İhracat Rakamları (Bin USD)
English
 

DENİB Heyeti Cumhurbaşkanlığı Sarayı' nda…

DENİB, Finlandiya Büyükelçisi' ni Ağırladı...

Genç Mucitler Aranıyor İnovatif Fikirler Yarışması Ön Elemesi Yapıldı

DENİB AKADEMİ Eğitimlerine Devam Ediyor...

TexWorld İstanbul 2. Yılında

İhracat Rakamları

DENİB, URGE Projesi Kapsamında ABD' de…

MARBLE 2015 İzmir' de Başladı...

2014 Yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı

 Bu bölümdeki içeriği görebilmek için bilgisayarınıza Adobe Flash Player yükleyiniz.
»DENİB MOBİL
iOS
Android
HAVA DURUMU » tüm şehirler
°C Denizli, Türkiye
HABERLER
DUYURULAR
EĞİTİM ETKİNLİKLERİ

Genç Mucitler AVM' ye Sığmadı!

Denizli İhracatçılar Birliği organizasyonunda gerçekleştirilen "Genç Mucitler Aranıyor” İnovatif Fikirler Yarışması"nın tanıtım faaliyetleri kapsamında 14 Mart Cumartesi günü Forum Çamlık'ta gün boyu yarışmanın tanıtımı için açılan stant büyük ilgi gördü.

Türk Havlu ve Bornoz Günü - Rüştü BOZKURT - Dünya Gazetesi

Türkiye Hazır Giyim Federasyonu (TMHGF) ve Denizli Tekstil ve Giyim Sanayiciler Derneği (DETGİS) birlikte “Dünya Türk Havlu ve Bornoz Günü” düzenliyor. Geçen yıl paneldeki konuşmacılardan biriydim; bu yıl panel yönettim. Toplantıları başından sonuna özenle izledim, duyduklarımdan ve gördüklerimden çıkardığım dersleri paylaşmak istiyorum.

6 Mart Dünya Türk Havlu ve Bornoz Günü Kutlamaları Coşkuyla Gerçekleşti...

Denizli Tekstil ve Giyim Sanayicileri Derneği (DETGİS) öncülüğünde bu yıl dördüncüsü düzenlenen "6 Mart Dünya Türk Havlu ve Bornoz Günü" dolayısıyla Güney Ege Kalkınma Ajansı (GEKA) destekleriyle Anemon Otel'de "Tekstil ve Hazır Giyim Vizyonu: Yenilik, Tasarım ve Markalaşma" konferansı düzenlendi.

DENİB AİLESİ, Yeni Emniyet Müdürü' nü Ziyaret Etti...

Denizli ihracatçılar Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman KOCASERT ve beraberindeki Yönetim Kurulu üyelerinden oluşan bir heyet 03.03.2015 Salı günü, geçtiğimiz haftalarda Konya'dan Denizli Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Sayın Hüseyin NAMAL'ı makamında ziyaret ettiler.

DENİB UFUK TURU Semineri…

Birliğimiz bünyesinde DENİB AKADEMİ tarafından yürütülmekte olan eğitim faaliyetleri çerçevesinde, Rönesans Değişim ve Yönetişim Bilimleri Enstitüsü tarafından, 03.03.2015 Salı Günü DENİB Raşit GÜNTAŞ Konferans Salonu'nda "DENİB UFUK TURU” başlıklı bir seminer gerçekleştirildi.

DENİB, Genç Mucitlerin Öğretmenleri ile Buluştu…

Denizli İhracatçılar Birliği ile Denizli İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nün işbirliğinde "DENİB İnovatif Fikirler Yarışması"nın Öğretmenleri Bilgilendirme Toplantısı, 03.03.2015 Salı günü Denizli Polisevi' nde yapıldı.

İngiltere'de TURKISH TOWELS Rüzgarı...

Ekonomi Bakanlığımızın destekleri ve Birliğimizin koordinatörlüğünde yürütülen “Denizli Ev Tekstili Sektörünün Uluslararası Rekabetçiliğinin Geliştirilmesinin Desteklenmesi” projemiz kapsamında düzenlenen “İngiltere Yurt Dışı Pazarlama Programı” 18 firmamızın katılımı ile 22-27 Şubat 2015 tarihleri arasında gerçekleştirildi.

DENİB AKADEMİ "EAC Gümrük Birliği Bilgilendirme Semineri" Düzenledi.

Denizli İhracatçılar Birliği'nin eğitim organı olan "DENİB AKADEMİ" tarafından gerçekleştirilen, Ecocert Sertifika Merkezi Genel Müdürü Nurhan AYDIN'ın sunumuyla, EAC Gümrük Birliğini kapsayan Kazakistan, Rusya, Beyaz Rusya ve Kırgızıstan'a yapılan ihracatlar da EAC gümrük bildirgesi ürün dolaşımı hakkında 24 Şubat 2015 Salı günü "EAC Gümrük Birliği Bilgilendirme Semineri” düzenlendi.

DENİB Manchester Ticaret Odası'na Ziyaret Gerçekleştirdi.

Ekonomi Bakanlığı'nın destekleriyle DENİB tarafından gerçekleştirilen Uluslararası Rekabetçiliği Geliştirme(URGE) projesi kapsamında İngiltere'de bulunan TİM Başkan Vekili ve DENİB Başkanı Süleyman KOCASERT ve beraberindeki 18 firmadan oluşan ticari heyet Manchester Ticaret Odası'na (GMCC) 23 Şubat 2015 Pazartesi günü bir ziyaret düzenledi.

TİMAKADEMİ Denizli' den Geçti...

TİMAKADEMİ Şehirler Turu kapsamında gerçekleştirdiği ihracatçıları bilgilendirme seminerinin son durağı DENİZLİ idi. 17 Şubat 2015 tarihinde Denizli İhracatçılar Birliği işbirliği ile organize edilen TİMAKADEMİ semineri Denizli Dedeman Park Otel'de yoğun bir ilgiyle karşılaştı.

DENİB 4. EV ve PLAJ GİYİMİ TASARIM YARIŞMASI Lansmanı Yapıldı...

Türkiye'de markalaşmaya dikkat çekmek, sektöre genç ve yaratıcı tasarımcılar kazandırmak amacıyla düzenlenen ve bu yıl 4.sü yapılacak olan “RÜYA ve DÜŞLER” temalı DENİB Ev ve Plaj Giyimi Tasarım Yarışması'nın lansman toplantısı 13 Şubat 2015 Cuma Günü DENİB Konferans Salonu'nda basının da katılımlarıyla gerçekleştirildi.

DENİB 4. Ev ve Plaj Giyimi Tasarım Yarışması Başlıyor...

Birliğimizin sektöre genç, yenilikçi ve yaratıcı tasarımcılar kazandırmak amacıyla düzenlediği ve bu yıl 4.sü yapılacak olan yarışmanın "Lansman Toplantısı” 13 Şubat 2015 Cuma Günü saat 14:00'de DENİB toplantı salonunda düzenlenecektir.

DENİB “2016 DUBAİ GULFOOD” İçin Temelleri Atıyor...

Türkiye İhracatçılar Meclisi(TİM) Başkan Vekili ve Denizli İhracatçılar Birliği (DENİB) Başkanı Süleyman KOCASERT ve DENİB Denetim Kurulu Üyesi ve Çalışkan Tarım Yönetim Kurulu Başkanı Süreyya ÇALIŞKAN, 8-12 Şubat 2015 tarihleri arasında gerçekleştirilen ve Dünya'nın en büyük Gıda fuarı olma özelliğini taşıyan "Dubai Gulfood Fuarı" na katıldılar.

İFEXPO 2015 Çorap, İç Giyim, Ev ve Plaj Giyimi Fuarı İstanbul'da Başladı.

5-7 Şubat tarihleri arasında Tüyap Kongre ve Fuar Merkezinde devam edecek olan fuara, Denizli İhracatçılar Birliği de bir tanıtım standı ile katılırken, standda DENİB 3. Ev ve Plaj Giyimi Yarışmasında dereceye giren tasarımlar sergileniyor.

DENİB GENÇ “MUCİT” LERİN PEŞİNDE...

Denizli'de ilkokul - ortaokul ve lise öğrenimi görmekte olan öğrencilerin, yaratıcılıklarını ön plana çıkarmak, yenilikçi, özgün ancak keşfedilmemiş ve sadece fikir aşamasında kalmış projeleri tespit ederek hayata geçirmek, Denizli ve Türkiye'nin inovasyon yolculuğunda çocukların ve gençlerin katıksız fikirlerinden iş dünyası olarak faydalanmak ve onlara gerekli destekleri sunmak.

EGE' nin İHRACAT YILDIZLARI Parladı...

Ege Bölgesi'nin 2014 yılında yaptığı 18.8 milyar dolarlık ihracatın 6 milyar dolarını gerçekleştiren ihracat şampiyonları Ege İhracatçı Birlikleri tarafından ödüllendirildi.

Bursa' da Ev Tekstilinin Geleceği Masaya Yatırıldı...

Denizli İhracatçılar Birliği(DENİB) - Türkiye Ev Tekstili Sanayicileri ve İşadamları Derneği(TETSİAD) - Uludağ Tekstil İhracatçıları Birliği(UTİB) yönetim kurulu üyelerinin katılımlarıyla 30.01.2015 Cuma Günü, Türkiye'de evtekstili ve sektörünün mevcut sorunlarının ve çözüm önerilerinin görüşüldüğü ortak toplantı gerçekleştirildi.

ANADOLU DOKUMACILARI GRUBU'nun Efsane Dokumalar Sergisi Bursa'da...

Türkiye Ev Tekstili Sanayicileri ve İşadamları Derneği'nin sosyal sorumluluk çerçevesinde sponsorluğunu sürdürdüğü, Anadolu Dokumacıları Grubu tarafından düzenlenen "DOKUMACA” sergisinin 3.sü 29 Ocak 2015 Perşembe günü Bursa Merinos Tekstil Sanayi Müzesi' nde sunuldu.

TİMAKADEMİ Bursa' da, 2023 İhracat Stratejileri Değerlendiriliyor...

TİMAKADEMİ, Türkiye'nin 2023 yılı, 500 Milyar Dolar İhracat Hedefini gerçekleştirebilmesi için, firmaların kendi bünyelerinde stratejilerini nasıl yürütmeleri gerektiğini, strateji kapsamında yeni hedef pazarların neler olduğunu, bu pazarlara nasıl girileceğini, bu süreçte firmalara sağlanan devlet yardımlarının neler olduğunu en çok ihracat yapan 10 ilde anlatmayı sürdürüyor.

SOMUT ADIMLAR, Ege Üniversitesiyle Birlikte Devam Edecek...

DENİB & DETGİS işbirliği ile hazırlanan,Üniversite & Sanayi İşbirliğinde Somut Adımlarprojesinde 2. Program Ege Üniversitesi Tekstil Mühendisliği Bölümü ile gerçekleştirildi.

DENİB AKADEMİ İlk Derse Simay BÜLBÜL İle Başladı...

Denizli İhracatçılar Birliği'nin yaklaşık 1 yıldan bu yana yürüttüğü çalışmalar sonucunda, 26.01.2015 tarihinde Denizli Valisi Sükrü KOCATEPE'nin teşrifleriyle ve DENİB Yönetim kurulunun da hazır bulunduğu lansman toplantısında...

DENİB AKADEMİ'nin Lansman Toplantısı Yapıldı.

DENİB Akademinin lansman toplantısı ve protokol imza töreni 26 Ocak 2015'te Denizli İhracatçılar Birliğinde gerçekleştirildi.

DENİB AKADEMİ LANSMANI

Denizli İhracatçılar Birliği'nin uzun süredir yoğun bir şekilde üzerinde çalıştığı "DENİB AKADEMİ” çalışmalarına başlıyor. Üyelerine verdiği hizmetlere bir yenisini daha ekleyen DENİB, Akademi ile birlikte ihtiyaç duyulan eğitim çalışmalarını daha profesyonel bir yaklaşım ile hayata geçirecek.

Ünlü Modacı Simay BÜLBÜL ile Söyleşi

Simay Bulbul Kimdir?
Yeni kuşak Türk tasarımcılarından biri olan Simay Bülbül koleksiyonlarında deriyi kullanarak Türkiye'nin çok güçlü olduğu bu sektöre yepyeni bir vizyon getirmektedir.

Emniyet Müdürü Sayın Mevlüt DEMİR'e Veda Ziyareti

Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkan Vekili ve Denizli İhracatçılar Birliği Başkanı Süleyman KOCASERT, Denizli il Emniyet Müdürü Sayın Mevlüt DEMİR'e veda ziyaretinde bulunarak, hizmetlerinden dolayı teşekkürlerini iletti.

HEIMTEXTIL'İN Ardından...

Dünya'nın en büyük ev tekstili fuarı olan Heimtextil Frankfurt'u geride bıraktık. Doğrusunu söylemek gerekirse büyük umutlarla gittiğimiz Frankfurt'tan genel anlamda memnun döndüğümüzü ifade etmek gerek. 68 ülkeden 2.759 standın açıldığı, 68.000'den fazla kişinin ziyaret ettiği Heimtextil Frankfurt Fuarı'na aynı zamanda uluslararası bir ev tekstili kongresi gözü ile de bakmak mümkün.

Frankfurt Başkonsolosu Protokol Daveti

Frankfurt Başkonsolosumuz Sayın Ufuk EKİCİ'nin protokol davetine Denizli İhracatçılar Birliğini temsilen Başkan Yardımcısı Sayın Sedat ERİKOĞLU katıldı.

HEIMTEXTIL 2015 FRANKFURT'TA BAŞLADI

Denizli için son derece önemli olan Heimtextil Fuarı 14 Ocak 2015'te Almanya'nın Frankfurt kentinde başladı. Cumartesi gününe kadar devam edecek fuara Türkiye'den yaklaşık 160 firma katılırken, fuarda DENİB üyeleri tarafından 47stand açıldı.

Amerikalı Öğrenci Grubu DENİB'de...

Amerika Birleşik Devletleri State University of New York at Buffalo (SUNY) üniversitesinde, işletme bölümünden 13 öğrenci ve 2 profesör, Denizli İhracatçılar Birliği'ni ziyarette bulundular.

DENİB Geleneksel HEIMTEXTIL Toplantısı Denizli Polis Evi' nde Yapıldı...

Almanya'nın Frankfurt kentinde düzenlenen ve Denizli için son derece önemli olan Heimtextil Fuarı öncesi her sene olduğu gibi bu sene de bir değerlendirme ve hazırlık toplantısı organize edildi.
TALEPLER
FUARLAR
HEYETLER

İhracat Bilgi Platformu Ticari Talep Eşleştirme

Ticari Talep Eşleştirme (TTE) hizmeti Türk ihracatçıları ile yabancı ithalatçıların elektronik ortamda bir araya getirilmesini amaçlamaktadır. Ticari Talep Eşleştirme sisteminde hem alım, satım ve işbirliği taleplerinizi girebilir hem de yabancı firmaların taleplerini inceleyebilirsiniz.

INTERTEXTILE SHANGHAI APPAREL FABRICS MİLLİ KATILIMI HK.

22-25 Ekim 2012 tarihleri arasında ÇİN / Shanghai'da düzenlenecek olan "INTERTEXTILESHANGHAI APPAREL FABRICS HAZIR GİYİM KUMAŞLARI VE AKSESUARLARI FUARI” Fuarı milli katılım organizasyonu "Turkish Fashion Fabric” konsepti ile Uludağ İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliğince organize edilecektir.

TEXBRİDGE FUARI HK.

8-10 Mart 2012 tarihleri arasında Uludağ Tekstil İhracatçıları Birliği işbirliği ile İstanbul CNR Expo Fuar alanında 2. Texbidge fuarı gerçekleştirilecektir.

MoOD 2012

11-13 Eylül 2012 BELGIUM - BRUSSELS

INTERTEXTİLE SHANGHAİ HOME TEXTİLES 2012 FUARI HK.

Şangay / Çin'de düzenlenen "Intertextile Shanghai Home Textiles 2012” Fuarı'na milli katılım organizasyonunun dördüncüsü 41 firma ile Turkish Home Textile konsepti ile Uludağ İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliğince 2011 yılında gerçekleştirilmiş olup, 2012 yılında beşinci kez organize edilmesi planlanmaktadır.

HEİMTEXTİL RUSSİA 2012 FUARI HK.

26 - 28 Eylül 2012 tarihleri arasında Moskova / Rusya Federasyonu'nda düzenlenecek olan "Heimtextil Russia 2012” Fuarı'nın Türkiye Milli Katılım organizasyonunun Uludağ İhracatçı Birlikleri tarafından gerçekleştirilmesi planlanmaktadır.
Resmi GazeteReach

 

Şubat / 2011
 
19 14:00
At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum
22 10:00 Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus
24 11:00 Nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna
25 13:30 Vo eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum