Buldan MYO'da Eğitim Yılı Açılış Dersini DENİB Başkanı Süleyman KOCASERT Verdi...

23 Ekim 2013 Çarşamba günü, Pamukkale Üniversitesi Buldan Meslek Yüksekokulunda, Hayırsever Süleyman Acıpayamoğlu tarafından yaptırılan Ek Bina'nın açılış töreni gerçekleştirildi. Denizli Valisi Abdülkadir DEMİR ve PAÜ Rektörü Prof. Dr. Hüseyin BAĞCI'nın da katıldığı açılış töreni programında yer alan "Eğitim Öğretim Yılı Açılış Dersi”ni öğrencilere, DENİB Başkanı Süleyman KOCASERT verdi.

Konuşmasına Hayırsever Süleyman Acıpayamoğlu'na teşekkür ederek başlayan Kocasert, yaptığı sunumda Denizli, Türkiye ve Dünya'daki güncel ekonomik gelişmeler ve beklentilere değindi. Diğer taraftan salonda bulunan genç öğrencilere "bakmak” ve "görmek” arasındaki farkın çok önemli olduğunu ve hayatları boyunca bakanlardan değil görenlerden olmaları gerektiği tavsiyesinde bulunan Kocasert, mezun olduktan sonra her ne işi yaparlarsa yapsınlar en iyi şekliyle yapmalarının şart olduğunu ve ancak böyle başarılı olabileceklerini ve takdir toplayacaklarını ifade etti.

Programda Başkan Süleyman Kocasert'e, DENİB'in katkılarından dolayı, Buldan Kaymakamı Hacı UZKUÇ tarafından bir plaket takdim edildi.

DENİB Başkan Yardımcısı İbrahim Uzunoğlu ve Muhasip Üyesi Arif Şensöz'ün de katıldığı açılış programının ardından, Buldan Meslek Yüksekokulu'nun yeni ek binası gezildi ve Buldan Kaymakamlığı ziyaret edildi.

 

 

İlgili Fotoğraflar