İhracat Rakamları (Bin USD)
English
 

DENİB Heyeti New York'taydı...

İhracat Rakamları

DENİB, Türk Havlusunu New York' ta Tanıtıyor...

Denizli' li Gıdacılar Moskova'da Yoğun İlgi Gördü...

Birleşmiş Milletler Satın Alma Birimi Bilgilendirme ve Tedarikçi Kayıt Semineri Gerçekleştirildi.

DENİB AKADEMİ STRATEJİK İNOVASYON EĞİTİMİ

Denizli Gıda Kümesi Moskova' ya Çıkarma Yapacak...

URGE Projesi Takımına Yönelik Eğitim

Denizli Gıda Kümesi İlk Eğitimini Gerçekleştirdi...

DENİB AKADEMİ - Elektronik Uygulamalar ve Bilgi Güvenliği Semineri Gerçekleştirildi.

 Bu bölümdeki içeriği görebilmek için bilgisayarınıza Adobe Flash Player yükleyiniz.
»DENİB MOBİL
iOS
Android
HAVA DURUMU » tüm şehirler
°C Denizli, Türkiye
HABERLER
DUYURULAR
EĞİTİM ETKİNLİKLERİ

DENİB AKADEMİ - Satış Yöneticileri İçin Finansal Uygulamalar Eğitimi

Denizli İhracatçılar Birliği'nin eğitim faaliyetlerini yürüten DENİB Akademi, 13 Ağustos 2015 Salı günü “Satış Yöneticileri için Finansal Uygulamalar” eğitimini gerçekleştirdi. Satış verimliliği, yeni pazar araştırmaları, pazarda etkinliğin artırılması, satışta hedef belirleme, iç ve dış piyasada rekabet, satış ekibinin verimliliği ve daha birçok konuyu içeren eğitimi, Bülent BAŞAR gerçekleştirdi.

İkinci Tekstil URGE Başlıyor...

Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesinin Desteklenmesi Hakkında Tebliğ” çerçevesinde Ekonomi Bakanlığımızın destekleri ve Denizli İhracatçılar Birliğimizce yürütülen “Denizli Tekstil Sektörünün Uluslararası Rekabetçiliğinin Geliştirilmesi” ile ilgili Tekstil UR-GE Projesinin ilk adımı olan İhtiyaç Analizinin Sonuç Toplantısı 31 Temmuz 2015 tarihinde gerçekleştirildi. İhtiyaç analizi sonuçlarına göre , projede yer alan katılımcı firmalara eğitimler verilecek.

DENİB Gıda Sektöründe İhracatı Arttırmayı Hedefliyor...

Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesinin Desteklenmesi Hakkında Tebliğ” çerçevesinde Ekonomi Bakanlığının destekleri ve Denizli İhracatçılar Birliğince yürütülen “Denizli Gıda Sektörünün Uluslararası Rekabetçiliğinin Geliştirilmesi” ile ilgili Gıda UR-GE Projesinin ilk adımı olan İhtiyaç Analizinin Sonuç Toplantısı 28.07.2015 Salı günü gerçekleştirildi. İhtiyaç analizi sonuçlarına göre , projede yer alan katılımcı firmalara eğitimler verilecek.

DENİB, GLOBAL HOME SHOW' a Çıkarma Hazırlığında...

Ekonomi Bakanlığı destekleriyle ve Denizli İhracatçılar Birliği koordinatörlüğünde gerçekleştirilen Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesi(URGE) projesi kapsamında, Tekstil sektöründe faaliyet gösteren firmaların katılımlarıyla 27.07.2015 tarihinde bir bilgilendirme toplantısı yapıldı.

TİM HEYETİ Milano EXPO' da

Ekonomi Bakanı Nihat ZEYBEKCİ'nin de katılımlarıyla geçtiğimiz ay Türk Pavyonunun açılışını gerçekleştiren TİM Heyeti, 24-25 Temmuz 2015 tarihlerinde ise Milano Expo Fuar alanına geniş kapsamlı bir ziyaret gerçekleştirdi.

DENİB AKADEMİ - Uluslararası Ticarette Tedarik Zinciri ve Lojistik Yönetimi

Denizli İhracatçılar Birliği' nin eğitim faaliyetlerini yürüten DENİB Akademi, 22 Temmuz 2015 tarihinde “Uluslararası Ticarette Tedarik Zinciri ve Lojistik Yönetimi” eğitimini gerçekleştirdi.

DENİB Personeli, Başkanı ile Bayramlaştı.

Denizli İhracatçılar Birliği Başkanı Süleyman KOCASERT, Denib personeli ile bayramlaştı.

ABD Ticaret Merkezi Bilgilendirme Toplantısı

DENİB "Yurt Dışı Birim, Marka ve Tanıtım Faaliyetlerinin Desteklenmesi Hakkında Tebliğ”de yapılan yeni düzenleme ile hedef pazarlarda kurulacak Türkiye Ticaret Merkezi alt yapı çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Haziran ayında Polonya pazarına ilişkin bilgilendirmenin yapıldığı toplantının ikincisi 13 Temmuz 2014 Pazartesi günü Amerika pazarına yönelik düzenlendi.

DENİB Ailesi İftar Yemeğinde Bir Araya Geldi...

Denizli İhracatçılar Birliği her yıl geleneksel olarak düzenlediği ve bu yıl 5.si verilen iftar yemeğinde, eski başkanlar, yönetim Kurulu üyeleri, DENİB Üyeleri ve DENİB personeli ve eşleriyle ile Denizli Marla Restaurant da 12 Temmuz 2015 Pazar günü bir araya geldi…

Gıda UR-GE Projesi Ara Rapor Odak Toplantısı Düzenlendi...

Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesinin Desteklenmesi konulu Tebliğ uyarınca Ekonomi Bakanlığı'nın desteğiyle Birliğimiz tarafından yürütülen, "Gıda Sektöründe Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesi ve Desteklenmesi (URGE) projesinin ilk aşaması olan İhtiyaç Analizi çerçevesinde "Ara Rapor Odak Toplantısı” 08.07.2015 Çarşamba günü Denizli İhracatçılar Birliği Toplantı Salonu'nda düzenlendi.

Tekstilde 2. URGE Başlıyor...

Denizli İhracatçılar Birliği (DENİB) tarafından geçtiğimiz yıllarda tekstil sektörü için ilki gerçekleştirilen Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesi (URGE) projesinin bu yıl da 2.sinin başlangıç toplantısı 07 Temmuz 2015 tarihinde yapıldı.

Güney Kore'de “TURKİSH TOWELS” ve İşbirliği Çalışmaları...

Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkan Vekili ve Denizli İhracatçılar Birliği Başkanı Süleyman KOCASERT, Güney Kore'de 01 Temmuz 2015 tarihinde bir dizi temaslarda bulundu...

DENİB "Gıda Urge" Projesine Start Verdi.

Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesinin Desteklenmesi konulu Tebliğ uyarınca Ekonomi Bakanlığı'nın desteğiyle Birliğimiz tarafından yürütülen, "Gıda Sektöründe Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesi ve Desteklenmesi (URGE) projesinin ilk aşaması olan İhtiyaç Analizinin açılış toplantısı, 23.06.2015 Salı günü projede yeralan üye firmaların katılımıyla Denizli İhracatçılar Birliği Toplantı Salonu'nda yapıldı.

TİM, İhracatın Yıldızlarını Ödüllendirdi...

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) 22'inci Olağan Genel Kurulu (seçimsiz) ve 2014 İhracatın Şampiyonları Ödül Töreni, TİM ev sahipliğinde, Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN'ın teşrifleriyle 21 Haziran 2015 tarihinde gerçekleştirildi. Törende ayrıca 26 farklı ihracatçı sektörden en fazla ihracat yapan ilk 3 firma da ödüllendirildi.

Polonya Pazarı Bilgilendirme Toplantısı Düzenlendi...

Ülkemizin ikili ticari ve ekonomik ilişkilerinin hızlı bir şekilde artmakta olduğu özellikle ev tekstili alanında önemli ihracat potansiyeli sunan Polonya'ya yönelik ihracatımızın daha fazla arttırılması ve geliştirilmesi amacıyla, 18 Haziran 2015 Perşembe günü Polonya'da toptan ve outlet satış merkezi sahibi PTAK A.Ş.'nin Genel Müdürü Sayın Kazimierz CWIKLA Denizli'ye gelerek, Denizli İhracatçılar Birliği'nde "Denizli Home Poland" adlı proje hakkında firmalarımız için bilgilendirme toplantısı gerçekleştirdi.

TÜRKİYE, Milano EXPO'ya Çıkarma Yaptı

Ekonomi Bakanı Sayın Nihat Zeybekci, Türkiye İhracatçılar Meclisi(TİM) Başkanı Sayın Mehmet BÜYÜKEKŞİ, TİM Başkan Vekili ve Denizli İhracatçılar Birliği Başkanı Sayın Süleyman KOCASERT ve beraberindeki heyet EXPO Milano Türkiye Pavyonu'nun resmi açılışını 17 Haziran 2015 tarihinde gerçekleştirdi.

Gül Bahçesi Kreasyonu Çocuklarımız İçin Podyuma Çıktı...

Denizli'de 'Sevgi Dolu Bir Ailede Büyümek Her Çocuğun Hakkı' projesine ve Koruyucu Aile Derneği'ne destek amacıyla, Denizli İhracatçılar Birliği'nin de katkılarıyla, "Gül Bahçesi" adı altında Dedeman Park Otel' de 09 Haziran 2015 tarihinde defile düzenlendi. Çok sayıda davetlinin katıldığı defilede Denizlili tasarımcı Emre Cosgun'un gelinlik kreasyonları mankenler tarafından tanıtıldı. Defilede birbirinden güzel gelinlikler katılımcılardan tam not aldı.

DENİB 4. Ev ve Plaj Giyimi Tasarım Yarışması Finalistleri Belirlendi...

Ekonomi Bakanlığı ve Türkiye İhracatçılar Meclisi'nin katkılarıyla, Denizli İhracatçılar Birliği organizasyonunda bu yıl 4.sü düzenlenen DENİB Ev ve Plaj Giyimi Tasarım Yarışmasının ön elemesi yapıldı. Türkiye'nin farklı illerinden ve farklı okullardan mezun 93 yarışmacının 372 tasarım ile başvuruda bulunduğu yarışmanın ön elemesi, 8 Haziran 2015' te Denizli İhracatçılar Birliği'nde gerçekleştirildi.

TİM İnovasyon Heyeti Partner Ülke Hollanda' da...

Türkiye İhracatçılar Meclisi, Türkiye'de inovasyon kültürünün yaygınlaştırılması adına başlattığı ve son 4 yıldır aralıksız olarak gerçekleştirdiği organizasyonlarla, gerek halka gerekse de sanayi camiasına yol göstericilik misyonu çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Bu bağlamda TİM İnovasyon Heyeti geçtiğimiz yıl Türkiye İnovasyon Haftası İstanbul'un Partner Ülkesi Hollanda'ya 01-04 Haziran 2015 tarihlerinde ziyaretler gerçekleştirdi.

DENİB AKADEMİ Bir Eğitimin Daha Sonuna Geldi...

Denizli İhracatçılar Birliği'nin Eğitim organı olarak faaliyetlerine devam eden DENİB Akademi geçtiğimiz Mayıs ayında 2 gün olarak düzenlediği ve yoğun katılımla gerçekleştirilen "Finansal Tablolar Analizi" dersinin tekrarını 4-5 Haziran 2015 tarihlerinde üyelerinin talebi üzerine tekrar gerçekleştirdi.

Tasarım ve Ürün Geliştirme Projeleri ve Türkiye Ticaret Merkezleri Desteği Bilgilendirme Toplantısı

T.C. Ekonomi Bakanlığı'nın Tasarım ve Ürün Geliştirme Projeleri ve Türkiye Ticaret Merkezleri Desteği Bilgilendirme Toplantısı 26 Mayıs 2015 Salı günü saat 09:30 - 13:00 arası geçekleştirildi.

Genç Mucitlerin Muhteşem Finali

Türkiye'de İnovasyon bilincinin genç nesillere entegre edilmesi amacıyla düzenlenen Genç Mucitler Aranıyor - DENİB İnovatif Fikirler Yarışması'nda Final Heyecanı 25 Mayıs 2015 Pazartesi Günü görkemli bir ödül töreni ile gerçekleştirildi. Denizli Protokolünün de katılımlarıyla gerçekleştirilen ödül töreninde 834 başvurudan finale kalan 31 icat görücüye çıktı.

21. İstanbul Uluslararası Evteks Fuarı Kapılarını Açtı...

19 - 23 Mayıs 2015 tarihlerinde açık olacak fuara Denizli Tam Kadro Katıldı. İstanbul'da bu yıl 21'si düzenlenen İstanbul Evteks Fuarı başladı. Ekonomi Bakanı Sayın Nihat ZEYBEKCİ'nin onurlandırdığı açılış töreninde, TİM Başkanı Mehmet BÜYÜKEKŞİ, TİM Başkan Vekili ve DENİB Başkanı Süleyman KOCASERT ve DENİB Yönetim Kurulu üyeleri de hazır bulundu.

İHRACATIN İLK 1000'İ AÇIKLANDI…

İHRACATIN İLK 1000'İ AÇIKLANDI…

İhracatın Devleri Ödüllerini Aldı…

Her sene olduğu gibi, bu yıl da Denizli İhracatçılar Birliği tarafından "İhracatın Yıldızları Ödül Töreni” organizasyonu gerçekleştirildi. 2014 yılı ihracat performansına göre firma temsilcilerine ödüllerinin takdim edildiği töreni Ekonomi Bakanı Sayın Nihat ZEYBEKCİ ve Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanı Sayın Mehmet BÜYÜKEKŞİ'nin de teşrifleriyle 15 Mayıs 2015 tarihinde Denizli Anemon Otel'de gerçekleştirildi.

DENİB Yönetim Kurulu Başbakan'ın Daveti Üzerine İstanbul' da…

Türkiye İhracatçılar Meclisi Sektörler Kurulu İstişare Toplantısı Başbakan Sayın Ahmet DAVUTOĞLU'nun da teşrifleriyle 11 Mayıs 2015 Pazartesi Günü İstanbul Çırağan Saray'da gerçekleştirildi. Denizli İhracatçılar Birliği Yönetim Kurulu'nun da tam kadro katıldığı toplantıda ihracatçıların mevcut sorunları Başbakan Sayın Ahmet DAVUTOĞLU ile paylaştı ve çözüm önerileri tartışıldı.

DENİB AKADEMİ Finansal Tablolar Analizinde…

Denizli İhracatçılar Birliği'nin eğitim organı olarak faaliyetlerine ara vermeden devam eden DENİB AKADEMİ'nin bu seferki eğitimi ise "Finansal Tablolar Analizi!” 12 Mayıs 2015 Salı günü yapılan eğitim tüm gün sürerken, 30 kişi sayısı sınırı ile gerçekleştirildi. Eğitimin sonunda, Eğitmen Nedim NARLI'dan sertifikalarını alan kursiyerler, DENİB AKADEMİ'ye böyle bir eğitimden dolayı minnettar olduklarını dile getirdiler…

Dış Ticaret Destek Elemanı Eğitimi Sertifika Töreni DENİB' de Yapıldı.

Denizli İhracat Birliği, Denizli Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ile Denizli İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ortak işbirliği çerçevesinde 9 Şubat 2015 - 12 Mart 2015 tarihleri arasında yürütülen "Dış Ticaret Destek Elemanı Eğitimi'ni başarıyla tamamlayan kursiyerler için 8 Mayıs 2015 Cuma günü Denizli İhracatçılar Birliği Konferans Salonu'nda Sayın Valimizin katılımıyla Sertifika Töreni gerçekleştirildi.

Rus Alım Heyeti Denizli' de...

Ekonomi Bakanlığı koordinatörlüğünde Türkiye İhracatçılar Meclisi organizasyonunda, Rusya Federasyonu genelinde toplam 84 bin metrekare mağazaya sahip Start A.Ş. iştiraki Domoyov Yapı Marketleri yetkililerinden oluşan 3 kişilik bir heyetin 06.05.2015 tarihinde Özel Nitelikli Alım Heyeti kapsamındaki ülkemizi ziyaretleri çerçevesinde Bursa ile birlikte Denizli' de alım heyeti organizasyonu düzenlenmiştir.

DENİB AKADEMİ Hız Kesmiyor...

Denizli İhracatçılar Birliği'nin eğitim organı olarak faaliyetlerine devam eden DENİB Akademi, Ekonomi Bakanlığı işbirliği ile Dış Ticaret Eğitim Seminerleri düzenledi. Birinci oturumun Denizli İhracatçılar Birliği'nde yapılmasının ardından ikinci ve üçüncü oturumlar sırasıyla 29 Nisan 2015 tarihinde Uşak Atatürk Kültür Merkez ve 30 Nisan 2015 tarihinde Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası'nda gerçekleştirildi.
TALEPLER
FUARLAR
HEYETLER

İhracat Bilgi Platformu Ticari Talep Eşleştirme

Ticari Talep Eşleştirme (TTE) hizmeti Türk ihracatçıları ile yabancı ithalatçıların elektronik ortamda bir araya getirilmesini amaçlamaktadır. Ticari Talep Eşleştirme sisteminde hem alım, satım ve işbirliği taleplerinizi girebilir hem de yabancı firmaların taleplerini inceleyebilirsiniz.

INTERTEXTILE SHANGHAI APPAREL FABRICS MİLLİ KATILIMI HK.

22-25 Ekim 2012 tarihleri arasında ÇİN / Shanghai'da düzenlenecek olan "INTERTEXTILESHANGHAI APPAREL FABRICS HAZIR GİYİM KUMAŞLARI VE AKSESUARLARI FUARI” Fuarı milli katılım organizasyonu "Turkish Fashion Fabric” konsepti ile Uludağ İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliğince organize edilecektir.

TEXBRİDGE FUARI HK.

8-10 Mart 2012 tarihleri arasında Uludağ Tekstil İhracatçıları Birliği işbirliği ile İstanbul CNR Expo Fuar alanında 2. Texbidge fuarı gerçekleştirilecektir.

MoOD 2012

11-13 Eylül 2012 BELGIUM - BRUSSELS

INTERTEXTİLE SHANGHAİ HOME TEXTİLES 2012 FUARI HK.

Şangay / Çin'de düzenlenen "Intertextile Shanghai Home Textiles 2012” Fuarı'na milli katılım organizasyonunun dördüncüsü 41 firma ile Turkish Home Textile konsepti ile Uludağ İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliğince 2011 yılında gerçekleştirilmiş olup, 2012 yılında beşinci kez organize edilmesi planlanmaktadır.

HEİMTEXTİL RUSSİA 2012 FUARI HK.

26 - 28 Eylül 2012 tarihleri arasında Moskova / Rusya Federasyonu'nda düzenlenecek olan "Heimtextil Russia 2012” Fuarı'nın Türkiye Milli Katılım organizasyonunun Uludağ İhracatçı Birlikleri tarafından gerçekleştirilmesi planlanmaktadır.

 
Resmi GazeteReach

 

Şubat / 2011
 
19 14:00
At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum
22 10:00 Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus
24 11:00 Nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna
25 13:30 Vo eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum