İhracat Rakamları (Bin USD)
English
 

Platform Sözcülüğü Devir Teslim Töreni...

DENİB Ev ve Plaj Giyimi Tasarım Yarışması' nın İstanbul' daki Tanıtım Toplantıları Tamamlandı.

DENİB Gıda Kümesi Alimentaria Fuarı İçin Barselona' da...

DENİB Akademi "Değer Üretimi: İş Modellemesiyle Özgünleşmek" Eğitimi...

İhracatçılar, Gümrük ve Ticaret Bakanı Sayın Bülent TÜFENKÇİ' yi Ağırladı...

DENİB Başkanı KOCASERT : "Faiz İndirimi Olumlu Ama Yeterli Değil"

DENİB 2015 yılı Olağan Genel Kurulu Gerçekleştirildi...

DENİB AKADEMİ , “Üretimde Maliyet Düşürme Teknikleri” Sertifika Programı Tamamlandı.

İhracat Rakamları

 Bu bölümdeki içeriği görebilmek için bilgisayarınıza Adobe Flash Player yükleyiniz.
»DENİB MOBİL
iOS
Android
HAVA DURUMU » tüm şehirler
°C Denizli, Türkiye
HABERLER
DUYURULAR
EĞİTİM ETKİNLİKLERİ

“İş Dünyasında Hedef, Girişimcilik ve Liderlik” Konferansı Düzenlendi...

Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) İşletme Kulübü tarafından düzenlenen "İş Dünyasında Hedef, Girişimcilik ve Liderlik-5" konferansı iş dünyasından önemli konukları ağırladı. Pamukkale Üniversitesi İşletme Kulübü'nün bu sene beşincisini düzenlediği konferans, 6 Nisan 2016 Çarşamba günü Pamukkale Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezi'nde gerçekleştirildi.

DENİB UR-GE Komite Başkanı Ahmet ZORA : UR-GE' yle Ses Getirdik...

Denizli İhracatçılar Birliği Yönetim Kurulu Üyesi ve UR-GE Komite Başkanlarından Ahmet ZORA, DENİB tarafından yürütülmekte olan Ur-Ge projesinin Ekonomi Bakanlığı tarafından “İyi Uygulama Örneği” seçilmesine ilişkin olarak bir açıklamada bulundu ve şunları söyledi:

TİM Maliye Bakanı Naci AĞBAL' ı Ağırladı...

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM), Genişletilmiş Başkanlar Kurulu Toplantısı'nda 18 Mart 2016 Cuma günü Maliye Bakanı Naci AĞBAL'ı ağırladı.

"21.Yüzyılda Kariyer" Konulu Söyleşi Programı PAÜ' de Yapıldı.

Denizli İhracatçılar Birliği (DENİB), Pamukkale Üniversitesi ve Pamukkale Teknokent işbirliği ile düzenlenen “21.Yüzyılda Kariyer” söyleşi programı Pamukkale Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezi'nde gerçekleştirildi. Programda TİM Başkan Vekili ve DENİB Başkanı Süleyman KOCASERT ile ODTÜ Öğretim üyesi Ufuk BATUM konuşmacı olarak yer aldı.

DENİB AKADEMİ, Sanayi 4.0 (Küresel Dinamikler ve Yeni Trendler) Eğitimi

DENİB AKADEMİ, eğitim programları yanısıra seminer programları ile de hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda 22 Mart 2016 Salı günü saat 10.00' da “Sanayi 4.0 Küresel Dinamikler ve Yeni Trendler “ konulu program düzenlendi.

DENİB AKADEMİ, Hedef Pazar Belirleme ve Analiz Teknikleri Eğitimi...

DENİB AKADEMİ, eğitim programları ile yine hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda 1 Nisan 2016 Cuma günü saat 14.00 ile 17:30 arasında "Hedef Pazar Belirleme ve Analiz Teknikleri " konulu eğitim programını gerçekleştirdi.

DENİB, Prof. Dr. Kerem ALKİN' i Ağırladı...

Birliğimiz evsahipliğinde, DEGİAD, TÜGİAD ve Kordon Gümrük Müşavirliği AŞ. işbirliğiyle 21 Mart 2016 Pazartesi günü DENİB Konferans Salonu'nda gerçekleştirilen toplantıda, ülkemizin yetiştirdiği değerli ekonomistlerden Prof.Dr. Kerem ALKİN 2015 yılı ekonomik tablosunu değerlendirerek, bu değerlendirmeler ışığında 2016 ekonomisi hakkındaki öngörülerini anlattı.

DENİB 5. Ev ve Plaj Giyimi Tasarım Yarışması Tanıtım Toplantısı Yapıldı.

Türkiye'de markalaşmaya dikkat çekmek, sektöre genç ve yaratıcı tasarımcılar kazandırmak amacıyla düzenlenen ve bu yıl 5.si yapılacak olan "TECH ANATOLİA” temalı DENİB Ev ve Plaj Giyimi Tasarım Yarışması'nın tanıtım toplantısı, 21 Mart 2016 Pazartesi günü DENİB Konferans Salonu'nda gerçekleştirildi.

DENİB Akademi "Denizli İnovasyon Stratejisini Oluşturuyor" Eğitim Programı Tamamlandı.

Denizli İhracatçılar Birliği eğitim faaliyetlerini yürüten DENİB Akademi, 10-11 ve 17-18-19 Mart 2016 tarihlerinde “Denizli İnovasyon Stratejisini Oluşturuyor Projesi” kapsamındaki eğitim programları gerçekleştirdi.

DENİB, Türk Havlusunun Tanıtımı İçin Yeniden ABD' de...

Denizli İhracatçılar Birliği tarafından Ekonomi Bakanlığı'nın desteği ile yürütülmekte olan URGE Projesi kapsamında, Amerika Birleşik Devletleri'ne düzenlemiş olduğu yurt dışı pazarlama faaliyetlerine dördüncüsü ile devam ediyor.

2016 Denizli Ekonomisinin Aktörleri Ödül Töreni Yapıldı...

Denizli Sanayi Odası, Ticaret Odası , Ticaret Borsası ve Birliğimiz işbirliğiyle 12 Mart 2016 Cumartesi günü Anemon Otel'de "2016 Denizli Ekonomisinin Aktörleri Ödül Töreni'” gerçekleştirildi.

Mısır Üretici Kayıt Sistemi Bilgilendirme Semineri

Bilindiği üzere, Mısır'a ihracat gerçekleştiren, gerçekleştirecek üretici firmalara veya ticari marka sahibi firmalara, Mısır Sanayi ve Ticaret Bakanlığı tarafından belirlenmiş bazı ürünler için Mısır İhracat ve İthalat Kontrol İdaresi'ne (General Organization for Export and Import Control) kayıt zorunluluğu getirilmiş olup, 16 Mart 2016 tarihinden sonra, Sisteme kayıtlı fabrikalarda üretilmemiş veya sisteme kayıtlı ticari marka sahibi firmalardan ithal edilmemiş ürünlerin Mısır iç piyasasına girmesine izin verilmeyeceği belirtilmektedir.

Dünya Havlu ve Bornoz Haftası Kutlandı...

BASİAD organizasyonunda 27 Şubat 2016 tarihinde Babadağ'dan başlayan , Denizli Tekstil ve Giyim Sanayicileri Derneği (DETGİS) tarafından düzenlenen ve Birliğimizce de destek verilen "6 Mart Dünya Türk Havlu ve Bornoz Günü" etkinlikleri çerçevesinde , bu yıl ilk kez İstanbul'da TETSİAD ev sahipliğinde, tekstilin doğduğu yer İstanbul Eminönü-Sultanhamam'da yer alan tarihi Hatice Turhan Valide Sultan Sebili'nde 3 Mart Perşembe günü basın toplantısı ve kortej yürüyüşü gerçekleştirildi.

DENİB URGE Projeleri Eğitimlere Devam Ediyor...

Ekonomi Bakanlığı'nın destekleriyle Birliğimiz organizatörlüğünde yürütülen “Denizli Gıda Sektörünün Uluslararası Rekabetçiliğinin Geliştirilmesi” ve “Denizli Ev Tekstili Yurt Dışı Pazarlama Takımı” projeleri kapsamında 1-2 Mart 2016 tarihlerinde “Yenilikçi Satış Teknikleri ve Müşteriye Kolay Ulaşma Eğitimi” düzenlendi.

5. Dünya Türk Havlu ve Bornoz Günü Lansmanı

Denizli' de 6-7 Mart' ta düzenlenecek olan 5. Dünya Türk Havlu ve Bornoz Günü geri sayımı başladı.

İhracata İlişkin Güncel Konular Masaya Yatırıldı...

24 Şubat 2016 Çarşamba günü Türkiye İhracatçılar Meclisi'nde Ekonomi Bakanı Sayın Mustafa ELİTAŞ başkanlığında gerçekleştirilen istişare toplantısında ihracata ilişkin konular hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

"KOBİLER DÜNYAYA AÇILIYOR" Projesi DENİB' ten Start Aldı.

Finansal Kurumlar Birliği (FKB), Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu, KOSGEB, Türkiye İhracatçılar Meclisi ve Eximbank'ın da paydaş olduğu "KOBİ'ler Sınırları Aşıyor Projesi” ‘nin Anadolu toplantılarının ilki 24 Şubat 2016 tarihinde Denizli'de Birliğimiz Konferans Salonu'nda düzenlenen panel ile başladı.

HEİMTEXTİL Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi...

12-15 Ocak 2016 tarihlerinde Almanya'nın Frankfurt kentinde yapılan Heimtextil Fuarı ile ilgili her yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz fuar değerlendirme toplantısı, 12 Şubat 2016 Cuma günü Denizli İhracatçılar Birliği Raşit Güntaş Toplantı Salonu'nda TİM Başkan Vekili ve DENİB Başkanı Sayın Süleyman KOCASERT'in sunumuyla gerçekleşti.

DENİB AKADEMİ, Tasarruf-Tüketim Eğitimi

DENİB AKADEMİ hız kesmeden eğitim programlarına devam ediyor. Bu kapsamda 9 Şubat 2016 Salı günü "Tasarruf- Tüketim” eğitimi düzenlendi.

Akut Derneği' nden DENİB' e Ziyaret

TİM Başkan Vekili ve DENİB Başkanı Sayın Süleyman KOCASERT ile AKUT Denizli Ekibinin tanışma toplantısı 9 Şubat 2016 Salı günü saat 16.45' te DENİB Binasındaki Sayın Süleyman KOCASERT' in makamında gerçekleşti.

Denizli İnovasyon Stratejisini Oluşturuyor Eğitim Projesi

2015 yılı Teknik Destek Programı kapsamından yararlanmak üzere 31/12/2015 tarihinde T.C. Güney Ege Kalkınma Ajansı'na sunulan "Denizli İnovasyon Stratejisini Oluşturuyor Eğitim Programı” isimli proje yapılan değerlendirmeler neticesinde başarılı bulunmuştur.

DENİB Akademi Çevre Yönetim Sistemleri (ISO 14001) Eğitimi

Denizli İhracatçılar Birliği'nin eğitim faaliyetlerini yürüten DENİB Akademi, 2 Şubat 2016 Salı günü Çevre Yönetim Sistemleri (ISO 1401) Eğitimi'ni gerçekleştirdi.

Tugay Komutanı ve Buldan Belediye Başkanı' ndan DENİB' e Ziyaret

Tugay Komutanı Sayın Kamil Özhan ÖZBAKIR ve Buldan Belediye Başkanı Sayın Mustafa GÜLBAY 2 Şubat 2016 Salı günü Birliğimizi ziyaret ederek TİM Başkan Vekili ve DENİB Başkanı Sayın Süleyman KOCASERT ve DENİB Yönetim Kurulu üyeleriyle görüştü.

DENİB, İran' dan Gelen Alım Heyeti' ni Ağırladı...

Denizli İhracatçılar Birliği tarafından URGE (Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesi) Projesi kapsamında 25-28 Ocak 2016 tarihleri arasında "İran Alım Heyeti” organizasyonu düzenlendi.

Denizli Gümrük Müdürlüğü' nden DENİB' e Ziyaret...

Denizli Gümrük Müdürü Sayın Mehmet ŞENSOY ve Gümrük Müdürlüğü çalışanları 26 Ocak 2016 Salı Günü Denizli İhracatçılar Birliği' ne ziyaret gerçekleştirdi.

HEIMTEXTIL 2016 Ardından...

Dünya'nın en büyük ev tekstili fuarı olan Heimtextil Frankfurt Fuarını geride bıraktık. 12-15 Ocak 2016 tarihlerinde gerçekleştirilen ve büyük umutlarla gidilen Frankfurt'tan genel anlamda memnun dönüldü.

HEIMTEXTIL 2016 Frankfurt' ta Başladı.

Denizli için son derece önemli olan Heimtextil Fuarı 12 Ocak 2016 tarihinde Almanya' nın Frankfurt kentinde başladı. Cuma gününe kadar devam edecek fuara Türkiye'den yaklaşık 210 firma katılırken, fuarda DENİB üyeleri tarafından 59 stand açıldı.

New York Eyalet Üniversitesi' nden DENİB' e Ziyaret

New York' un Buffalo bölgesinde bulunan “New York Eyalet Üniversitesi” den işletme ve mühendislik eğitimi almakta olan toplam 12 öğrenci ve 2 profesörden oluşan bir heyet 11 Ocak 2015 Pazartesi günü Birliğimizi ziyaret etti.
TALEPLER
FUARLAR
HEYETLER

İhracat Bilgi Platformu Ticari Talep Eşleştirme

Ticari Talep Eşleştirme (TTE) hizmeti Türk ihracatçıları ile yabancı ithalatçıların elektronik ortamda bir araya getirilmesini amaçlamaktadır. Ticari Talep Eşleştirme sisteminde hem alım, satım ve işbirliği taleplerinizi girebilir hem de yabancı firmaların taleplerini inceleyebilirsiniz.

INTERTEXTILE SHANGHAI APPAREL FABRICS MİLLİ KATILIMI HK.

22-25 Ekim 2012 tarihleri arasında ÇİN / Shanghai'da düzenlenecek olan "INTERTEXTILESHANGHAI APPAREL FABRICS HAZIR GİYİM KUMAŞLARI VE AKSESUARLARI FUARI” Fuarı milli katılım organizasyonu "Turkish Fashion Fabric” konsepti ile Uludağ İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliğince organize edilecektir.

TEXBRİDGE FUARI HK.

8-10 Mart 2012 tarihleri arasında Uludağ Tekstil İhracatçıları Birliği işbirliği ile İstanbul CNR Expo Fuar alanında 2. Texbidge fuarı gerçekleştirilecektir.

MoOD 2012

11-13 Eylül 2012 BELGIUM - BRUSSELS

INTERTEXTİLE SHANGHAİ HOME TEXTİLES 2012 FUARI HK.

Şangay / Çin'de düzenlenen "Intertextile Shanghai Home Textiles 2012” Fuarı'na milli katılım organizasyonunun dördüncüsü 41 firma ile Turkish Home Textile konsepti ile Uludağ İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliğince 2011 yılında gerçekleştirilmiş olup, 2012 yılında beşinci kez organize edilmesi planlanmaktadır.

HEİMTEXTİL RUSSİA 2012 FUARI HK.

26 - 28 Eylül 2012 tarihleri arasında Moskova / Rusya Federasyonu'nda düzenlenecek olan "Heimtextil Russia 2012” Fuarı'nın Türkiye Milli Katılım organizasyonunun Uludağ İhracatçı Birlikleri tarafından gerçekleştirilmesi planlanmaktadır.

Resmi GazeteReach

 

Şubat / 2011
 
19 14:00
At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum
22 10:00 Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus
24 11:00 Nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna
25 13:30 Vo eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum