İhracat Rakamları (Bin USD)
English
 

Tasarım Finaline Doğru...

Denizli Gümrük ve Ticaret Müdürlüğü, Bundan Böyle Bölge Müdürlüğü Olarak Hizmet Verecek

İhracat Rakamları

TİM Başkan Vekili ve DENİB Başkanı KOCASERT, Bayramda CERN 'deydi...

TİM Yönetim Kurulu Merkez Bankası Başkanı İle Bir Araya Geldi...

DENİB, Hizmetiçi Eğitimleri Devam Ediyor...

TİM' den Ankara Çıkarması...

TİM Yönetim Kurulu CUMHURBAŞKANI ile Görüştü.

Dahilde İşleme Rejimi Değerlendirme Kurulu Ankara' da Toplandı.

 
Önceki Haber
Sonraki Haber
Tüm HaberlerBu bölümdeki içeriği görebilmek için bilgisayarınıza Adobe Flash Player yükleyiniz.
»DENİB Piyasa Ekranı
    (Canlı)
HAVA DURUMU » tüm şehirler
°C Denizli, Türkiye
HABERLER
DUYURULAR
EĞİTİM ETKİNLİKLERİ

DENİB, Başarılı Tasarımcıları Yurt Dışına Eğitime Gönderiyor...

Denizli İhracatçılar Birliği tarafından düzenlenen, Ekonomi Bakanlığı'nın desteklediği Ev ve Plaj Giyimi Tasarım Yarışması'nın finalistleri devlet desteği ile yurtdışında eğitim hakkı elde etmeye devam ediyor.

TİM Öncülüğünde İhracatın Finansmanı İstanbul' da Masaya Yatırıldı

Dünya Bankası ve Türkiye İhracatçılar Meclisi(TİM) tarafından düzenlenen "İhracatın Finansmanı" konulu toplantıda, TİM Başkan'ı Mehmet BÜYÜKEKŞİ'nin finansman konusunun ihracatçılar için son derece kritik bir öneme sahip olduğunu vurgulamasıyla,

DENİZLİ Protokolünden KOCASERT' e Tebrik Ziyareti

Denizli İhracatçılar Birliği Başkanı Süleyman KOCASERT'in, 12 Haziran 2014'te önce Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Yönetim Kurulu üyeliğine, ardından da TİM Başkan Vekilliğine seçilmiş olması nedeni ile 20 Haziran 2014 Cuma günü, Denizli Valisi Abdülkadir DEMİR,

DENİB' den Ankara Çıkarması...

Denizli İhracatçılar Birliği, kalabalık bir heyet ile 18 Haziran 2014 Çarşamba günü, bazı temaslarda bulunmak üzere Ankara'ya bir ziyaret programı gerçekleştirdi.

DENİB Tasarım Yarışmasında Finalist Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleştirildi.

Bu yıl 3.'sü düzenlenen “DENİB Ev ve Plaj Giyimi Tasarım Yarışması”nda, gönderilen başvuruların Jüri tarafından değerlendirilmesinin ardından belli olan finalistler ile 14 Haziran 2014 Cumartesi günü Denizli İhracatçılar Birliğinde, finalistlere yönelik bir bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.

KOCASERT TİM'de Başkan Vekili...

7 Haziran 2014 Cumartesi günü gerçekleşen TİM Genel Kurulu'nda yapılan seçimin ardından DENİB Başkanı Süleyman KOCASERT, Hazırgiyim ve Konfeksiyon Sektör Kurulu'nda tüm delegelerin desteğini alarak, Sektörler Konseyi temsilciliğine seçilmişti.

Mutlu Sona Eren Masal Gibi Defile

Denizli İhracatçılar Birliği ana sponsorluğunda, Denizli Koruyucu Aile Derneği ile işbirliği içerisinde gerçekleştirilen ve Denizlili Tasarımcı Emre Coşgun'un koleksiyonunun sergilendiği defile, 10 Haziran Akşamı Pamukkale Colossae Otel'de gerçekleştirildi.

DENİB 3. Ev ve Plaj Giyimi Tasarım Yarışmasının Finalistleri Belli Oldu...

Ekonomi Bakanlığının katkılarıyla Denizli İhracatçılar Birliği organizasyonunda bu yıl üçüncüsü düzenlenen Ev ve Plaj Giyimi Tasarım Yarışmasının ön elemesi yapıldı.

Lüksemburg Büyükelçisi' nden DENİB' e Ziyaret

Lüksemburg'un Ankara Büyükelçisi Arlette Conzemius ve beraberindeki heyet 9 Haziran'da Denizli İhracatçılar Birliği'ne bir ziyaret gerçekleştirdi.

Soma' ya Yardım Kampanyası

DENİB' den Soma' ya Yardım Kampanyası

Denizli' ye Bir Önemli Görev Daha...

Türkiye İhracatçılar Meclisi Sektörler Konseyinde, Hazırgiyim ve Konfeksiyon Sektörünü DENİB Başkanı Süleyman KOCASERT temsil edecek.

TİM Genel Kurulu' nda İhracat Ödülleri Sahiplerini Buldu.

İstanbul'da gerçekleştirilen 21. TİM Genel Kurulu'nda, ülke çapında 26 farklı sektörde en fazla ihracat gerçekleştiren 3 firmaya ödülleri takdim edildi.

İnovasyon Haftası Öğrencilerin Ufkunu Açıyor

Ekonomi Bakanlığı, Türkiye İhracatçılar Meclisi ve Ege İhracatçı Birlikleri tarafından İzmir'de düzenlenen Ege Bölgesi İnovasyon Haftası etkinliği 29-30 Mayıs tarihlerinde İzmir'de gerçekleşmiş,

DENİB Ailesi, Çalışkan Tarım'ın Evsahipliğinde Bir Araya Geldi

Denizli İhracatçılar Birliği yönetim kurulu üyeleri, denetim kurulu üyeleri ve TİM delegelerinden oluşan DENİB ailesi, 2 Haziran Pazartesi günü, Çalışkan Tarım'da Süreyya ÇALIŞKAN'ın ev sahipliğindeki yemekli toplantıda bir araya geldi.

TİM İzmir İnovasyon Haftası Başladı

Ekonomi Bakanlığı, Türkiye İhracatçılar Meclisi ve Ege İhracatçı Birlikleri tarafından İzmir'de düzenlenen İnovasyon Haftası etkinliği başladı.

EXIMBANK Kredi ve Faaliyetlerinin Tanıtımı Toplantısı

MÜSİAD Şubesi tarafından düzenlenen “Eximbank Kredi ve Faaliyetlerinin Tanıtım Toplantısı” 28 Mayıs 2014 Çarşamba günü, Denizli İhracatçılar Birliği (DENİB) Toplantı Salonu'nda gerçekleştirildi.

20. EVTEKS Fuarının Ardından...

Her yıl Mayıs ayında gerçekleştirilen Uluslararası Evteks fuarının 20.'si bu sene 21-25 Mayıs 2014 tarihleri arasında İstanbul'da düzenlendi.

DENİB Yönetimi Ziyaretlerine Devam Ediyor...

Denizli İhracatçılar Birliği Yönetim Kurulu üyeleri, göreve gelmelerinin ardından ziyaretlerine devam ediyor.

Denizlili Firmalar İSTANBUL EVTEKS Fuarına Hazır

Denizli İhracatçılar Birliği (DENİB) tarafından İstanbul Evteks fuarı öncesinde fuara katılan firmalarla, 15 Mayıs Perşembe akşamı Denizli Polisevinde bir istişare toplantısı gerçekleştirildi.

DENİB' den URGE Projesi Kapsamında Eğitim

Denizli İhracatçılar Birliği (DENİB) tarafından yürütülmekte olan "Denizli Tekstil Sektörünün Uluslararası Rekabetçiliğinin Geliştirilmesi” projesi kapsamında, proje dahilindeki firmalara yönelik olarak "Ticari İstihbarat ve Uluslararası Pazarlama” eğitimi düzenlendi.

DENİB Hizmetiçi Eğitimleri Başladı...

Denizli İhracatçılar Birliği tarafından düzenlenen hizmetiçi eğitim seminerlerinden ilki, geçtiğimiz haftasonu “iletişim” konusunda yapıldı.

DENİB, Hazırgiyim Sektör Kurulu' nda Söz Sahibi

Türkiye'nin farklı bölgelerinde yapılan ihracatçı birlikleri seçimlerinin tamamlanmasının ardından, Türkiye İhracatçılar Meclisi bünyesinde oluşan Hazırgiyim ve Konfeksiyon Sektör Kurulu toplantısının ilki İstanbul'da gerçekleştirildi.

DENİB' in Yönetim Kurulu' ndan Ziyaretler

Nisan ayında yapılan seçimlerin ardından göreve başlayan Denizli İhracatçılar Birliği Yönetim Kurulu, 5 Mayıs 2014 Pazartesi günü, Denizli Valisi Abdülkadir DEMİR'i, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Memduh HAKBİLEN'i, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman ZOLAN'ı ve Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin GÜRLESİN'i makamlarında ziyaret etti.

DENİB'in Desteklediği "ALINTERİ" Sergisinin Açılış Yapıldı...

Denizli İhracatçılar Birliği tarafından desteklenen "Alınteri" konulu fotoğraf sergisinin açılış kokteyli, 25 Nisan 2014 Cuma günü 18:00'de Forum Çamlık'ta gerçekleştirildi.

"ÇOCUK GELİN OLMASIN" Projesinden Ses Var...

Denizli İhracatçılar Birliği‘nin TİM Hazırgiyim Sektör Kurulu'nun destekleriyle, Mardin'e bağışladığı dikiş atölyesi makinaları, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde Ekonomi Bakanı Sayın Nihat ZEYBEKCİ'nin de onurlandığı bir tören ile Mardin'e gönderilmişti.

Avrupa Üniversite Sporları Birliği (EUSA) 15. Genel Kurul Toplantısı Denizli'de Gerçekleşti...

Uluslararası bir kuruluş olan, Avrupa Üniversite Sporları Birliği (EUSA) Genel Kurul Toplantısı bu sene EUSA üyesi olan Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu (TUSF) ve Denizli İhracatçılar Birliği (DENİB) ev sahipliğinde 3-6 Nisan 2014 tarihleri arasında Denizli'de gerçekleşti. Denizli İhracatçılar Birliği toplantıya "Made by Denizli" projesi kapsamında ev sahipliği yaptı.

Avrupa Üniversite Sporları Birliği (EUSA) Heyeti Denizli'de...

Uluslararası bir kuruluş olan, Avrupa Üniversite Sporları Birliği (EUSA) Genel Kurul Toplantısı bu sene EUSA üyesi olan Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu (TUSF) ve Denizli İhracatçılar Birliği (DENİB) ev sahipliğinde 3-6 Nisan 2014 tarihleri arasında Denizli'de gerçekleştiriliyor.
TALEPLER
FUARLAR
HEYETLER

İhracat Bilgi Platformu Ticari Talep Eşleştirme

Ticari Talep Eşleştirme (TTE) hizmeti Türk ihracatçıları ile yabancı ithalatçıların elektronik ortamda bir araya getirilmesini amaçlamaktadır. Ticari Talep Eşleştirme sisteminde hem alım, satım ve işbirliği taleplerinizi girebilir hem de yabancı firmaların taleplerini inceleyebilirsiniz. Ayrıca e-posta aboneliği sayesinde ilgilendiğiniz ürün grubuyla ilgili bir talep girildiğinde e-posta adresinize gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

INTERTEXTILE SHANGHAI APPAREL FABRICS MİLLİ KATILIMI HK.

22-25 Ekim 2012 tarihleri arasında ÇİN / Shanghai'da düzenlenecek olan "INTERTEXTILESHANGHAI APPAREL FABRICS HAZIR GİYİM KUMAŞLARI VE AKSESUARLARI FUARI” Fuarı milli katılım organizasyonu "Turkish Fashion Fabric” konsepti ile Uludağ İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliğince organize edilecektir.

TEXBRİDGE FUARI HK.

8-10 Mart 2012 tarihleri arasında Uludağ Tekstil İhracatçıları Birliği işbirliği ile İstanbul CNR Expo Fuar alanında 2. Texbidge fuarı gerçekleştirilecektir.

MoOD 2012

11-13 Eylül 2012 BELGIUM - BRUSSELS

INTERTEXTİLE SHANGHAİ HOME TEXTİLES 2012 FUARI HK.

Şangay / Çin'de düzenlenen "Intertextile Shanghai Home Textiles 2012” Fuarı'na milli katılım organizasyonunun dördüncüsü 41 firma ile Turkish Home Textile konsepti ile Uludağ İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliğince 2011 yılında gerçekleştirilmiş olup, 2012 yılında beşinci kez organize edilmesi planlanmaktadır.

HEİMTEXTİL RUSSİA 2012 FUARI HK.

26 - 28 Eylül 2012 tarihleri arasında Moskova / Rusya Federasyonu'nda düzenlenecek olan "Heimtextil Russia 2012” Fuarı'nın Türkiye Milli Katılım organizasyonunun Uludağ İhracatçı Birlikleri tarafından gerçekleştirilmesi planlanmaktadır.
Resmi GazeteReach
Şubat / 2011
 
19 14:00
At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum
22 10:00 Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus
24 11:00 Nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna
25 13:30 Vo eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum