İhracat Rakamları (Bin USD)
English
 

DENİB' den Ekonomi Bakanı Nihat ZEYBEKCİ' ye Ziyaret

5. Ev ve Plaj Giyimi Tasarım Yarışması Finalistleri Belli Oldu!

TETSİAD 3. Olağan Genel Kurul Gerçekleştirildi...

TİM Yönetim Kurulu, Başbakanımız Sn. Binali YILDIRIM' a Çalışma Ziyaretinde Bulundu.

DENİB AKADEMİ, KOBİGEL-KOBİ Gelişim Destek Programları ve Türk Eximbank Kredi ve Sigorta Programları

Düzenlenen Veda Yemeği' nde Vali Şükrü Kocatepe' ye Plaket Takdim Edildi

DENİB' den Bir URGE Projesi Daha: “DENİB Doğal Taş Pazarlama Kümesi”

TİM Heyeti Başbakan Yardımcısı ve 65. Hükümet Bakanları' na Nezaket Ziyaretlerinde Bulundu

İhracat Rakamları

 Bu bölümdeki içeriği görebilmek için bilgisayarınıza Adobe Flash Player yükleyiniz.
»DENİB MOBİL
iOS
Android
HAVA DURUMU » tüm şehirler
°C Denizli, Türkiye
HABERLER
DUYURULAR
EĞİTİM ETKİNLİKLERİ

DENİB Heyeti Kanada' da Hometex&Floorex Fuarında

Denizli İhracatçılar Birliği koordinatörlüğünde ve Ekonomi Bakanlığımız destekleri ile sürdürülmekte olan "Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesi (URGE) Projesi" kapsamında Kanada'nın Toronto kentinde 7 - 9 Haziran 2016 tarihlerinde ilki gerçekleştirilmekte olan Hometex&Floorex Uluslararası Ev Tekstili ve Halıcılık fuarına katılım sağlıyor.

TİM 23. Olağan Genel Kurulu ve İhracat Şampiyonları Ödül Töreni Gerçekleşti...

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) 23. Olağan Genel Kurulu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN' ın katılımı ile 4 Haziran 2016 Cumartesi günü gerçekleştirildi. TİM Olağan Genel Kurulu'nda 2015 ihracat verilerine göre Türkiye geneli ve sektörel bazda en fazla ihracat yapan toplam 35 firmaya ödül verildi.

DENİB AKADEMİ Güvenli Satış İçin Müşteri İstihbaratı, Tahsilat ve Risk Yönetimi Eğitimi

Denizli İhracatçılar Birliği'nin eğitim faaliyetlerini yürüten DENİB Akademi, 1 Haziran 2016 Çarşamba günü “Güvenli Satış İçin Müşteri İstihbaratı, Tahsilat ve Risk Yönetimi Eğitimi”i gerçekleştirdi.

DENİB AKADEMİ “Markalaşma ve Marka Yönetimi Eğitim Programı Tamamlandı.

Denizli İhracatçılar Birliği eğitim faaliyetlerini yürüten DENİB Akademi bünyesinde Denizli ilinde bir ilk olarak T.C. Ekonomi Bakanlığı tarafından onaylı %70'i geri ödeme destekli olarak “Üretimde Maliyet Düşürme Teknikleri” “Yalın Üretim” “İleri Satış Teknikleri” ve “Markalaşma ve Marka Yönetimi” olmak üzere 4 ayrı konuda düzenlenen eğitim programlarından "Markalaşma ve Marka Yönetimi” 28-29 Mayıs 2016 tarihlerinde Denizli İhracatçılar Birliği Nihat Zeybekci Toplantı Salonu'nda gerçekleştirilmiştir.

TÜRKONFED 38. Girişim ve İş Dünyası Konsey Toplantısı gerçekleştirildi.

TÜRKONFED üyesi Güney Ege Sanayiciler ve İşadamları Federasyonu (GESİFED) ev sahipliğinde 27-28 Mayıs 2016 tarihleri arasında Denizli'de düzenlenen Konsey'e, üye federasyon ve derneklerin yöneticileri ile Türkiye'nin dört bir yanından gelen önemli konuklar katıldı.

Denizli Cumhuriyet Başsavcısı'ndan DENİB'e Ziyaret

Denizli Cumhuriyet Başsavcısı Sayın Mustafa ALPER, 27 Mayıs 2016 tarihinde Birliğimizi ziyaret ederek TİM Başkan Vekili ve DENİB Başkanı Sayın Süleyman KOCASERT ile görüştü. Denizli ve ekonomi hakkında güncel gelişmelerin değerlendirildiği ziyaretin ardından DENİB Başkanı KOCASERT ziyaretlerinden dolayı Sayın ALPER'e teşekkürlerini iletti.

“Ticarette Teknik Engeller ve Çözüm Yolları” Konulu Seminer DENİB' te Gerçekleştirildi...

T.C. Ekonomi Bakanlığı, Türkiye İhracatçılar Meclisi ve Denizli İhracatçılar Birliği işbirliğiyle, 27 Mayıs 2016 tarihinde “Ticarette Teknik Engeller ve Çözüm Yolları” konulu seminer gerçekleştirildi.
Seminerde Ekonomi Bakanlığı Ürün Güvenliği ve Denetimi Genel Müdürü Dr. Mehmet KARABAY, küresel dünyada, küresel ticarette gümrük tarifelerinin etkisini kaybettiğini, ülkelerin kendi üreticilerini korumak adına ürün güvenliğini esas alan engel koymaya başladıklarını kaydetti.

DENİB AKADEMİ “İleri Excel Kullanımı ve Raporlama Teknikleri” Eğitimi...

Denizli İhracatçılar Birliği'nin eğitim faaliyetlerini yürüten DENİB Akademi, 25-26 Mayıs 2016 tarihlerinde “İleri Excel Kullanımı ve Raporlama Teknikleri Eğitimi” programını gerçekleştirdi.

DENİB Ev Tekstili URGE Takımı DUBAİ Seferinde...

T.C. Ekonomi Bakanlığı destekleri ve Denizli İhracatçılar Birliği koordinatörlüğünde yürütülmekte olan "Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesi (URGE) Projesi" kapsamında Birleşik Arap Emirlikleri'nin Dubai kentinde 23 - 26 Mayıs 2016 tarihlerinde 26.ncısı gerçekleştirilmekte olan INDEX Uluslararası Tasarım Fuarı'na, DENİB Ev tekstili Yurtdışı Pazarlama Takımı olarak katılıyor.

Sayın ZEYBEKCİ' nin Bakanlığı Ülkemize ve Denizlimize Hayırlı Olsun...

Başbakanımız Sayın Binali YILDIRIM tarafından yeni kabinenin açıklanması ile birlikte Ekonomi Bakanlığına Sayın Nihat ZEYBEKCİ' nin gelmesinin coşkulu sevincini yaşıyoruz.

2015' in İhracat Şampiyonları Açıklandı...

2015 yılında Türkiye'nin ilk 1000 ihracatçısının tanıtıldığı toplantı, 24 Mayıs 2016 tarihinde Türkiye İhracatçılar Meclisi'nin organizasyonu ile İstanbul'da gerçekleştirildi. Çok sayıda davetlinin hazır bulunduğu toplantıya TİM Başkan Vekili ve DENİB Başkanı Süleyman KOCASERT de katılım sağladı.

2016 EVTEKS Fuarı Sektöre Dinamizm Kattı...

Dünya'nın en büyük fuarları arasında yer alan EVTEKS - 22. İstanbul Uluslararası Ev Tekstili Fuarı, 17-21 Mayıs 2016 tarihleri arasında CNR Expo Yeşilköy'de gerçekleştirildi. CNR Holding kuruluşlarından İstanbul Fuarcılık A.Ş. tarafından TETSİAD işbirliğiyle düzenlenen Evteks Fuarı 160 bin metrekare alanda ev tekstili sektörünü ağırladı.

22. İstanbul Uluslararası Evteks Fuarı Kapılarını Açtı...

Bu yıl 22.'si düzenlenen İstanbul Evteks Fuarı ziyaretçilerini ağırlamaya başladı. 17-21 Mayıs 2016 tarihlerinde açık olacak fuara Denizli tam kadro katıldı. Ekonomi Bakan Yardımcısı Sayın Fatih METİN' in onurlandırdığı açılış töreninde TİM Başkanı Mehmet BÜYÜKEKŞİ, TİM Başkan Vekili ve DENİB Başkanı Süleyman KOCASERT ve DENİB Yönetim Kurulu üyeleri de hazır bulundu.

DENİB AKADEMİ, İleri Satış Teknikleri Eğitim Programı Tamamlandı...

Denizli İhracatçılar Birliği eğitim faaliyetlerini yürüten DENİB AKADEMİ bünyesinde Denizli ilinde bir ilk olarak T.C. Ekonomi Bakanlığı tarafından onaylı %70'i geri ödeme destekli "Üretimde Maliyet Düşürme Teknikleri”, "Yalın Üretim”, "İleri Satış Teknikleri” ve "Markalaşma ve Marka Yönetimi” olmak üzere 4 ayrı konuda düzenlenen eğitim programlarının üçüncüsü olan "İleri Satış Teknikleri Eğitim Programı” 14-15 Mayıs 2016 tarihlerinde DENİB Nihat Zeybekci Toplantı Salonu'nda gerçekleştirildi.

DENİB AKADEMİ, "Marka Olmanın Dayanılmaz Hafifliği" Eğitimi

Denizli İhracatçılar Birliği'nin eğitim faaliyetlerini yürüten DENİB Akademi,13 Mayıs 2016 Cuma günü "Marka Olmanın Dayanılmaz Hafifliği” Eğitimi'ni gerçekleştirdi.

DENİB AKADEMİ, Yalın Üretim Sertifika Programı Tamamlandı...

Denizli İhracatçılar Birliği eğitim faaliyetlerini yürüten DENİB AKADEMİ bünyesinde Denizli ilinde bir ilk olarak T.C. Ekonomi Bakanlığı tarafından onaylı %70'i geri ödeme destekli olarak "Üretimde Maliyet Düşürme Teknikleri” "Yalın Üretim” "İleri Satış Teknikleri” ve "Markalaşma ve Marka Yönetimi” olmak üzere 4 ayrı konuda düzenlenen eğitim programlarından ikincisi "Yalın Üretim Sertifika Programı” 3-4-5-10-11-12 Mayıs 2016 tarihlerinde Dedeman Otel'de gerçekleştirildi.

Denizli Küresel Fırsatlar Zirvesi, DENİB' in Ev Sahipliğinde Gerçekleştirildi.

9 Mayıs 2016 Pazartesi günü DENİB'in ev sahipliğinde TİM, Turkishtime,DHL Express Türkiye işbirliğiyle Denizli'de gerçekleştirilen Denizli Küresel Fırsatlar Zirvesi'nde, ihracatta Türkiye'nin konumu ve küresel gelişmeler ışığında yeni pazarlarda izlenecek stratejiler tartışıldı.

DENİB 5. Ev ve Plaj Giyimi Tasarım Yarışması' nın İzmir' deki Tanıtım Toplantıları Tamamlandı.

Markalaşmaya dikkat çekmek, sektöre genç ve yaratıcı tasarımcılar kazandırmak amacıyla düzenlenen ve bu yıl 5.si yapılacak olan "TECH ANATOLIA” temalı DENİB Ev ve Plaj Giyimi Tasarım Yarışması'nın üniversitelerde yapılan tanıtım toplantıları, 3 Mayıs 2016 tarihinde İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi ve İzmir Ekonomi Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi öğrencileriyle tamamlandı.

DENİB İkinci Defa Kanton Fuarındaydı...

Denizli İhracatçılar Birliği tarafından Ekonomi Bakanlığı desteği ile yürütülmekte olan "Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesi (URGE) Projesi” kapsamında, Çin' in Guangzhou kentinde 1957'den beri yılda iki kez yapılan ve 1-5 Mayıs 2016 tarihleri arasında 119.su düzenlenen Kanton Fuarı'na katılım başarıyla tamamlandı.

Almaya Değil Satmaya Gittiler...

Denizli İhracatçılar Birliği tarafından Ekonomi Bakanlığı desteği ile yürütülmekte olan Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesi (URGE) projesi kapsamında, Çin' in Guangzhou kentinde düzenlenen Kanton Fuarına katılım gerçekleştiriliyor.

TİM Delegeler Buluşması Antalya' da Düzenlendi.

Antalya Belek'te 30 Nisan 2016 Cumartesi günü düzenlenen Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Delegeler Buluşması Toplantısı'nda Ekonomi Bakanı Sn. Mustafa ELİTAŞ, TİM Başkanı Sn. Mehmet BÜYÜKEKŞİ, TİM Başkan Vekili Sn. Süleyman KOCASERT ile beraberindeki ihracatçı birlikleri başkanları ve yönetim kurulu üyelerinin katılımlarıyla, TİM ile ihracatçı birlikleri arasında birlik, beraberlik ve koordinasyon artırılması amacıyla ihracatçının sorunlarının masaya yatırıldığı bir toplantı gerçekleştirildi.

DENİB Gıda Kümesi'nden Barselona Çıkarması...

Ekonomi Bakanlığı'nın destekleri ve Birliğimiz organizatörlüğünde yürütülen “Denizli Gıda Sektörünün Uluslararası Rekabetçiliğinin Geliştirilmesi Projesi” kapsamında, DENİB Gıda Kümesi Moskova ve Abu Dabi'den sonra bu kez İspanya'nın Barselona şehrinde düzenlenen Alimentaria Uluslararası Gıda ve İçecek Fuarı'na katıldı.

Platform Sözcülüğü Devir Teslim Töreni...

Denizli Sanayici, Tüccar ve İşadamları Platformu' nun Dönem Sözcülüğünü yapan Denizli Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sayın İbrahim TEFENLİLİ, Dönem Sözcülüğünü TİM Başkan Vekili ve Denizli İhracatçılar Birliği Başkanı Sayın Süleyman KOCASERT'e devretti.

DENİB Ev ve Plaj Giyimi Tasarım Yarışması' nın İstanbul' daki Tanıtım Toplantıları Tamamlandı.

Markalaşmaya dikkat çekmek, sektöre genç ve yaratıcı tasarımcılar kazandırmak amacıyla düzenlenen ve bu yıl 5.si yapılacak olan "TECH ANATOLIA” temalı DENİB Ev ve Plaj Giyimi Tasarım Yarışması'nın üniversitelerde yapılan tanıtım toplantıları , 14 Nisan 2016 tarihinde Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi , 25 Nisan 2016 tarihinde Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi ve 26 Nisan 2016 tarihinde İstanbul Teknik Üniversitesi Moda ve Tasarım Bölümü öğrencileriyle gerçekleştirildi.

DENİB Gıda Kümesi Alimentaria Fuarı İçin Barselona' da...

Denizli İhracatçılar Birliği tarafından Ekonomi Bakanlığının desteği ile yürütülmekte olan URGE projesi kapsamında faaliyetleri sürdüren DENİB Gıda Kümesi, yurt dışı pazarlama programlarına bir yenisini ekledi.

DENİB Akademi "Değer Üretimi: İş Modellemesiyle Özgünleşmek" Eğitimi...

Denizli İhracatçılar Birliği'nin eğitim faaliyetlerini yürüten DENİB AKADEMİ, 22 Nisan 2016 Cuma günü "Değer Üretimi: İş Modellemesiyle Özgünleşmek” Eğitimi'ni gerçekleştirdi.

İhracatçılar, Gümrük ve Ticaret Bakanı Sayın Bülent TÜFENKÇİ' yi Ağırladı...

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM), 21 Nisan 2016 Perşembe günü gerçekleşen, Genişletilmiş Başkanlar Kurulu Toplantısı'nda Gümrük ve Ticaret Bakanı Sayın Bülent TÜFENKÇİ'yi ağırladı.

DENİB Başkanı KOCASERT : "Faiz İndirimi Olumlu Ama Yeterli Değil"

Merkez Bankası Para Piyasası Kurulunun son toplantısında almış olduğu karar ile birlikte, üst bantta 0,50 puanlık bir indirime gidildi. Şüphesiz ki bu gelişme reel sektörün aktörleri olarak biz ihracatçılar tarafından olumlu karşılandı. İndirim olacağı yönünde piyasalarda bir beklenti hakimdi ve beklentiler yönünde bir indirim kararı geldi.

DENİB 2015 yılı Olağan Genel Kurulu Gerçekleştirildi...

Denizli İhracatçılar Birliği (DENİB), Olağan Genel Kurul Toplantısı DENİB üyelerinin katılımıyla 20 Nisan Çarşamba 2016 günü yapıldı. DENİB Raşit Güntaş Konferans Salonu' nda gerçekleştirilen Genel Kurulda, Başkanlık Divanı' nın seçilmesinin ardından 2015 yılı Yönetim Kurulu çalışma raporu, bilanço, gelir-gider hesapları ve Denetim Kurulu raporu ibra edilirken, 2016 yılı bütçe ve iş programları görüşülerek uygun bulundu.
TALEPLER
FUARLAR
HEYETLER

İhracat Bilgi Platformu Ticari Talep Eşleştirme

Ticari Talep Eşleştirme (TTE) hizmeti Türk ihracatçıları ile yabancı ithalatçıların elektronik ortamda bir araya getirilmesini amaçlamaktadır. Ticari Talep Eşleştirme sisteminde hem alım, satım ve işbirliği taleplerinizi girebilir hem de yabancı firmaların taleplerini inceleyebilirsiniz.

INTERTEXTILE SHANGHAI APPAREL FABRICS MİLLİ KATILIMI HK.

22-25 Ekim 2012 tarihleri arasında ÇİN / Shanghai'da düzenlenecek olan "INTERTEXTILESHANGHAI APPAREL FABRICS HAZIR GİYİM KUMAŞLARI VE AKSESUARLARI FUARI” Fuarı milli katılım organizasyonu "Turkish Fashion Fabric” konsepti ile Uludağ İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliğince organize edilecektir.

TEXBRİDGE FUARI HK.

8-10 Mart 2012 tarihleri arasında Uludağ Tekstil İhracatçıları Birliği işbirliği ile İstanbul CNR Expo Fuar alanında 2. Texbidge fuarı gerçekleştirilecektir.

MoOD 2012

11-13 Eylül 2012 BELGIUM - BRUSSELS

INTERTEXTİLE SHANGHAİ HOME TEXTİLES 2012 FUARI HK.

Şangay / Çin'de düzenlenen "Intertextile Shanghai Home Textiles 2012” Fuarı'na milli katılım organizasyonunun dördüncüsü 41 firma ile Turkish Home Textile konsepti ile Uludağ İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliğince 2011 yılında gerçekleştirilmiş olup, 2012 yılında beşinci kez organize edilmesi planlanmaktadır.

HEİMTEXTİL RUSSİA 2012 FUARI HK.

26 - 28 Eylül 2012 tarihleri arasında Moskova / Rusya Federasyonu'nda düzenlenecek olan "Heimtextil Russia 2012” Fuarı'nın Türkiye Milli Katılım organizasyonunun Uludağ İhracatçı Birlikleri tarafından gerçekleştirilmesi planlanmaktadır.

Resmi GazeteReach

 

Şubat / 2011
 
19 14:00
At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum
22 10:00 Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus
24 11:00 Nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna
25 13:30 Vo eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum