TEXBRIDGE Fuarı Başladı...

 İstanbul Fuarcılık tarafından, Uludağ Tekstil İhracatçıları Birliği (UTİB) iş birliğinde düzenlenen 'Texbridge İstanbul Kumaş ve Aksesuarları Fuarı' 31 Ekim 2012'de başladı. Yılda iki defa düzenlenen fuar 2 Kasımda sona eriyor.

Fuarın açılış töreninde, Ekonomi Bakanlığından Müsteşar Yardımcısı İbrahim ŞENEL, TİM Başkanı Mehmet BÜYÜKEKŞİ ve UTİB Başkanı İbrahim BURKAY'ın yanısıra Ege Tekstil ve Hammadde İhracatçıları Birliği Başkanı Sabri ÜNLÜTÜRK, Ege Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği Başkanı Emre KIZILGÜNEŞLER ile Denizli İhracatçılar Birliği Başkanı Süleyman KOCASERT de yer aldı.

Bu sene fuarda, Dünyaca ünlü tasarımcıların yer alacağı "Design Lab” alanı oluşturulurken, "Denim Zone” ise fuar alanında özel olarak düzenlenmiş bir diğer bölüm.

150'nin üzerinde katılımcının stand açtığı fuarda, bu yıl Hollandalı trend tasarım ofisi Lobster Concepts'ten Inkrit Berbee, Texbridge katılımcılarına güncel trendleri anlatacak.

Stand açan firmaların yanında alım heyeti programları kapsamında 17 ülkeden, 32 farklı firmanın temsilcileri fuarı ziyaret edenler arasında yer alıyor.

Fuara Denizli'den katılan firmalar ise şunlar; Gamateks Tekstil, Shamrock Tekstil, Ebrar Tekstil ve Karabulut Tekstil. Ayrıca fuara destek veren kuruluşlar arasında yer alan Denizli İhracatçılar Birliği, fuara info-desk açarak katılım sağladı.

İlgili Fotoğraflar