İhracat Rakamları (Bin USD)
English
 

Denizli İnovasyon Stratejisini Oluşturuyor Eğitim Projesi

DENİB Akademi Çevre Yönetim Sistemleri (ISO 14001) Eğitimi

Tugay Komutanı ve Buldan Belediye Başkanı' ndan DENİB' e Ziyaret

İhracat Rakamları

DENİB, İran' dan Gelen Alım Heyeti' ni Ağırladı...

Denizli Gümrük Müdürlüğü' nden DENİB' e Ziyaret...

HEIMTEXTIL 2016 Ardından...

HEIMTEXTIL 2016 Frankfurt' ta Başladı.

New York Eyalet Üniversitesi' nden DENİB' e Ziyaret

2015 Yılı Değerlendirme ve 2016 Yılı Beklentileri Konulu Toplantısı Gerçekleştirildi.

 Bu bölümdeki içeriği görebilmek için bilgisayarınıza Adobe Flash Player yükleyiniz.
»DENİB MOBİL
iOS
Android
HAVA DURUMU » tüm şehirler
°C Denizli, Türkiye
HABERLER
DUYURULAR
EĞİTİM ETKİNLİKLERİ

DENİB AKADEMİ, İngilizce Terminoloji ve Yazışma Teknikleri Eğitimi

DENİB AKADEMİ eğitim faaliyetlerinin 2015 yılı son eğitimini, 23-24-25 Aralık 2015 tarihlerinde “Dış Ticaret Kullanılan İngilizce Terminoloji ve Yazışma Teknikleri “eğitimi ile tamamladı.

Tekstil Sektörü İçin “ÜRETİMİN TEMEL TAŞI MAVİ YAKALILAR” Projesi Hayata Geçirildi...

23 Aralık 2015 Salı günü, Pamukkale İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nün sahipliğinde, Gülay Kaynak Sarıkaya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin yürütücülüğünde, Denizli Ticaret Odası, Denizli Sanayi Odası ve Denizli İhracatçılar Birliği ortaklığında, Başarı Tekstil, Bez Tekstil ve Kaynak Tekstil iştirakiyle "Üretimin Temel Taşı Mavi Yakalılar" isimli projenin açılış töreni gerçekleştirildi.

DENİB AKADEMİ, E-Fatura, E-Defter, E-Arşiv Eğitimi

DENİB AKADEMİ eğitim faaliyetleri çercevesinde, Denizli Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası işbirliğiyle 15 Aralık 2015 Salı günü "E-Fatura, E-Defter, E-Arşiv” eğitimi gerçekleştirildi.

Tavas Belediye Başkanı' ndan DENİB' e Ziyaret

15 Aralık 2015 Salı günü Tavas Belediye Başkanı Sayın Turhan Veli AKYOL, Birliğimizi ziyaret ederek TİM Başkan Vekili ve DENİB Başkanı Sayın Süleyman KOCASERT ile görüştü.

Uluslararası Pamuk İstişare Kurulu (ICAC) Hindistan' da Toplandı...

Tekstil sektörünün ana hammaddesi pamuğun kaderinin tayin edildiği Uluslararası Pamuk İstişare Kurulu (ICAC) Hindistan'da gerçekleştirdi.

TİM' de Vergi Uygulamalarına İlişkin Toplantı Düzenlendi...

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) ev sahipliğinde, Gelir İdaresi Başkanlığı Yetkilileri önemli bir toplantı gerçekleştirildi. TİM Başkanı Sayın Mehmet BÜYÜKEKŞİ ve Başkan Vekili Sayın Süleyman KOCASERT'in de hazır bulunduğu toplantıda, Gelir İdaresi Başkanı Sayın Adnan ERTÜRK de katılımcılar arasında yer aldı.

TİM Heyeti' nin Eski Ekonomi Bakanı Sn. Nihat ZEYBEKCİ' ye Teşekkür Yemeği

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından organize edilen Eski Ekonomi Bakanımız Sn.Nihat ZEYBEKCİ, İhracatçı Birlikleri Başkanları, Delegeler ve Yönetim Kurulu Üyelerin katılımlarıyla gerçekleştirilen 10 Aralık 2015 Perşembe günü Florya Beyti Restaurant'ta yemekte buluşuldu.

DENİB Gıda Kümesi Durmak Bilmiyor...

Ekonomi Bakanlığı'nın destekleriyle Denizli İhracatçılar Birliği tarafından yürütülen Denizli Gıda Sektörünün Uluslararası Rekabetçiliğinin Geliştirilmesi Projesi kapsamında 7-9 Aralık 2015 tarihleri arasında Birleşik Arap Emirlikleri'nin başkenti Abu Dhabi'de düzenlenen SIAL Middle East Gıda Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı'na katılım sağlandı.

Türk Eximbank Kredi ve Sigorta Programları Hakkında Eğitim Semineri Yapıldı...

DENİB AKADEMİ, etkinliklerine TÜRK EXİMBANK ile ortak işbirliği çerçevesinde Türk Eximbank İhracat Kredi ve Sigorta Programları konulu eğitimi ile devam etti.

DENİB, Abu Dhabi Fuarında...

Ekonomi Bakanlığının destekleri ile Denizli İhracatçılar Birliği tarafından yürütülen URGE Projesi kapsamında 8 firma , 7-9 Aralık 2015 tarihleri arasında Abu Dhabi Uluslararası Gıda ve İçecek Fuarında ürünlerini sergilemeye devam ediyor.

2015 İnovasyon Rüzgarı İstanbul' da Esti...

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından Ekonomi Bakanlığı desteğinde, Arçelik AŞ, Sabancı Holding, Türk Ekonomi Bankası (TEB), Türk Hava Yolları (THY) ve Turkcell'in stratejik ortaklığında bu yıl dördüncüsü 03-05 Aralık 2015 tarihleri arasında düzenlenen "Türkiye İnovasyon Haftası" sona erdi.

TETSİAD - DENİB Ortak Yönetim Kurulu Toplantısı

28 Kasım 2015 Cumartesi günü Denizli Anemon Oteli'nde iki kurum arasında ilişkilerin geliştirilmesi amacıyla TETSİAD ve DENİB Yönetim Kurulu üyelerinin katılımlarıyla, Ortak Yönetim Kurulu toplantısı yapılmıştır.

DENİB 4. Ev ve Plaj Giyimi Yarışması' nın Nefes Kesen Finali Gerçekleşti.

Denizli İhracatçılar Birliği tarafından bu yıl 4.sü düzenlenen " DENİB Ev ve Plaj Giyimi Tasarım Yarışması”muhteşem finalle sonuçlandı. Yarışmada Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Moda ve Giyim Tasarım Ana Sanat Dili 4. Sınıf öğrencisi Simge MENGÜÇ birinci olurken, Seda Fidan PEKDEMİR ikinci, Ezgi ÖZDEMİR üçüncü oldu.

DENİB AKADEMİ, Bilinçaltı Müzakere Yöntemleri Eğitimi...

Denizli İhracatçılar Birliği eğitim faaliyetleri kapsamında, 24 Kasım 2015 Salı günü "Bilinçaltı Müzakere Yöntemleri” eğitimi gerçekleştirildi.

DENİB Heyeti, Tugay Komutanı, Cumhuriyet Başsavcısı ve SGK İl Müdürünü Ziyaret Etti.

DENİB Heyeti, Tugay Komutanı, Cumhuriyet Başsavcısı ve SGK İl Müdürünü ziyaret etti.

Türkiye İnovasyon Haftası

Türkiye'nin geleceğini inşa etme adına 3-4-5 Aralık 2015 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi Harbiye'de buluşacak birçok inovasyon gurusu ile çok sayıda üst düzey yönetici ve yönetici adayını bir araya getirecek etkinliğin kayıtları başladı.

DENİB AKADEMİ, İletişimin 5 Anahtarı Semineri

DENİB Akademi kişisel gelişim seminerleri hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda 17 Kasım 2015 Salı günü saat 18.00' de “İletişim 5 Anahtarı” semineri düzenlendi.

Türkiye İnovasyon Haftası Adana' da Başladı...

Türkiye İhracatçılar Birliği' nin (TİM) organize ettiği, İnovasyon kültürünün yaygınlaştırılması amacıyla düzenlenen ”Türkiye İnovasyon Haftası”, 5-6 Kasım tarihlerinde Sheraton Adana Hotel' de gerçekleştiriliyor.

ITCC 2015 - Uluslararası Tekstil ve Kostüm Kongresi 3.sü İstanbul' da Düzenlendi...

3. Uluslararası Tekstil ve Kostüm Kongresi, 4-6 Kasım 2015 tarihleri arasında Marmara Üniversitesi' nin ev sahipliğinde Marmara Üniversitesi Sultanahmet Yerleşkesi' nde bulunan Cumhuriyet Müzesi' nde gerçekleştirildi.

DENİB, Çin' de Düzenlenen Kanton Fuarı' ndaydı...

Denizli İhracatçılar Birliği tarafından Ekonomi Bakanlığı desteği ile yürütülmekte olan Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesi (URGE) projesi kapsamında, Çin' in Guangzhou kentinde 1957'den beri yılda iki kez şeklinde yapılmakta olan ve 31 Ekim - 4 Kasım 2015 tarihleri arasında 118'incisi düzenlenen Kanton Fuarı'na katılım başarıyla tamamlandı.

Texworld İstanbul Fuarı'nın 3.sü Gerçekleştirildi...

Messe Frankfurt tarafından organize edilen, Hazır giyim kumaşları ve aksesuarlarının buluşma noktası olan Texworld İstanbul Fuarı' nın üçüncüsü 3-5 Kasım 2015 tarihleri arasında Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı' nda gerçekleştirildi.

Denizlispor' dan DENİB' e Ziyaret

Denizlispor Başkanı Mustafa ŞAVLUK ve Denizlispor Yönetim Kurulu üyeleri, Denizli İhracatçılar Birliği' ne 4 Kasım 2015 Çarşamba günü bir ziyaret gerçekleştirdi. DENİB Başkanı Süleyman KOCASERT ve Yönetim Kurulu üyelerinin ev sahipliğin 'de gerçekleşen ziyarette, Denizlispor'un başarısını artırmak adına neler yapılabileceği konularında görüş alışverişinde bulunuldu.

“ Neden Eko-Etiket? ” Semineri Gerçekleştirildi.

DENİB Akademi, Ekonomi Bakanlığı Ürün Güvenliği ve Denetimi Genel Müdürlüğü, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Türkiye İhracatçılar Meclisi işbirliğiyle "Neden Eko-Etiket?” konulu seminer ile etkinliklerine 3 Kasım 2015 tarihinde Denizli İhracatçılar Birliği Raşit Güntaş Konferans Salonu' nda devam etti.

DENİB' den Çin Kanton Fuarı' na Çıkarma...

Denizli İhracatçılar Birliği tarafından Ekonomi Bakanlığı desteği ile yürütülmekte olan Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesi (URGE) projesi kapsamında, Çin' in Guangzhou kentinde düzenlenen Kanton Fuarına katılım gerçekleştiriliyor.

Home&Tex Fuarı' nda Denizli Rüzgarı...

Türkiye Ev Tekstili Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TETSİAD) ve CNR Fuarcılık işbirliğiyle düzenlenen, Türkiye'nin en büyük ev tekstili fuarı EVTEKS' ten sonra en önemli ev tekstili fuarı olan HOME&TEX, 28-31 Ekim 2015 tarihleri arasında CNR EXPO'da gerçekleştirildi.

DENİB 4. Ev ve Plaj Giyimi Tasarım Yarışmasında Sona Yaklaşılıyor...

Denizli İhracatçılar Birliği tarafından 2015'te dördüncüsü düzenlenen "Ev ve Plaj Giyimi Tasarım Yarışması Genel Fitting çalışması, 21 Ekim 2015 Çarşamba günü gerçekleştirildi.

ING BANK' ın, ING Güvence Uygulaması, DENİB Üyelerine Tanıtıldı...

Denizli İhracatçılar Birliği tarafından üyelerine yönelik olarak ING Bank'tan ticarete güven getiren ING Güvence Uygulaması 20 Ekim 2015 Salı günü yarım gün düzenlendi.

Aile Şirketleri Yönetimi ve Kurumsallaşma Semineri Gerçekleştirildi...

DENİB Akademi, 2015 yılı 3.çeyreği eğitim programlarına " Aile Şirketleri Yönetimi Ve Kurumsallaşma” konusuyla devam ediyor.

Girişimcilik Çalıştayından Önemli Sonuçlar Çıktı...

TİM, TOBB, KOSGEB, Ekonomi Bakanlığı, Bilim Teknoloji ve Sanayi Bakanlığı, Dışişleri Bakanlığı, Eximbank gibi birçok kamu kurumu ve sivil toplum örgütünün yanısıra özel ve devlet üniversiteleri ile Türkiye'nin önde gelen firmalarının üst düzey yöneticilerinin katıldığı ve 2 gün süren Girişimcilik Çalıştayında önemli değerlendirmeler, tespitler ve öneriler masaya yatırıldı.

Türk - Alman Gençlik Değişim Programı

Denizli Gençlik Merkezi ve Almanya Uluslararası Buluşma ve Eğitim Merkezi (İİB) İşbirliği ile yürütülen, Gençlerde Madde Bağımlılığı konulu Türk - Alman Gençlik Değişim Programı projesinin, ilk etabı 02-09 Ağustos tarihlerinde Almanya'da gerçekleştirilmiş olup, ikinci etabı ise 10-17 Ekim tarihlerinde Denizli ve Muğla'da ilinde gerçekleştirilecektir.
TALEPLER
FUARLAR
HEYETLER

İhracat Bilgi Platformu Ticari Talep Eşleştirme

Ticari Talep Eşleştirme (TTE) hizmeti Türk ihracatçıları ile yabancı ithalatçıların elektronik ortamda bir araya getirilmesini amaçlamaktadır. Ticari Talep Eşleştirme sisteminde hem alım, satım ve işbirliği taleplerinizi girebilir hem de yabancı firmaların taleplerini inceleyebilirsiniz.

INTERTEXTILE SHANGHAI APPAREL FABRICS MİLLİ KATILIMI HK.

22-25 Ekim 2012 tarihleri arasında ÇİN / Shanghai'da düzenlenecek olan "INTERTEXTILESHANGHAI APPAREL FABRICS HAZIR GİYİM KUMAŞLARI VE AKSESUARLARI FUARI” Fuarı milli katılım organizasyonu "Turkish Fashion Fabric” konsepti ile Uludağ İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliğince organize edilecektir.

TEXBRİDGE FUARI HK.

8-10 Mart 2012 tarihleri arasında Uludağ Tekstil İhracatçıları Birliği işbirliği ile İstanbul CNR Expo Fuar alanında 2. Texbidge fuarı gerçekleştirilecektir.

MoOD 2012

11-13 Eylül 2012 BELGIUM - BRUSSELS

INTERTEXTİLE SHANGHAİ HOME TEXTİLES 2012 FUARI HK.

Şangay / Çin'de düzenlenen "Intertextile Shanghai Home Textiles 2012” Fuarı'na milli katılım organizasyonunun dördüncüsü 41 firma ile Turkish Home Textile konsepti ile Uludağ İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliğince 2011 yılında gerçekleştirilmiş olup, 2012 yılında beşinci kez organize edilmesi planlanmaktadır.

HEİMTEXTİL RUSSİA 2012 FUARI HK.

26 - 28 Eylül 2012 tarihleri arasında Moskova / Rusya Federasyonu'nda düzenlenecek olan "Heimtextil Russia 2012” Fuarı'nın Türkiye Milli Katılım organizasyonunun Uludağ İhracatçı Birlikleri tarafından gerçekleştirilmesi planlanmaktadır.

 
Resmi GazeteReach

 

Şubat / 2011
 
19 14:00
At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum
22 10:00 Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus
24 11:00 Nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna
25 13:30 Vo eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum