“ANADOLU MARKALARI 2012” Birincilik Ödülü Sadık Grubu'na Verildi

Türkiye Finans Katılım Bankası ve Capital & Ekonomist dergileri işbirliği ile düzenlenen Anadolu Markaları 2012 Yarışması'nın ödül töreninde birincilik ödülü Denizli'nin 65 yıllık köklü firması Sadık Grubu'na verildi.

Anadolu Markaları 2012 Yarışması'nda, Anadolu çapında marka bilincini geliştirmek amacıyla markalaşma stratejisiyle fark yaratan kurumlar ödüllendirildi.Türkiye Finans Katılım Bankası ve Capital & Ekonomist dergileri işbirliği ile düzenlenen Anadolu Markaları 2012 Yarışması'nın ödül töreni Conrad İstanbul'da yapıldı. Törende Ekonomi Bakanı Yardımcısı Mustafa Sever, TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi, Türkiye Finans Yönetim Kurulu Başkanı ve aynı zamanda Kayseri Sanayi Odası Başkanı, Boydak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Boydak, Türkiye Finans Genel Müdürü Derya Gürerk, Capital ve Ekonomist Dergileri Yayın Direktörü Rauf Ateş, Kütahya Ticaret Odası Başkanı ve aynı zamanda Kütahya Porselen Yönetim Kurulu Başkanı Nafi Güral, Capital&Ekonomist Dergisi Yazı İşleri Müdürü Talat Yeşildağ, Keskinoğlu Yönetim Kurulu Üyesi Keskin Keskinoğlu, LCW Yönetim Kurulu Başkanı Vahap Küçük, Denizli eski milletvekili Hilmi Develi ve iş dünyasının çok sayıda temsilcileri yer aldı.

İş dünyası ve Anadolu ekonomisinin önemli isimlerini bir araya getiren ödül töreninin bu yıl altıncısı gerçekleştirildi. Ekonominin lokomotifi Anadolu markalarının ödüllendirildiği törende birincilik ödülü SADIK GRUBU'na verildi. 1947 yılında Denizli'nin Sarayköy ilçesinde temelleri atılan ve yıllardır otomotiv, akaryakıt, sigorta, tarım sektörlerinde büyük başarılara imza atan SADIK GRUBU, "Anadolu Markaları 2012” birincilik ödülü ile başarısını bir kez daha belgelendirmiş oldu.

Türkiye Finans Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Boydak'tan ödülü alan Sadık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Oktay MERSİN, firmaların kalıcı başarılarında markalaşmanın önemini vurguladı. Mersin, "Markalaşma bir zenginliktir. Gerek firmamız için, gerek Denizli için gerekse Türkiye için markalaşmanın önemini çok iyi biliyoruz. Sadık Grubu markasının Türkiye'de bu denli önemli bir yere gelmesi ve elde ettiğimiz başarı ödülleri için çok çalıştık. Tüm Sadık Grubu ekibi, çalışanları ile bu başarıları elde ettik. Aldığımız bu ödül hepimizin. Marka yaratmak sadece yönetimin, patronların yapacağı iş değil. Bu bir ekip çalışmasıdır. Biz bu markayı 65 yıllık tecrübenin ve çok çalışmanın azmiyle yaptığımıza inanıyoruz. Bu ödülü kendi ailemize, Sadık Grubu ailesine ve tüm Denizli'ye armağan ediyoruz. Çok değerli davetliler ve beş yüz kişilik İstanbul ve Anadolu'dan gelmiş işadamları ile beraber bu ödülü almak bize ayrıca onur vermiştir” dedi.

İlgili Fotoğraflar