İhracat Rakamları (Bin USD)
English
 

İhracat Rakamları

DENİB "Gıda Urge" Projesine Start Verdi.

TİM, İhracatın Yıldızlarını Ödüllendirdi...

Polonya Pazarı Bilgilendirme Toplantısı Düzenlendi...

TÜRKİYE, Milano EXPO'ya Çıkarma Yaptı

Gül Bahçesi Kreasyonu Çocuklarımız İçin Podyuma Çıktı...

DENİB 4. Ev ve Plaj Giyimi Tasarım Yarışması Finalistleri Belirlendi...

TİM İnovasyon Heyeti Partner Ülke Hollanda' da...

 Bu bölümdeki içeriği görebilmek için bilgisayarınıza Adobe Flash Player yükleyiniz.
»DENİB MOBİL
iOS
Android
HAVA DURUMU » tüm şehirler
°C Denizli, Türkiye
HABERLER
DUYURULAR
EĞİTİM ETKİNLİKLERİ

DENİB AKADEMİ Bir Eğitimin Daha Sonuna Geldi...

Denizli İhracatçılar Birliği'nin Eğitim organı olarak faaliyetlerine devam eden DENİB Akademi geçtiğimiz Mayıs ayında 2 gün olarak düzenlediği ve yoğun katılımla gerçekleştirilen "Finansal Tablolar Analizi" dersinin tekrarını 4-5 Haziran 2015 tarihlerinde üyelerinin talebi üzerine tekrar gerçekleştirdi.

Tasarım ve Ürün Geliştirme Projeleri ve Türkiye Ticaret Merkezleri Desteği Bilgilendirme Toplantısı

T.C. Ekonomi Bakanlığı'nın Tasarım ve Ürün Geliştirme Projeleri ve Türkiye Ticaret Merkezleri Desteği Bilgilendirme Toplantısı 26 Mayıs 2015 Salı günü saat 09:30 - 13:00 arası geçekleştirildi.

Genç Mucitlerin Muhteşem Finali

Türkiye'de İnovasyon bilincinin genç nesillere entegre edilmesi amacıyla düzenlenen Genç Mucitler Aranıyor - DENİB İnovatif Fikirler Yarışması'nda Final Heyecanı 25 Mayıs 2015 Pazartesi Günü görkemli bir ödül töreni ile gerçekleştirildi. Denizli Protokolünün de katılımlarıyla gerçekleştirilen ödül töreninde 834 başvurudan finale kalan 31 icat görücüye çıktı.

21. İstanbul Uluslararası Evteks Fuarı Kapılarını Açtı...

19 - 23 Mayıs 2015 tarihlerinde açık olacak fuara Denizli Tam Kadro Katıldı. İstanbul'da bu yıl 21'si düzenlenen İstanbul Evteks Fuarı başladı. Ekonomi Bakanı Sayın Nihat ZEYBEKCİ'nin onurlandırdığı açılış töreninde, TİM Başkanı Mehmet BÜYÜKEKŞİ, TİM Başkan Vekili ve DENİB Başkanı Süleyman KOCASERT ve DENİB Yönetim Kurulu üyeleri de hazır bulundu.

İHRACATIN İLK 1000'İ AÇIKLANDI…

İHRACATIN İLK 1000'İ AÇIKLANDI…

İhracatın Devleri Ödüllerini Aldı…

Her sene olduğu gibi, bu yıl da Denizli İhracatçılar Birliği tarafından "İhracatın Yıldızları Ödül Töreni” organizasyonu gerçekleştirildi. 2014 yılı ihracat performansına göre firma temsilcilerine ödüllerinin takdim edildiği töreni Ekonomi Bakanı Sayın Nihat ZEYBEKCİ ve Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanı Sayın Mehmet BÜYÜKEKŞİ'nin de teşrifleriyle 15 Mayıs 2015 tarihinde Denizli Anemon Otel'de gerçekleştirildi.

DENİB Yönetim Kurulu Başbakan'ın Daveti Üzerine İstanbul' da…

Türkiye İhracatçılar Meclisi Sektörler Kurulu İstişare Toplantısı Başbakan Sayın Ahmet DAVUTOĞLU'nun da teşrifleriyle 11 Mayıs 2015 Pazartesi Günü İstanbul Çırağan Saray'da gerçekleştirildi. Denizli İhracatçılar Birliği Yönetim Kurulu'nun da tam kadro katıldığı toplantıda ihracatçıların mevcut sorunları Başbakan Sayın Ahmet DAVUTOĞLU ile paylaştı ve çözüm önerileri tartışıldı.

DENİB AKADEMİ Finansal Tablolar Analizinde…

Denizli İhracatçılar Birliği'nin eğitim organı olarak faaliyetlerine ara vermeden devam eden DENİB AKADEMİ'nin bu seferki eğitimi ise "Finansal Tablolar Analizi!” 12 Mayıs 2015 Salı günü yapılan eğitim tüm gün sürerken, 30 kişi sayısı sınırı ile gerçekleştirildi. Eğitimin sonunda, Eğitmen Nedim NARLI'dan sertifikalarını alan kursiyerler, DENİB AKADEMİ'ye böyle bir eğitimden dolayı minnettar olduklarını dile getirdiler…

Dış Ticaret Destek Elemanı Eğitimi Sertifika Töreni DENİB' de Yapıldı.

Denizli İhracat Birliği, Denizli Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ile Denizli İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ortak işbirliği çerçevesinde 9 Şubat 2015 - 12 Mart 2015 tarihleri arasında yürütülen "Dış Ticaret Destek Elemanı Eğitimi'ni başarıyla tamamlayan kursiyerler için 8 Mayıs 2015 Cuma günü Denizli İhracatçılar Birliği Konferans Salonu'nda Sayın Valimizin katılımıyla Sertifika Töreni gerçekleştirildi.

Rus Alım Heyeti Denizli' de...

Ekonomi Bakanlığı koordinatörlüğünde Türkiye İhracatçılar Meclisi organizasyonunda, Rusya Federasyonu genelinde toplam 84 bin metrekare mağazaya sahip Start A.Ş. iştiraki Domoyov Yapı Marketleri yetkililerinden oluşan 3 kişilik bir heyetin 06.05.2015 tarihinde Özel Nitelikli Alım Heyeti kapsamındaki ülkemizi ziyaretleri çerçevesinde Bursa ile birlikte Denizli' de alım heyeti organizasyonu düzenlenmiştir.

DENİB AKADEMİ Hız Kesmiyor...

Denizli İhracatçılar Birliği'nin eğitim organı olarak faaliyetlerine devam eden DENİB Akademi, Ekonomi Bakanlığı işbirliği ile Dış Ticaret Eğitim Seminerleri düzenledi. Birinci oturumun Denizli İhracatçılar Birliği'nde yapılmasının ardından ikinci ve üçüncü oturumlar sırasıyla 29 Nisan 2015 tarihinde Uşak Atatürk Kültür Merkez ve 30 Nisan 2015 tarihinde Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası'nda gerçekleştirildi.

DENİB, CANTON Fuarını Mercek Altına Aldı

Dünya'nın en köklü ticaret fuarlarından biri olan ve Çin'in Gunagzhou kentinde düzenlenen Canton Fuarı'nın 3. Fazına Denizli İhracatçılar Birliği'nden bir heyet inceleme ziyareti gerçekleştirdi.

DENİB AKADEMİ Eğitimlere Devam Ediyor...

Denizli İhracatçılar Birliği ve Ekonomi Bakanlığı işbirliği ile 28.04.2015 Salı Günü, Uluslararası Rekabetçiliğin Desteklenmesinin Geliştirilmesi, Pazar Araştırma ve Pazara Giriş Desteği, Pazara Giriş Belgelerinin Desteklenmesi, Türk Ürünlerinin yurtdışında Markalaşması, Türk Malı İmajının Yeleştirilmesi ve TURQUALİTY' nin Destelenmesi ile Yurt Dışı Birim, Marka ve Tasarım Destekleri ile ilgili Dış Ticaret Eğitim Semineri Yapıldı.

Genç Mucitler Aranıyor İnovatif Fikirler Yarışması' nın Finalistleri Belirlendi.

Birliğimiz organizasyonunda gerçekleşen Genç Mucitler Aranıyor İnovatif Fikirler Yarışması'nın Finalistleri 24 Nisan 2015 Cuma günü belirlendi.

Tekstil' de Ar-Ge Proje Pazarı Konuşuldu...

UTİB, DETGİS ve Birliğimiz işbirliğiyle, BUTEKOM - Bursa Tekstil ve Konfeksiyon AR-GE Merkezi tarafından, 21 Nisan 2015 Salı günü 13:00 - 17:45 saatleri arasında Birliğimiz Konferans Salonu' nda "UTİB Türkiye Tekstil ve Konfeksiyon Sektöründe AR-GE Proje Pazarı Etkinliği”nin tanıtımı, tasarım ve teknik tekstil semineri gerçekleştirildi.

DENİB 2014 Olağan Genel Kurul Gerçekleştirildi.

Denizli İhracatçılar Birliği Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu' nun İbra edildiği 2014 olağan Genel Kurul Toplantısı 17.04.2015 Cuma Günü Denizli ihracatçılar Birliği Raşit GÜNTAŞ Salon'unda yapıldı…

DENİB'den Sosyal Sorumluluk Projesi…

DENİB'in destekleriyle, 3 Mayıs'ta Anemon Otelde gerçekleştirilecek defileyle ilgili olarak 16 Nisan 2015 Perşembe günü Denizli İhracatçılar Birliği'nde basın toplantısı düzenleyen Denizlili ünlü modacı Sevgi Taşdan ve Rönesans Ajans yetkilisi Akif Örük, yapılacak olan defile hakkında bilgi verdi.

DENİB Heyeti Cumhurbaşkanlığı Sarayı' nda…

Cumhurbaşkanı R. Tayyip ERDOĞAN 14 Nisan 2015 Salı günü Türkiye İhracatçılar Meclisi heyetini kabul etti. Erdoğan'ın davetine Türkiye'deki tüm ihracatçı birliklerinden toplamda 500 ihracatçı katılım sağladı.

DENİB, Finlandiya Büyükelçisi' ni Ağırladı...

Finlandiya Büyükelçisi Nina VASKUNLAHTİ ve ikinci Katip Anna HUOVİLA Denizli İhracatçılar Birliği(DENİB)'nin resmi davetlisi olarak Denizli'de idi. DENİB binasında başlayan ziyarette, DENİB Başkanı Süleyman KOCASERT ve DENİB Yönetim kurulu üyelerinin, Denizli'yi hem kültürel hem de ekonomik anlamda tanıtan bir sunum gerçekleştirildi.

Genç Mucitler Aranıyor İnovatif Fikirler Yarışması Ön Elemesi Yapıldı

Proje ve İnovasyon kültürünün daha küçük yaşlarda tesis edilmesi amacıyla, Birliğimiz organizasyonunda İlkokul - ortaokul ve lise eğitimi görmekte olan öğrenciler arasında düzenlenen Genç Mucitler Aranıyor İnovatif Fikirler Yarışması' na Denizli genelinde büyük ilgi gösterilmiş ve toplam 830 proje başvurusu gerçekleşmiştir.

DENİB AKADEMİ Eğitimlerine Devam Ediyor...

DENİB Akademi tarafından yürütülmekte olan eğitim faaliyetleri çerçevesinde “BülentBAŞAR.ComSatış-Pazarlama ve Yönetim Platformu” tarafından 09 Nisan 2015 Perşembe günü Birliğimiz üyelerine yönelik GÜVENLİ SATIŞ İÇİN MÜŞTERİ İSTİHBARATI, TAHSİLÂT ve RİSK YÖNETİMİ eğitimi gerçekleştirildi...

TexWorld İstanbul 2. Yılında

Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı'nda, Türkiye'nin de aralarında bulunduğu 12 ülkeden 112 tekstil markasının stant açtığı fuarda, hazır giyim kumaşları ve aksesuarları sergileniyor.

DENİB, URGE Projesi Kapsamında ABD' de…

Ekonomi Bakanlığı destekleri ve Birliğimiz koordinatörlüğünde yürütülen "Denizli Ev Tekstili Sektörünün Uluslararası Rekabetçiliğinin Geliştirilmesinin Desteklenmesi” projemiz kapsamında "Newyork Yurt Dışı Pazarlama Programı” ‘nın ikincisi, projede yeralan 18 firmamızın katılımı ile 22-27 Mart 2015 tarihleri arasında gerçekleştiriliyor.

MARBLE 2015 İzmir' de Başladı...

21. Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı, İzmir'in yeni Fuar alanı olan Fuarİzmir ile birlikte 25 Mart 2015 Çarşamba günü açılışı gerçekleştirildi. İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan ve Türkiye'nin en büyük fuarı olma özelliğini taşıyan Fuar İzmir, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal KILIÇDAROĞLU'nun katılımlarıyla gerçekleştirilen açılış töreniyle ile hizmete girdi.

2014 Yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı

Birliğimizin Yönetim Kurulu Kararı doğrultusunda 2014 yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı ile ilgili gündem ve toplantı tarihleri aşağıdaki şekilde belirlenmiştir.

İnovasyon Rüzgarı İzmir' de Esti...

Türkiye'nin inovasyon yolculuğundaki önemli duraklardan İnovasyon Haftası 2015 İzmir, 19-20 Mart tarihlerinde gerçekleştirilen iki günlük yoğun programın ardından sona erdi. Birbirinden değerli ve renkli konuşmacıların bilgi birikimlerini ve deneyimlerini aktardıkları etkinlikleri, iki gün boyunca 9 bini aşkını ziyaretçi izledi.

Değer Yaratan Girişimcilik

DENİB Akdemi tarafından, Türkiye'de Girişimcilik alanında ilk eğitim verme ünvanına sahip olan ODTÜ TeknoKent Genel Müdür Yardımcısı Sayın Ufuk BATUM'un eğitmenliğinde, "DEĞER YARATAN GİRİŞİMCİLİK" eğitimi verilmiştir.

Genç Mucitler AVM' ye Sığmadı!

Denizli İhracatçılar Birliği organizasyonunda gerçekleştirilen "Genç Mucitler Aranıyor” İnovatif Fikirler Yarışması"nın tanıtım faaliyetleri kapsamında 14 Mart Cumartesi günü Forum Çamlık'ta gün boyu yarışmanın tanıtımı için açılan stant büyük ilgi gördü.

Türk Havlu ve Bornoz Günü - Rüştü BOZKURT - Dünya Gazetesi

Türkiye Hazır Giyim Federasyonu (TMHGF) ve Denizli Tekstil ve Giyim Sanayiciler Derneği (DETGİS) birlikte “Dünya Türk Havlu ve Bornoz Günü” düzenliyor. Geçen yıl paneldeki konuşmacılardan biriydim; bu yıl panel yönettim. Toplantıları başından sonuna özenle izledim, duyduklarımdan ve gördüklerimden çıkardığım dersleri paylaşmak istiyorum.

6 Mart Dünya Türk Havlu ve Bornoz Günü Kutlamaları Coşkuyla Gerçekleşti...

Denizli Tekstil ve Giyim Sanayicileri Derneği (DETGİS) öncülüğünde bu yıl dördüncüsü düzenlenen "6 Mart Dünya Türk Havlu ve Bornoz Günü" dolayısıyla Güney Ege Kalkınma Ajansı (GEKA) destekleriyle Anemon Otel'de "Tekstil ve Hazır Giyim Vizyonu: Yenilik, Tasarım ve Markalaşma" konferansı düzenlendi.
TALEPLER
FUARLAR
HEYETLER

İhracat Bilgi Platformu Ticari Talep Eşleştirme

Ticari Talep Eşleştirme (TTE) hizmeti Türk ihracatçıları ile yabancı ithalatçıların elektronik ortamda bir araya getirilmesini amaçlamaktadır. Ticari Talep Eşleştirme sisteminde hem alım, satım ve işbirliği taleplerinizi girebilir hem de yabancı firmaların taleplerini inceleyebilirsiniz.

INTERTEXTILE SHANGHAI APPAREL FABRICS MİLLİ KATILIMI HK.

22-25 Ekim 2012 tarihleri arasında ÇİN / Shanghai'da düzenlenecek olan "INTERTEXTILESHANGHAI APPAREL FABRICS HAZIR GİYİM KUMAŞLARI VE AKSESUARLARI FUARI” Fuarı milli katılım organizasyonu "Turkish Fashion Fabric” konsepti ile Uludağ İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliğince organize edilecektir.

TEXBRİDGE FUARI HK.

8-10 Mart 2012 tarihleri arasında Uludağ Tekstil İhracatçıları Birliği işbirliği ile İstanbul CNR Expo Fuar alanında 2. Texbidge fuarı gerçekleştirilecektir.

MoOD 2012

11-13 Eylül 2012 BELGIUM - BRUSSELS

INTERTEXTİLE SHANGHAİ HOME TEXTİLES 2012 FUARI HK.

Şangay / Çin'de düzenlenen "Intertextile Shanghai Home Textiles 2012” Fuarı'na milli katılım organizasyonunun dördüncüsü 41 firma ile Turkish Home Textile konsepti ile Uludağ İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliğince 2011 yılında gerçekleştirilmiş olup, 2012 yılında beşinci kez organize edilmesi planlanmaktadır.

HEİMTEXTİL RUSSİA 2012 FUARI HK.

26 - 28 Eylül 2012 tarihleri arasında Moskova / Rusya Federasyonu'nda düzenlenecek olan "Heimtextil Russia 2012” Fuarı'nın Türkiye Milli Katılım organizasyonunun Uludağ İhracatçı Birlikleri tarafından gerçekleştirilmesi planlanmaktadır.
Resmi GazeteReach

 

Şubat / 2011
 
19 14:00
At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum
22 10:00 Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus
24 11:00 Nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna
25 13:30 Vo eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum