İhracat Rakamları (Bin USD)
English
 

Türkiye İnovasyon Haftası Finali 4-5-6 Aralık' ta İSTANBUL' da...

Gardenya Tekstil 'den Büyük Başarı!

Türkiye İnovasyon Haftası 2014 İstanbul İçin Start Verildi...

Denizli “Türkiye ve Dünya Ekonomisinde Son Gelişmeler ve Beklentiler” adlı Ekonomi Zirvesine Ev Sahipliği Yaptı...

Türkiye Yunanistan İş Forumu İzmir'de Gerçekleşti...

DENİB Yönetimi SARIGERME'de …

DENİB'den Protokol Ziyaretleri...

İhracat Rakamları

 
Önceki Haber
Sonraki Haber
Tüm HaberlerBu bölümdeki içeriği görebilmek için bilgisayarınıza Adobe Flash Player yükleyiniz.
»DENİB Piyasa Ekranı
    (Canlı)
HAVA DURUMU » tüm şehirler
°C Denizli, Türkiye
HABERLER
DUYURULAR
EĞİTİM ETKİNLİKLERİ

Fuarları Etkin Kullanma ve Stand Görevlileri Geliştirme Eğitimi

Türkiye Ev Teksitil Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TETSiAD) ve Denizli İhracatçılar Birliği (DENiB), işbirliği ile 23 Ekim 2014 Perşembe günü Denizli İhracatçılar Birliğimiz Konferans Salonu'nda ...

DUBAİ, Türk Yatırımcıları İstiyor...

Türkiye ihracatçılar Meclisi'nin Sektörlerin başkanları ile gerçekleştirdiği Ekim Ayı Sektörler Konseyi Toplantısı İstanbul Dış Ticaret Kompleksi'nde 16 Ekim 2014 Perşembe günü gerçekleştirildi.

DENİB Yönetim Kurulu' ndan Vali ve Kaymakamlara Ziyaret

TİM Başkan Vekili ve Denizli İhracatçılar Birliği Başkanı Süleyman KOCASERT'in başkanlığındaki DENİB Yönetim Kurulu Üyeleri, 15 Ekim 2014 Çarşamba günü, Denizli Valisi Sayın Şükrü KOCATEPE, Merkezefendi Kaymakamı Sayın Şükrü GÖRÜCÜ ve Pamukkale Kaymakamı Sayın Veysel BEYRU'ya birer nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

KOCASERT, Ekonomi Bakanı ZEYBEKCİ Başkanlığında Gerçekleştirilen Japonya Ticari Heyetine Katıldı...

Ekonomi Bakanı Nihat ZEYBEKCİ, beraberinde TİM Başkan Vekili ve Denizli İhracatçılar Birliği Başkanı Süleyman KOCASERT, MÜSİAD Genel Başkanı Nail OLPAK, TİM Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet GÜLEÇ ve birçok iş adamının da katıldığı bir heyetle Japonya'ya gitti.

"PROJE UZMANI" Olmayan Firma Kalmayacak...

Denizli İhracatçılar Birliği (DENİB), T.C. Güney Ege Kalkınma Ajansı (GEKA)'nın 2014 yılı teknik destek programı kapsamında desteklenen “Her Firmaya Bir Proje Uzmanı, Proje Bilgilendirme ve Hazırlama Eğitimi” isimli projesi çerçevesinde yürütülen eğitimin ilk günü...

Her Firmaya Bir Proje Uzmanı

T.C. GÜNEY EGE KALKINMA AJANSI tarafından 2014 YILI TEKNİK DESTEK PROGRAMI kapsamında desteklenen...

TiM ve Ekonomi Bakanlığı, Türkiye Markası'nı Kamuoyuyla Tanıştırdı...

Türk sanayisini yurt dışında üst düzeyde temsil etmek ve Türk Malı' algısını yükseltmek amacıyla 28 Eylül 2014 Pazar günü, Ekonomi Bakanlığı ve Türkiye İhracatçılar Meclisi'nin (TİM)...

62 Ülkenin Büyükelçisi TİM' in Evsahipliğinde Bir Araya Geldi...

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM), ülkemizdeki 62 ülkenin temsilcileri ile medeniyetlerin birleştiği şehir Mardin'de bir araya geldi.

DENİB' den ABD' ye Çıkarma...

Denizli İhracatçılar Birliği tarafından Ekonomi Bakanlığı'nın desteği ile yürütülmekte olan URGE Projesi kapsamında, Amerika Birleşik Devletleri'ne bir yurt dışı pazarlama faaliyeti düzenlendi.

DENİB' den Gıda İhracatçılarına Ziyaret...

Denizli İhracatçılar Birliği aralarında Yönetim Kurulu Üyesi Süreyya ÇALIŞKAN, Yasin ÖZPEK, Genel Sekreter Levent ÖZTAŞ ve Şube Müdürü Mustafa ÖNKÜ'nünde bulunduğu ...

DENİB 3. Ev ve Plaj Giyimi Tasarım Yarışmasında Muhteşem Final

Denizli'nin tanıtımı ve tekstil sektörüne büyük katkı sağlayan, DENİB Ev ve Plaj Giyimi Tasarım Yarışması'nın bu yıl 3.sü düzenlendi. Muhteşem bir finale sahne olan yarışma 5 Eylül Cuma günü Denizli Anemon Otel'de gerçekleştirildi.

Bu Ay İhracat Rakamları Ağrı' da Açıklandı...

Türkiye İhracatçılar Meclisi tarafından, ihracat rakamları her ay başka bir ilde açıklanıyor. Ağustos ayı ihracat rakamları 1 Eylül Pazartesi günü, Ağrı Doğubayazıt'ta İshak Paşa Sarayı'nda açıklandı.

Tasarım Finaline Doğru...

Ekonomi Bakanlığı tarafından desteklenen ve Denizli İhracatçılar Birliği'nin bu yıl 3.sünü düzenleyeceği Ev ve Plaj Giyimi Tasarım Yarışması için hazırlıklara hız kesmeden devam ediliyor.

Denizli Gümrük ve Ticaret Müdürlüğü, Bundan Böyle Bölge Müdürlüğü Olarak Hizmet Verecek

3 Milyar Doların üzerindeki ihracatı ile, Türkiye'nin en fazla ihracat gerçekleştiren sekizinci şehri olan Denizli'de uzun yıllardır faaliyetini sürdüren Denizli Gümrük ve Ticaret Müdürlüğü, yapılan yasal düzenleme ile Pamukkale Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü olarak hizmet verecek.

TİM Başkan Vekili ve DENİB Başkanı KOCASERT, Bayramda CERN 'deydi...

Türkiye İhracatçılar Meclisi'nden bir heyet 28-29 Temmuz tarihlerinde, TİM tarafından organize edilen Inovasyon Haftasında seçilen öğrencilerle birlikte, İsviçre'de çalışmalarını yürütmekte olan Avrupa Nükleer araştırmalar Merkezi -CERN'e bir inceleme ziyareti gerçekleştirdi.

TİM Yönetim Kurulu Merkez Bankası Başkanı İle Bir Araya Geldi...

TCMB Başkanı Sayın Erdem BAŞÇI ile TİM Yönetim Kurulu 25 Temmuz 2014 tarihinde İstanbul' da bir toplantı gerçekleştirmiştir.

DENİB, Hizmetiçi Eğitimleri Devam Ediyor...

Denizli İhracatçılar Birliği ilkini yaklaşık iki ay önce gerçekleştirdiği ve ilk konusu "İLETİŞİM” olan eğitim programlarının ikinci ayağı bu hafta gerçekleştirildi.

TİM' den Ankara Çıkarması...

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Sektörler Konseyi üyeleriyle Ankara'da bir dizi temaslarda bulunmak üzere 22.07.2014 Salı Günü Ankara'ya, aralarında Denizli İhracatçılar Birliği Başkanı ve TİM Başkan Vekili Süleyman KOCASERT'in de bulunduğu 35 kişilik heyetle adeta çıkarma yaptı.

TİM Yönetim Kurulu CUMHURBAŞKANI ile Görüştü.

TİM Yönetim Kurulu 17.07.2014 Perşembe Günü İstanbul'da Cumhurbaşkanı Abdullah GÜL'ü ziyaret etti.

Dahilde İşleme Rejimi Değerlendirme Kurulu Ankara' da Toplandı.

İlgili mevzuat çerçevesinde çalışmalarını sürdüren Dahilde İşleme Rejimi Değerlendirme Kurulu bugün (17 Temmuz 2014) Ankara'da Ekonomi Bakanlığında toplandı.

DENİB, Başarılı Tasarımcıları Yurt Dışına Eğitime Gönderiyor...

Denizli İhracatçılar Birliği tarafından düzenlenen, Ekonomi Bakanlığı'nın desteklediği Ev ve Plaj Giyimi Tasarım Yarışması'nın finalistleri devlet desteği ile yurtdışında eğitim hakkı elde etmeye devam ediyor.

TİM Öncülüğünde İhracatın Finansmanı İstanbul' da Masaya Yatırıldı

Dünya Bankası ve Türkiye İhracatçılar Meclisi(TİM) tarafından düzenlenen "İhracatın Finansmanı" konulu toplantıda, TİM Başkan'ı Mehmet BÜYÜKEKŞİ'nin finansman konusunun ihracatçılar için son derece kritik bir öneme sahip olduğunu vurgulamasıyla,

DENİZLİ Protokolünden KOCASERT' e Tebrik Ziyareti

Denizli İhracatçılar Birliği Başkanı Süleyman KOCASERT'in, 12 Haziran 2014'te önce Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Yönetim Kurulu üyeliğine, ardından da TİM Başkan Vekilliğine seçilmiş olması nedeni ile 20 Haziran 2014 Cuma günü, Denizli Valisi Abdülkadir DEMİR,

DENİB' den Ankara Çıkarması...

Denizli İhracatçılar Birliği, kalabalık bir heyet ile 18 Haziran 2014 Çarşamba günü, bazı temaslarda bulunmak üzere Ankara'ya bir ziyaret programı gerçekleştirdi.

DENİB Tasarım Yarışmasında Finalist Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleştirildi.

Bu yıl 3.'sü düzenlenen “DENİB Ev ve Plaj Giyimi Tasarım Yarışması”nda, gönderilen başvuruların Jüri tarafından değerlendirilmesinin ardından belli olan finalistler ile 14 Haziran 2014 Cumartesi günü Denizli İhracatçılar Birliğinde, finalistlere yönelik bir bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.

KOCASERT TİM'de Başkan Vekili...

7 Haziran 2014 Cumartesi günü gerçekleşen TİM Genel Kurulu'nda yapılan seçimin ardından DENİB Başkanı Süleyman KOCASERT, Hazırgiyim ve Konfeksiyon Sektör Kurulu'nda tüm delegelerin desteğini alarak, Sektörler Konseyi temsilciliğine seçilmişti.

Mutlu Sona Eren Masal Gibi Defile

Denizli İhracatçılar Birliği ana sponsorluğunda, Denizli Koruyucu Aile Derneği ile işbirliği içerisinde gerçekleştirilen ve Denizlili Tasarımcı Emre Coşgun'un koleksiyonunun sergilendiği defile, 10 Haziran Akşamı Pamukkale Colossae Otel'de gerçekleştirildi.

DENİB 3. Ev ve Plaj Giyimi Tasarım Yarışmasının Finalistleri Belli Oldu...

Ekonomi Bakanlığının katkılarıyla Denizli İhracatçılar Birliği organizasyonunda bu yıl üçüncüsü düzenlenen Ev ve Plaj Giyimi Tasarım Yarışmasının ön elemesi yapıldı.

Lüksemburg Büyükelçisi' nden DENİB' e Ziyaret

Lüksemburg'un Ankara Büyükelçisi Arlette Conzemius ve beraberindeki heyet 9 Haziran'da Denizli İhracatçılar Birliği'ne bir ziyaret gerçekleştirdi.
TALEPLER
FUARLAR
HEYETLER

İhracat Bilgi Platformu Ticari Talep Eşleştirme

Ticari Talep Eşleştirme (TTE) hizmeti Türk ihracatçıları ile yabancı ithalatçıların elektronik ortamda bir araya getirilmesini amaçlamaktadır. Ticari Talep Eşleştirme sisteminde hem alım, satım ve işbirliği taleplerinizi girebilir hem de yabancı firmaların taleplerini inceleyebilirsiniz. Ayrıca e-posta aboneliği sayesinde ilgilendiğiniz ürün grubuyla ilgili bir talep girildiğinde e-posta adresinize gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

INTERTEXTILE SHANGHAI APPAREL FABRICS MİLLİ KATILIMI HK.

22-25 Ekim 2012 tarihleri arasında ÇİN / Shanghai'da düzenlenecek olan "INTERTEXTILESHANGHAI APPAREL FABRICS HAZIR GİYİM KUMAŞLARI VE AKSESUARLARI FUARI” Fuarı milli katılım organizasyonu "Turkish Fashion Fabric” konsepti ile Uludağ İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliğince organize edilecektir.

TEXBRİDGE FUARI HK.

8-10 Mart 2012 tarihleri arasında Uludağ Tekstil İhracatçıları Birliği işbirliği ile İstanbul CNR Expo Fuar alanında 2. Texbidge fuarı gerçekleştirilecektir.

MoOD 2012

11-13 Eylül 2012 BELGIUM - BRUSSELS

INTERTEXTİLE SHANGHAİ HOME TEXTİLES 2012 FUARI HK.

Şangay / Çin'de düzenlenen "Intertextile Shanghai Home Textiles 2012” Fuarı'na milli katılım organizasyonunun dördüncüsü 41 firma ile Turkish Home Textile konsepti ile Uludağ İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliğince 2011 yılında gerçekleştirilmiş olup, 2012 yılında beşinci kez organize edilmesi planlanmaktadır.

HEİMTEXTİL RUSSİA 2012 FUARI HK.

26 - 28 Eylül 2012 tarihleri arasında Moskova / Rusya Federasyonu'nda düzenlenecek olan "Heimtextil Russia 2012” Fuarı'nın Türkiye Milli Katılım organizasyonunun Uludağ İhracatçı Birlikleri tarafından gerçekleştirilmesi planlanmaktadır.
Resmi GazeteReach
Şubat / 2011
 
19 14:00
At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum
22 10:00 Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus
24 11:00 Nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna
25 13:30 Vo eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum