Bremen Kalkınma Ajansı' ndan DENİB'e Ziyaret

21 Ekim 2013 Salı günü, Güney Ege Kalkınma Ajansının davetlisi olarak Denizli'de bazı temaslarda bulunan Bremen Kalkınma Ajansı yetkilileri, Denizli İhracatçılar Birliğine de bir ziyaret gerçekleştirdi.

DENİB Başkanı Süleyman Kocasert, Yönetim Kurulu Üyeleri Bekir Serdar Mutlubaş, Yücel Bayam ve Veli Oğuz'un karşıladığı heyet ile gerçekleştirilen toplantıda, DENİB Başkanı Süleyman Kocasert tarafından, Denizli ihracatı başta olmak üzere, Denizli'ye ilişkin bilgiler verildi. DENİB Başkanı, Denizli'nin Almanya ile eskiye dayanan ve derin bir ticari ilişkisinin olduğunu ifade etti.

Bremen Kalkınma Ajansı Yatırım Destek Müdürü Robert Blatter ve İzmir Temsilcisi Kemal Şen ise, Bremen'in sahip olduğu potansiyelden ve dünyaca ünlü markaların Bremen'de faaliyetlerini sürdürdüğünden bahsederek, Denizli ziyaretini çok önemsediklerinin altını çizdi.

Başkan Kocasert, ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek sivil toplum kuruluşlarının dahil olduğu projeleri çok önemsediklerini belirtti ve bu ziyareti bir ilk adım olarak gördüklerini ve birlikte projeleri üretmek adına iki kurumun iletişimlerini devam ettirmeleri gerektiğini vurguladı.

 

 

İlgili Fotoğraflar