Denizli İhracatçılar Birliği Genel Kurulu Gerçekleştirildi

Denizli İhracatçılar Birliğinin olağan Genel Kurulu 30 Nisan 2013 tarihinde, DENİB Hizmet Binasında gerçekleştirildi.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan Genel Kurul toplantısında, Denizli İhracatçılar Birliğinin 2012 yılında gerçekleştirdiği faaliyetler hakkında bilgiler verilirken, Birliğin 2012 yılına ilişkin hesapları da görüşülerek Genel Kurul tarafından ibra edildi.

Dilek ve temenniler bölümünde söz alan DENİB Başkanı Süleyman KOCASERT, 2013 yılı içerisinde yapılması planlanan başlıca faaliyetleri DENİB üyeleri ile paylaştı. Ekonomi Bakanlığınca desteklenen "Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesi Projesi” kapsamında, projeye dahil olan firmalarla Japonya'dan alım heyeti getireceklerini, Çin'de de Ağustos ayı sonunda "Intertextile Shanghai” fuarında stand açacaklarını ifade eden Kocasert, diğer bir önemli etkinlik olarak "DENİB 2. Ev ve Plaj Giyimi Tasarım Yarışması”nın yapılacağını vurguladı.

Diğer taraftan, Denizli İhracatçılar Birliği Yönetim Kurulunda, yakın zamanda Oğuzhan KATRANCI'dan boşalan koltuğa, yedek listede ilk sırada yer alan Bekir Serdar MUTLUBAŞ, Muteks Mutlubaşlar Örme İhtisas San. İç ve Dış Tic. Ltd. Şti.'yi temsilen geldi. Yeni görev dağılımında Baykent Tekstil'i temsilen Mehmet BAYKENT eskiden olduğu gibi Başkan Yardımcılığı görevine devam ederken, Egem Tekstil'i temsilen İbrahim UZUNOĞLU muhasip üyelik görevini yürütmekte iken Başkan Yardımcılığı görevini üstlendi. Muhasip üyelik görevini ise Neşe Tekstil'i temsilen Arif ŞENSÖZ yürütecek.

İlgili Fotoğraflar