Başkanlar "DAMAT" Oldu...

Denizli İhracatçılar Birliği Başkanı Süleyman KOCASERT, Uludağ Tekstil İhracatçıları Birliği Başkanı İbrahim BURKAY ve Ege Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği Başkanı Emre KIZILGÜNEŞLER, "Hayatın İçinden” konseptiyle Orka Group markalarından "DAMAT”ın yeni yüzleri oldu.

Bu projeye ilişkin yaptığı değerlendirmede DENİB Başkanı Süleyman KOCASERT şöyle konuştu;

"Damat markasını da bünyesinde bulunduran Orka Group Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman ORAKÇIOĞLU, önemli ihracatçılarımızdan ve ihracatçı birlikleri ailesine yabancı bir isim değil. Kendisi önceki dönemlerde İstanbul Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği Başkanlığını ve TİM Başkan vekilliği görevlerini başarılı bir şekilde yürütmüştü. Bu anlamda böyle bir proje için sunduğu teklifi büyük bir memnuniyetle diğer başkanlarla birlikte kabul ettik ve DAMAT'ın çekimlerine katıldık.

İhracatçılar olarak yurt dışı seyahatlere çıktığımızda gururla DAMAT'ın başarılarına şahit oluyoruz. Önemli şehirlerin seçkin merkezlerinde faaliyet gösteren DAMAT, ülkemizin güçlü bir markası ve yurt dışında gerçekleştirdiği atılımlar sayesinde aranır bir dünya markası olma yolunda hızla ilerliyor. TURQUALITY kapsamında da yer alan DAMAT'ın bu projesinde yer almakla ihracatımıza katkı sağlamayı hedefledik. Bizler için ise güzel ve değerli bir hatıra olacak.”

İlgili Fotoğraflar