarihleri arasında gerçekleşti.

Yaklaşık 1000 firmanın stand açtığı Evteks Fuarına, çok sayıda yerli ve yabancı ziyaretçi geldi.

CNR Fuar Merkezi Galeri 1'de TİM tarafından hazırlanan alanda stant açan DENİB, fuara gelen konuklara Denizli ihracatı ve evtekstili hakkında bilgiler verirken Dünyanın en önemli 2. Ev tekstili fuarında da kurumsal olarak Denizli'yi temsil etti.

Denizli İhracatçılar Birliğine üye 83 firmanın stand açtığı Evteks Fuarı'nın açılış töreni Başbakan Yardımcısı Sayın Ali BABACAN tarafından yapıldı. Açılış töreninin ardından Sayın Babacan ve beraberindeki heyetin ilk ziyareti, Denizli İhracatçılar Birliği standın da gerçekleşti.

DENİB Başkanı Süleyman Kocasert evsahipliğinde Denizli Valisi Abdülkadir Demir, Denizli Milletvekilleri Nihat Zeybekci ve Mehmet Yüksel, Belediye Başkanı Osman Zolan, PAÜ Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Bağcı, DSO Başkanı Müjdat Keçeci, DTO Başkanı Necdet Özer, Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Tefenlili başta olmak üzere bu önemli organizasyonda stant açan Denizlili işadamlarına destek ziyareti gerçekleştirildi.

Stand ziyaretlerinin ardından, Denizli heyeti, DENİB Standını ziyaret etti. DENİB Yönetim Kurulu üyelerinin hazır bulunduğu standta, fuar izlenimleri hakkında görüşmeler yapıldı.

İlgili Fotoğraflar