İhracat Rakamları (Bin USD)
English
 

ANADOLU DOKUMACILARI GRUBU'nun Efsane Dokumalar Sergisi Bursa'da...

TİMAKADEMİ Bursa' da, 2023 İhracat Stratejileri Değerlendiriliyor...

SOMUT ADIMLAR, Ege Üniversitesiyle Birlikte Devam Edecek...

DENİB AKADEMİ İlk Derse Simay BÜLBÜL İle Başladı...

DENİB AKADEMİ'nin Lansman Toplantısı Yapıldı.

DENİB AKADEMİ LANSMANI

İNOVATİF FİKİRLER YARIŞMASI Protokol Töreni

Ünlü Modacı Simay BÜLBÜL ile Söyleşi

İhracat Rakamları

 Bu bölümdeki içeriği görebilmek için bilgisayarınıza Adobe Flash Player yükleyiniz.
»DENİB Piyasa Ekranı
    (Canlı)
HAVA DURUMU » tüm şehirler
°C Denizli, Türkiye
HABERLER
DUYURULAR
EĞİTİM ETKİNLİKLERİ

Emniyet Müdürü Sayın Mevlüt DEMİR'e Veda Ziyareti

Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkan Vekili ve Denizli İhracatçılar Birliği Başkanı Süleyman KOCASERT, Denizli il Emniyet Müdürü Sayın Mevlüt DEMİR'e veda ziyaretinde bulunarak, hizmetlerinden dolayı teşekkürlerini iletti.

HEIMTEXTIL'İN Ardından...

Dünya'nın en büyük ev tekstili fuarı olan Heimtextil Frankfurt'u geride bıraktık. Doğrusunu söylemek gerekirse büyük umutlarla gittiğimiz Frankfurt'tan genel anlamda memnun döndüğümüzü ifade etmek gerek. 68 ülkeden 2.759 standın açıldığı, 68.000'den fazla kişinin ziyaret ettiği Heimtextil Frankfurt Fuarı'na aynı zamanda uluslararası bir ev tekstili kongresi gözü ile de bakmak mümkün.

Frankfurt Başkonsolosu Protokol Daveti

Frankfurt Başkonsolosumuz Sayın Ufuk EKİCİ'nin protokol davetine Denizli İhracatçılar Birliğini temsilen Başkan Yardımcısı Sayın Sedat ERİKOĞLU katıldı.

HEIMTEXTIL 2015 FRANKFURT'TA BAŞLADI

Denizli için son derece önemli olan Heimtextil Fuarı 14 Ocak 2015'te Almanya'nın Frankfurt kentinde başladı. Cumartesi gününe kadar devam edecek fuara Türkiye'den yaklaşık 160 firma katılırken, fuarda DENİB üyeleri tarafından 47stand açıldı.

Amerikalı Öğrenci Grubu DENİB'de...

Amerika Birleşik Devletleri State University of New York at Buffalo (SUNY) üniversitesinde, işletme bölümünden 13 öğrenci ve 2 profesör, Denizli İhracatçılar Birliği'ni ziyarette bulundular.

DENİB Geleneksel HEIMTEXTIL Toplantısı Denizli Polis Evi' nde Yapıldı...

Almanya'nın Frankfurt kentinde düzenlenen ve Denizli için son derece önemli olan Heimtextil Fuarı öncesi her sene olduğu gibi bu sene de bir değerlendirme ve hazırlık toplantısı organize edildi.

2014 Yılı Değerlendirme Toplantısı

Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkan Vekili ve Denizli İhracatçılar Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman KOCASERT ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte 05.01.2015 Pazartesi günü Denizli İhracatçılar Birliği'nde bir basın toplantısı gerçekleştirdi.

Türkiye'nin İlk İhracatı, Denizli'nin Geleneği Haline Geldi...

Yeni yılın ilk saatlerinde tıpkı 2014 yılının ilk saatlerinde olduğu gibi, Denizli İhracatçılar Birliğinde yeniden yılın ilk ihracatı heyecanı yaşandı.

DENİB' den Vergi Dairesi Başkanı' na Ziyaret...

Denizli İhracatçılar Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman KOCASERT ve beraberinde bulunan heyet bugün(30.12.2014) Denizli Vergi Dairesi Başkanı Zafer EVCİ'ye bir nezaket ziyaretinde bulundu.

Hazırgiyim Sektör Çalıştayı İzmir'de Düzenlendi...

Geçtiğimiz Haftasonu Cumartesi(27.12.2014) günü, Türkiye Giyim Sanayicileri Derneği (TGSD), Ege Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği ve Ekonomi Bakanlığı bürokratlarının katılımıyla düzenlenen “Hazırgiyim Sektör Çalıştayı”nda sektörün öne çıkan sorunları çözüm önerileri ve geleceğe ilişkin beklentileri ortaya kondu.

Serbest Bölgeler Çalıştayı - Denizli Buluşması

Ekonomi Bakanlığı ve Türkiye İhracatçılar Meclisi işbirliğinde 13.12.2014 Cumartesi günü Serbest Bölgeler Çalıştayı için Ekonomi Bakanlığı ve Tim yetkilileri Denizli'de bir araya geldi.

DENİB' den Yeni Gümrük Müdürüne Tebrik Ziyareti...

Denizli İhracatçılar Birliği(DENİB) Genel Sekreterliği tarafından, Denizli Gümrük Müdürlüğü Görevine atanan Mehmet ŞENSOY'a 11.12.2014 Perşembe Günü bir tebrik ziyareti düzenlendi.

DENİB Eğitimlerine Ara Vermeden Devam Ediyor...

Denizli İhracatçılar Birliği tarafından yürütülmekte olan eğitim faaliyetleri çerçevesinde, "Faktoring ile Alacakların Garantisi, Finansmanı ve Tahsilatı" konulu eğitim programı 09 Aralık 2014 tarihinde Birliğimizin Konferans Salonu'nda gerçekleştirildi.

İNOVASYON Rüzgarı İstanbul' da Esti...

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından Ekonomi Bakanlığı desteğinde, Arçelik AŞ, Sabancı Holding, Türk Ekonomi Bankası (TEB) ve Türk Hava Yolları (THY) stratejik ortaklığında bu yıl üçüncüsü düzenlenen "Türkiye İnovasyon Haftası" sona erdi. İstanbul'da 3 gün boyunca yaklaşık 40 bin kişinin katıldığı İnovasyon Haftasında, Hollanda ise partner ülke olarak yer aldı.

Denizli İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarı Gerçekleştirildi...

Denizli'de işgücünü arz edenler ile işgücü talep edenleri, kamu kurumları, yerel yönetim, üniversite, sanayici ve işletmeci işbirliğinde buluşturarak mesleki eğitim, istihdam ve insan kaynakları konusunda taraflar arasındaki bu işbirliğini kalıcı ve kurumsal hale getirmek amacıyla ...

ZEYBEKCİ Proje Uzmanlarına Sertifikalarını Verdi...

Denizli İhracatçılar Birliği(DENİB) ve Güney Ege Kalkınma Ajansı(GEKA) işbirliği ile gerçekleştirilen "Her Firmaya Bir Proje Uzmanı, Proje Bilgilendirme ve Hazırlama Eğitimi” isimli proje 07.11.2014 tarihinde tamamlandı. Eğitimi başarıyla tamamlayan katılımcılar için 29.11.2014 Cumartesi günü Türkiye Cumhuriyeti Ekonomi Bakanı Sayın Nihat ZEYBEKCİ'nin de katılımıyla sertifika töreni gerçekleştirildi.

Uygulamalarda Akreditifler ve BPO (Banka Ödeme Yükümlülükleri) Eğitimi

Denizli İhracatçılar Birliği tarafından yürütülmekte olan eğitim faaliyetleri çerçevesinde, 29.11.2014 Cumartesi Günü Denizli İhracatçılar Birliği Konferans Salonu'nda "Uygulamalarda Akreditifler ve BPO (Banka Ödeme Yükümlülükleri) Eğitimi” gerçekleştirildi.

DENİB Dış Ticaret Eğitim Programı Gerçekleştirildi...

Ekonomi Bakanlığı koordinatörlüğünde ve Genel Sekreterliğimiz organizasyonunda, firmaları ihracata yönlendirmek ve dünya pazarlarında rekabet gücü kazanmalarına destek vermek ve...

Home&Tex Fuarı' nda Denizli Rüzgarı ...

Türkiye Ev Tekstili Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TETSİAD) ve CNR Fuarcılıkişbirliğiyle düzenlenen, Türkiye'nin en büyük ev tekstili fuarı EVTEKS'ten sonra en önemli ev tekstili fuarı olanHOME&TEX,19-22 Kasım 2014 tarihleri arasında CNR EXPO'da gerçekleştirildi.

Türkiye İnovasyon Haftası Finali 4-5-6 Aralık' ta İSTANBUL' da...

Ekonomi Bakanlığı ve Türkiye İhracatçılar Meclisi işbirliği ile düzenlenen, Türkiye'de inovasyonun önemini anlatmak ve inovatif çalışmaları desteklemek için gerçekleştirdiği Tükiye !novasyon Haftası'nın Finali 4-5-6 Aralık'ta İstanbul Kongre Merkezi Harbiye'de gerçekleşecek.

Gardenya Tekstil 'den Büyük Başarı!

Denizlili Gardenya Tekstil Türkiye İhracatçılar Meclisi(TiM) tarafından geliştirilen ve Türkiye'nin ilk İnovasyon Geliştirme programı olan İnovaLİG - İnovasyon Liderleri programında gerçekleştirdiği İnovasyon, Ar-Ge, Marka ve Tasarım yatırımları ile...

Türkiye İnovasyon Haftası 2014 İstanbul İçin Start Verildi...

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından; Ekonomi Bakanlığı desteğinde, Arçelik A.Ş, Sabancı Holding, Türk Ekonomi Bankası (TEB) ve Türk Hava Yolları (THY) stratejik ortaklığında bu yıl 3'üncüsü düzenlenecek olan ve Hollanda'nın partner ülke olduğu Türkiye İnovasyon Haftası, adeta geleceğin insanlarını İstanbul'a taşıyacak.

Denizli “Türkiye ve Dünya Ekonomisinde Son Gelişmeler ve Beklentiler” adlı Ekonomi Zirvesine Ev Sahipliği Yaptı...

Ekonomi Bakanlığı tarafından, Türkiye ve Dünya Ekonomisindeki Son Gelişmeler ve Beklentiler konulu toplantı 15 Kasım 2014 Cumartesi günü Denizli Dedeman Park Otel'de gerçekleşti.

Türkiye Yunanistan İş Forumu İzmir'de Gerçekleşti...

Türkiye-Yunanistan İş Forumu, 12 Kasım 2014 Çarşamba günü İzmir'de gerçekleşti.

DENİB Yönetimi SARIGERME'de …

DENİB Yönetimi, aileleri ile birlikte 7-9 Kasım 2014 tarihlerinde Sarıgerme'de bir araya gelerek yorgunluklarını attı.

DENİB'den Protokol Ziyaretleri...

Denizli İhracatçılar Birliği (DENİB) Başkanı Süleyman KOCASERT ve beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından, Denizli Protokolü'ne 04.11.2014 Salı Günü ...

Fuarları Etkin Kullanma ve Stand Görevlileri Geliştirme Eğitimi

Türkiye Ev Teksitil Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TETSiAD) ve Denizli İhracatçılar Birliği (DENiB), işbirliği ile 23 Ekim 2014 Perşembe günü Denizli İhracatçılar Birliğimiz Konferans Salonu'nda ...

DUBAİ, Türk Yatırımcıları İstiyor...

Türkiye ihracatçılar Meclisi'nin Sektörlerin başkanları ile gerçekleştirdiği Ekim Ayı Sektörler Konseyi Toplantısı İstanbul Dış Ticaret Kompleksi'nde 16 Ekim 2014 Perşembe günü gerçekleştirildi.

DENİB Yönetim Kurulu' ndan Vali ve Kaymakamlara Ziyaret

TİM Başkan Vekili ve Denizli İhracatçılar Birliği Başkanı Süleyman KOCASERT'in başkanlığındaki DENİB Yönetim Kurulu Üyeleri, 15 Ekim 2014 Çarşamba günü, Denizli Valisi Sayın Şükrü KOCATEPE, Merkezefendi Kaymakamı Sayın Şükrü GÖRÜCÜ ve Pamukkale Kaymakamı Sayın Veysel BEYRU'ya birer nezaket ziyareti gerçekleştirdi.
TALEPLER
FUARLAR
HEYETLER

İhracat Bilgi Platformu Ticari Talep Eşleştirme

Ticari Talep Eşleştirme (TTE) hizmeti Türk ihracatçıları ile yabancı ithalatçıların elektronik ortamda bir araya getirilmesini amaçlamaktadır. Ticari Talep Eşleştirme sisteminde hem alım, satım ve işbirliği taleplerinizi girebilir hem de yabancı firmaların taleplerini inceleyebilirsiniz. Ayrıca e-posta aboneliği sayesinde ilgilendiğiniz ürün grubuyla ilgili bir talep girildiğinde e-posta adresinize gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

INTERTEXTILE SHANGHAI APPAREL FABRICS MİLLİ KATILIMI HK.

22-25 Ekim 2012 tarihleri arasında ÇİN / Shanghai'da düzenlenecek olan "INTERTEXTILESHANGHAI APPAREL FABRICS HAZIR GİYİM KUMAŞLARI VE AKSESUARLARI FUARI” Fuarı milli katılım organizasyonu "Turkish Fashion Fabric” konsepti ile Uludağ İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliğince organize edilecektir.

TEXBRİDGE FUARI HK.

8-10 Mart 2012 tarihleri arasında Uludağ Tekstil İhracatçıları Birliği işbirliği ile İstanbul CNR Expo Fuar alanında 2. Texbidge fuarı gerçekleştirilecektir.

MoOD 2012

11-13 Eylül 2012 BELGIUM - BRUSSELS

INTERTEXTİLE SHANGHAİ HOME TEXTİLES 2012 FUARI HK.

Şangay / Çin'de düzenlenen "Intertextile Shanghai Home Textiles 2012” Fuarı'na milli katılım organizasyonunun dördüncüsü 41 firma ile Turkish Home Textile konsepti ile Uludağ İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliğince 2011 yılında gerçekleştirilmiş olup, 2012 yılında beşinci kez organize edilmesi planlanmaktadır.

HEİMTEXTİL RUSSİA 2012 FUARI HK.

26 - 28 Eylül 2012 tarihleri arasında Moskova / Rusya Federasyonu'nda düzenlenecek olan "Heimtextil Russia 2012” Fuarı'nın Türkiye Milli Katılım organizasyonunun Uludağ İhracatçı Birlikleri tarafından gerçekleştirilmesi planlanmaktadır.
Resmi GazeteReach
Şubat / 2011
 
19 14:00
At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum
22 10:00 Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus
24 11:00 Nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna
25 13:30 Vo eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum