DENİB Başkanı Süleyman KOCASERT PAÜ 'deydi...

Pamukkale Üniversitesi'nde faaliyet gösteren öğrenci kulüplerinden İşletme Kulübü tarafından organize edilen "İş Dünyasında Hedef Girişimcilik ve Liderlik” başlıklı etkinlik 28 Kasım Çarşamba günü Pamukkale Üniversitesi'nde gerçekleştirildi.

İş dünyasından girişimcilerin ve profesyonellerin konuşmacı olarak katıldığı etkinlikte, Sesli Grup'tan Hazim SESLİ, Sadık Grup'tan Oktay MERSİN ve DENİB Başkanı Süleyman KOCASERT girişimcilik hakkındaki deneyim ve önerilerini öğrencilerle paylaşırken, Renault'dan İK ve Endüstri İlişkileri Müdürü Cenap BİNİCİ, Fritolay'den İK Genel Müdürü Gökhan OKUTAN, AVIVASA'dan İK Genel Müdür Yardımcısı Murat BAYBURTLUOĞLU da öğrencilerle, profesyonel yöneticiler penceresinden iş dünyası hakkında paylaşımda bulundular.

DENİB Başkanı KOCASERT, sunumunun önemli kısmını liderlik ve motivasyona ayırarak, iş hayatında birlikte çalışılan insanları motive etmenin çok önemli olduğunun altını çizdi. Diğer taraftan öğrencilere, üniversite eğitimlerini tamamlamalarının ardından da kendilerini sürekli olarak yetiştirmelerinin ve öğrenmeye devam etmelerinin önemli olduğunu vurguladı.

Başkan KOCASERT konuşmasının ardından öğrencilerle bir süre sohbet etti.

İlgili Fotoğraflar