İhracat Rakamları (Bin USD)
English
 

DENİB AKADEMİ, Bilinçaltı Müzakere Yöntemleri Eğitimi...

DENİB Heyeti, Tugay Komutanı, Cumhuriyet Başsavcısı ve SGK İl Müdürünü Ziyaret Etti.

Türkiye İnovasyon Haftası

DENİB AKADEMİ, İletişimin 5 Anahtarı Semineri

Türkiye İnovasyon Haftası Adana' da Başladı...

ITCC 2015 - Uluslararası Tekstil ve Kostüm Kongresi 3.sü İstanbul' da Düzenlendi...

DENİB, Çin' de Düzenlenen Kanton Fuarı' ndaydı...

Texworld İstanbul Fuarı'nın 3.sü Gerçekleştirildi...

Denizlispor' dan DENİB' e Ziyaret

İhracat Rakamları

 Bu bölümdeki içeriği görebilmek için bilgisayarınıza Adobe Flash Player yükleyiniz.
»DENİB MOBİL
iOS
Android
HAVA DURUMU » tüm şehirler
°C Denizli, Türkiye
HABERLER
DUYURULAR
EĞİTİM ETKİNLİKLERİ

“ Neden Eko-Etiket? ” Semineri Gerçekleştirildi.

DENİB Akademi, Ekonomi Bakanlığı Ürün Güvenliği ve Denetimi Genel Müdürlüğü, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Türkiye İhracatçılar Meclisi işbirliğiyle "Neden Eko-Etiket?” konulu seminer ile etkinliklerine 3 Kasım 2015 tarihinde Denizli İhracatçılar Birliği Raşit Güntaş Konferans Salonu' nda devam etti.

DENİB' den Çin Kanton Fuarı' na Çıkarma...

Denizli İhracatçılar Birliği tarafından Ekonomi Bakanlığı desteği ile yürütülmekte olan Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesi (URGE) projesi kapsamında, Çin' in Guangzhou kentinde düzenlenen Kanton Fuarına katılım gerçekleştiriliyor.

Home&Tex Fuarı' nda Denizli Rüzgarı...

Türkiye Ev Tekstili Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TETSİAD) ve CNR Fuarcılık işbirliğiyle düzenlenen, Türkiye'nin en büyük ev tekstili fuarı EVTEKS' ten sonra en önemli ev tekstili fuarı olan HOME&TEX, 28-31 Ekim 2015 tarihleri arasında CNR EXPO'da gerçekleştirildi.

DENİB 4. Ev ve Plaj Giyimi Tasarım Yarışmasında Sona Yaklaşılıyor...

Denizli İhracatçılar Birliği tarafından 2015'te dördüncüsü düzenlenen "Ev ve Plaj Giyimi Tasarım Yarışması Genel Fitting çalışması, 21 Ekim 2015 Çarşamba günü gerçekleştirildi.

ING BANK' ın, ING Güvence Uygulaması, DENİB Üyelerine Tanıtıldı...

Denizli İhracatçılar Birliği tarafından üyelerine yönelik olarak ING Bank'tan ticarete güven getiren ING Güvence Uygulaması 20 Ekim 2015 Salı günü yarım gün düzenlendi.

Aile Şirketleri Yönetimi ve Kurumsallaşma Semineri Gerçekleştirildi...

DENİB Akademi, 2015 yılı 3.çeyreği eğitim programlarına " Aile Şirketleri Yönetimi Ve Kurumsallaşma” konusuyla devam ediyor.

Girişimcilik Çalıştayından Önemli Sonuçlar Çıktı...

TİM, TOBB, KOSGEB, Ekonomi Bakanlığı, Bilim Teknoloji ve Sanayi Bakanlığı, Dışişleri Bakanlığı, Eximbank gibi birçok kamu kurumu ve sivil toplum örgütünün yanısıra özel ve devlet üniversiteleri ile Türkiye'nin önde gelen firmalarının üst düzey yöneticilerinin katıldığı ve 2 gün süren Girişimcilik Çalıştayında önemli değerlendirmeler, tespitler ve öneriler masaya yatırıldı.

Türk - Alman Gençlik Değişim Programı

Denizli Gençlik Merkezi ve Almanya Uluslararası Buluşma ve Eğitim Merkezi (İİB) İşbirliği ile yürütülen, Gençlerde Madde Bağımlılığı konulu Türk - Alman Gençlik Değişim Programı projesinin, ilk etabı 02-09 Ağustos tarihlerinde Almanya'da gerçekleştirilmiş olup, ikinci etabı ise 10-17 Ekim tarihlerinde Denizli ve Muğla'da ilinde gerçekleştirilecektir.

TİM-TEB Girişim Evleri' nin Dördüncüsü Denizli' de Açıldı.

Bakan Zeybekci, 10 Ekim 2015 Cumartesi günü E-ihracat Çalıştayının ardından TEB-TİM işbirliğiyle kurulan "Denizli TİM-TEB Girişimci Evi"nin açılışını yaptı. Açılış, TEB Genel Müdürü Ümit Leblebici, TEB KOBİ Bankacılığı Kıdemli Genel Müdür Yardımcısı Turgut Boz ve TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi'nin ev sahipliğinde Pamukkale Teknopark'ta gerçekleştirildi.

E-İhracat Stratejisi Çalıştayı

Ekonomi Bakanlığı koordinasyonunda , Türkiye İhracatçılar Meclisi organizasyonunda 10.10.2015 Cumartesi günü E- İhracat Stratejisi Çalıştayı için Ekonomi Bakanlığı ve TİM yetkilileri Denizli'de bir araya geldi.

DENİB Heyeti New York'taydı...

Denizli İhracatçılar Birliği'nin Ekonomi Bakanlığı işbirliği ile yürütmekte olduğu URGE projesi kapsamında, 27 Eylül - 1 Ekim tarihleri arasında ABD'nin New York şehrinde düzenlenen "Global Home Show” etkinliğine proje kapsamındaki 19 üye firma ile katılım sağlandı.

DENİB, Türk Havlusunu New York' ta Tanıtıyor...

Denizli İhracatçılar Birliği tarafından Ekonomi Bakanlığı işbirliği ile yürütülmekte olan Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesi (URGE) projesi kapsamında, ABD'nin New York kentine bir yurt dışı pazarlama programı gerçekleştiriliyor.

Denizli' li Gıdacılar Moskova'da Yoğun İlgi Gördü...

Ekonomi Bakanlığı'nın destekleriyle Denizli İhracatçılar Birliği tarafından yürütülen "Denizli Gıda Sektörünün Uluslararası Rekabetçiliğinin Geliştirilmesi Projesi” kapsamında 14-17 Eylül 2015 tarihleri arasında Denizli Gıda Kümesi olarak Moskova Uluslararası Gıda ve İçecek Fuarı'na katılım sağlandı.

Birleşmiş Milletler Satın Alma Birimi Bilgilendirme ve Tedarikçi Kayıt Semineri Gerçekleştirildi.

Birleşmiş Milletler kuruluşlarının mal ve hizmet satın alımlarında ülkemizin payının artırılabilmesini teminen, ülkemiz firmalarının bilgilendirilmesini sağlamak üzere, 16- 18 Eylül 2015 tarihlerinde sırasıyla Denizli, İstanbul ve Gaziantep şehirlerinde yapılması planlanan seminerlerin ilki 16 Eylül 2015 Çarşamba günü Ekonomi Bakanlığı İhracat Genel Müdürlüğü koordinasyonu , Türkiye İhracatçılar Meclisi ve Denizli İhracatçılar Birliği organizasyonunda Birliğimiz Toplantı Salonu'nda 09.30- 17.30 arasında tam gün olarak gerçekleştirildi.

DENİB AKADEMİ STRATEJİK İNOVASYON EĞİTİMİ

Denizli İhracatçılar Birliği'nin eğitim faaliyetlerini yürüten DENİB Akademi, 14 Eylül 2015 Pazartesi günü " İnovasyon, Tasarım, Bilim, Teknoloji, Kent, Marketing, AR-GE, Eğitim, İş Dünyası ve Enerji konularında uzmanlar ve akademisyenler için Stratejik İnovasyon” eğitimi gerçekleştirdi.

Denizli Gıda Kümesi Moskova' ya Çıkarma Yapacak...

Ekonomi Bakanlığımızın Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesi (URGE) programı kapsamında, Denizli İhracatçılar Birliği tarafından yürütülen "Denizli Gıda Sektörünün Uluslararası Rekabetçiliğinin Geliştirilmesi Projesi” çerçevesinde Denizli Gıda Kümesi 14-17 Eylül 2015 tarihleri arasında Moskova Uluslararası Gıda ve İçecek Fuarı'na katılacak.

URGE Projesi Takımına Yönelik Eğitim

Denizli İhracatçılar Birliği (DENİB) tarafından yürütülmekte olan "Denizli Ev Tekstili Sektörü Yurt Dışı Pazarlama Takımı” projesi kapsamında, proje dahilindeki firmalara yönelik olarak "Ticari İstihbarat ve Uluslararası Pazarlama” eğitimi düzenlendi.

Denizli Gıda Kümesi İlk Eğitimini Gerçekleştirdi...

2010/8 sayılı “Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesinin Desteklenmesi Hakkında Tebliğ” kapsamında Birliğimizce yürütülen “Denizli Gıda Sektörünün Uluslararası Rekabetçiliğinin Geliştirilmesi Projesi” kapsamında 27- 28 Ağustos 2015 tarihlerinde düzenlenen “Pazarlama ve Ticari İstihbarat Eğitimi” 20 iştirakçi firmamızın 20 kişilik katılımı ile Birliğimiz binasında gerçekleştirilmiştir.

DENİB AKADEMİ - Elektronik Uygulamalar ve Bilgi Güvenliği Semineri Gerçekleştirildi.

"Elektronik Uygulamalar ve Bilgi Güvenliği Semineri” Denizli İhracatçılar Birliği ve Denizli Organize Sanayi Bölgesi ile katkılarıyla I.F.A.S. Türk Grup firması Genel Müdürü Hasan Hüseyin SUBAŞI ile Firma Genel Müdür Yardımcısı Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Mesut ŞENEL tarafından 25 Ağustos 2015 tarihinde Salı günü gerçekleştirilmiştir.

DENİB AKADEMİ - Satış Yöneticileri İçin Finansal Uygulamalar Eğitimi

Denizli İhracatçılar Birliği'nin eğitim faaliyetlerini yürüten DENİB Akademi, 13 Ağustos 2015 Salı günü “Satış Yöneticileri için Finansal Uygulamalar” eğitimini gerçekleştirdi. Satış verimliliği, yeni pazar araştırmaları, pazarda etkinliğin artırılması, satışta hedef belirleme, iç ve dış piyasada rekabet, satış ekibinin verimliliği ve daha birçok konuyu içeren eğitimi, Bülent BAŞAR gerçekleştirdi.

İkinci Tekstil URGE Başlıyor...

Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesinin Desteklenmesi Hakkında Tebliğ” çerçevesinde Ekonomi Bakanlığımızın destekleri ve Denizli İhracatçılar Birliğimizce yürütülen “Denizli Tekstil Sektörünün Uluslararası Rekabetçiliğinin Geliştirilmesi” ile ilgili Tekstil UR-GE Projesinin ilk adımı olan İhtiyaç Analizinin Sonuç Toplantısı 31 Temmuz 2015 tarihinde gerçekleştirildi. İhtiyaç analizi sonuçlarına göre , projede yer alan katılımcı firmalara eğitimler verilecek.

DENİB Gıda Sektöründe İhracatı Arttırmayı Hedefliyor...

Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesinin Desteklenmesi Hakkında Tebliğ” çerçevesinde Ekonomi Bakanlığının destekleri ve Denizli İhracatçılar Birliğince yürütülen “Denizli Gıda Sektörünün Uluslararası Rekabetçiliğinin Geliştirilmesi” ile ilgili Gıda UR-GE Projesinin ilk adımı olan İhtiyaç Analizinin Sonuç Toplantısı 28.07.2015 Salı günü gerçekleştirildi. İhtiyaç analizi sonuçlarına göre , projede yer alan katılımcı firmalara eğitimler verilecek.

DENİB, GLOBAL HOME SHOW' a Çıkarma Hazırlığında...

Ekonomi Bakanlığı destekleriyle ve Denizli İhracatçılar Birliği koordinatörlüğünde gerçekleştirilen Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesi(URGE) projesi kapsamında, Tekstil sektöründe faaliyet gösteren firmaların katılımlarıyla 27.07.2015 tarihinde bir bilgilendirme toplantısı yapıldı.

TİM HEYETİ Milano EXPO' da

Ekonomi Bakanı Nihat ZEYBEKCİ'nin de katılımlarıyla geçtiğimiz ay Türk Pavyonunun açılışını gerçekleştiren TİM Heyeti, 24-25 Temmuz 2015 tarihlerinde ise Milano Expo Fuar alanına geniş kapsamlı bir ziyaret gerçekleştirdi.

DENİB AKADEMİ - Uluslararası Ticarette Tedarik Zinciri ve Lojistik Yönetimi

Denizli İhracatçılar Birliği' nin eğitim faaliyetlerini yürüten DENİB Akademi, 22 Temmuz 2015 tarihinde “Uluslararası Ticarette Tedarik Zinciri ve Lojistik Yönetimi” eğitimini gerçekleştirdi.

DENİB Personeli, Başkanı ile Bayramlaştı.

Denizli İhracatçılar Birliği Başkanı Süleyman KOCASERT, Denib personeli ile bayramlaştı.

ABD Ticaret Merkezi Bilgilendirme Toplantısı

DENİB "Yurt Dışı Birim, Marka ve Tanıtım Faaliyetlerinin Desteklenmesi Hakkında Tebliğ”de yapılan yeni düzenleme ile hedef pazarlarda kurulacak Türkiye Ticaret Merkezi alt yapı çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Haziran ayında Polonya pazarına ilişkin bilgilendirmenin yapıldığı toplantının ikincisi 13 Temmuz 2014 Pazartesi günü Amerika pazarına yönelik düzenlendi.

DENİB Ailesi İftar Yemeğinde Bir Araya Geldi...

Denizli İhracatçılar Birliği her yıl geleneksel olarak düzenlediği ve bu yıl 5.si verilen iftar yemeğinde, eski başkanlar, yönetim Kurulu üyeleri, DENİB Üyeleri ve DENİB personeli ve eşleriyle ile Denizli Marla Restaurant da 12 Temmuz 2015 Pazar günü bir araya geldi…

Gıda UR-GE Projesi Ara Rapor Odak Toplantısı Düzenlendi...

Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesinin Desteklenmesi konulu Tebliğ uyarınca Ekonomi Bakanlığı'nın desteğiyle Birliğimiz tarafından yürütülen, "Gıda Sektöründe Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesi ve Desteklenmesi (URGE) projesinin ilk aşaması olan İhtiyaç Analizi çerçevesinde "Ara Rapor Odak Toplantısı” 08.07.2015 Çarşamba günü Denizli İhracatçılar Birliği Toplantı Salonu'nda düzenlendi.

Tekstilde 2. URGE Başlıyor...

Denizli İhracatçılar Birliği (DENİB) tarafından geçtiğimiz yıllarda tekstil sektörü için ilki gerçekleştirilen Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesi (URGE) projesinin bu yıl da 2.sinin başlangıç toplantısı 07 Temmuz 2015 tarihinde yapıldı.
TALEPLER
FUARLAR
HEYETLER

İhracat Bilgi Platformu Ticari Talep Eşleştirme

Ticari Talep Eşleştirme (TTE) hizmeti Türk ihracatçıları ile yabancı ithalatçıların elektronik ortamda bir araya getirilmesini amaçlamaktadır. Ticari Talep Eşleştirme sisteminde hem alım, satım ve işbirliği taleplerinizi girebilir hem de yabancı firmaların taleplerini inceleyebilirsiniz.

INTERTEXTILE SHANGHAI APPAREL FABRICS MİLLİ KATILIMI HK.

22-25 Ekim 2012 tarihleri arasında ÇİN / Shanghai'da düzenlenecek olan "INTERTEXTILESHANGHAI APPAREL FABRICS HAZIR GİYİM KUMAŞLARI VE AKSESUARLARI FUARI” Fuarı milli katılım organizasyonu "Turkish Fashion Fabric” konsepti ile Uludağ İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliğince organize edilecektir.

TEXBRİDGE FUARI HK.

8-10 Mart 2012 tarihleri arasında Uludağ Tekstil İhracatçıları Birliği işbirliği ile İstanbul CNR Expo Fuar alanında 2. Texbidge fuarı gerçekleştirilecektir.

MoOD 2012

11-13 Eylül 2012 BELGIUM - BRUSSELS

INTERTEXTİLE SHANGHAİ HOME TEXTİLES 2012 FUARI HK.

Şangay / Çin'de düzenlenen "Intertextile Shanghai Home Textiles 2012” Fuarı'na milli katılım organizasyonunun dördüncüsü 41 firma ile Turkish Home Textile konsepti ile Uludağ İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliğince 2011 yılında gerçekleştirilmiş olup, 2012 yılında beşinci kez organize edilmesi planlanmaktadır.

HEİMTEXTİL RUSSİA 2012 FUARI HK.

26 - 28 Eylül 2012 tarihleri arasında Moskova / Rusya Federasyonu'nda düzenlenecek olan "Heimtextil Russia 2012” Fuarı'nın Türkiye Milli Katılım organizasyonunun Uludağ İhracatçı Birlikleri tarafından gerçekleştirilmesi planlanmaktadır.

 
Resmi GazeteReach

 

Şubat / 2011
 
19 14:00
At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum
22 10:00 Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus
24 11:00 Nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna
25 13:30 Vo eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum