İhracat Rakamları (Bin USD)
English
 

TÜRKONFED 38. Girişim ve İş Dünyası Konsey Toplantısı gerçekleştirildi.

Denizli Cumhuriyet Başsavcısı'ndan DENİB'e Ziyaret

“Ticarette Teknik Engeller ve Çözüm Yolları” konulu seminer DENİB'te gerçekleştirildi..

DENİB Akademi “İleri Excel Kullanımı ve Raporlama Teknikleri” Eğitimi...

DENİB Ev Tekstili URGE Takımı DUBAİ Seferinde...

Sayın ZEYBEKCİ' nin Bakanlığı Ülkemize ve Denizlimize Hayırlı Olsun...

2015' in İhracat Şampiyonları Açıklandı...

2016 EVTEKS Fuarı Sektöte Dinamizm Kattı...

 Bu bölümdeki içeriği görebilmek için bilgisayarınıza Adobe Flash Player yükleyiniz.
»DENİB MOBİL
iOS
Android
HAVA DURUMU » tüm şehirler
°C Denizli, Türkiye
HABERLER
DUYURULAR
EĞİTİM ETKİNLİKLERİ

DENİB AKADEMİ, Yalın Üretim Sertifika Programı Tamamlandı...

Denizli İhracatçılar Birliği eğitim faaliyetlerini yürüten DENİB AKADEMİ bünyesinde Denizli ilinde bir ilk olarak T.C. Ekonomi Bakanlığı tarafından onaylı %70'i geri ödeme destekli olarak "Üretimde Maliyet Düşürme Teknikleri” "Yalın Üretim” "İleri Satış Teknikleri” ve "Markalaşma ve Marka Yönetimi” olmak üzere 4 ayrı konuda düzenlenen eğitim programlarından ikincisi "Yalın Üretim Sertifika Programı” 3-4-5-10-11-12 Mayıs 2016 tarihlerinde Dedeman Otel'de gerçekleştirildi.

Denizli Küresel Fırsatlar Zirvesi, DENİB' in Ev Sahipliğinde Gerçekleştirildi.

9 Mayıs 2016 Pazartesi günü DENİB'in ev sahipliğinde TİM, Turkishtime,DHL Express Türkiye işbirliğiyle Denizli'de gerçekleştirilen Denizli Küresel Fırsatlar Zirvesi'nde, ihracatta Türkiye'nin konumu ve küresel gelişmeler ışığında yeni pazarlarda izlenecek stratejiler tartışıldı.

DENİB 5. Ev ve Plaj Giyimi Tasarım Yarışması' nın İzmir' deki Tanıtım Toplantıları Tamamlandı.

Markalaşmaya dikkat çekmek, sektöre genç ve yaratıcı tasarımcılar kazandırmak amacıyla düzenlenen ve bu yıl 5.si yapılacak olan "TECH ANATOLIA” temalı DENİB Ev ve Plaj Giyimi Tasarım Yarışması'nın üniversitelerde yapılan tanıtım toplantıları, 3 Mayıs 2016 tarihinde İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi ve İzmir Ekonomi Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi öğrencileriyle tamamlandı.

Almaya Değil Satmaya Gittiler...

Denizli İhracatçılar Birliği tarafından Ekonomi Bakanlığı desteği ile yürütülmekte olan Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesi (URGE) projesi kapsamında, Çin' in Guangzhou kentinde düzenlenen Kanton Fuarına katılım gerçekleştiriliyor.

TİM Delegeler Buluşması Antalya' da Düzenlendi.

Antalya Belek'te 30 Nisan 2016 Cumartesi günü düzenlenen Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Delegeler Buluşması Toplantısı'nda Ekonomi Bakanı Sn. Mustafa ELİTAŞ, TİM Başkanı Sn. Mehmet BÜYÜKEKŞİ, TİM Başkan Vekili Sn. Süleyman KOCASERT ile beraberindeki ihracatçı birlikleri başkanları ve yönetim kurulu üyelerinin katılımlarıyla, TİM ile ihracatçı birlikleri arasında birlik, beraberlik ve koordinasyon artırılması amacıyla ihracatçının sorunlarının masaya yatırıldığı bir toplantı gerçekleştirildi.

DENİB Gıda Kümesi'nden Barselona Çıkarması...

Ekonomi Bakanlığı'nın destekleri ve Birliğimiz organizatörlüğünde yürütülen “Denizli Gıda Sektörünün Uluslararası Rekabetçiliğinin Geliştirilmesi Projesi” kapsamında, DENİB Gıda Kümesi Moskova ve Abu Dabi'den sonra bu kez İspanya'nın Barselona şehrinde düzenlenen Alimentaria Uluslararası Gıda ve İçecek Fuarı'na katıldı.

Platform Sözcülüğü Devir Teslim Töreni...

Denizli Sanayici, Tüccar ve İşadamları Platformu' nun Dönem Sözcülüğünü yapan Denizli Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sayın İbrahim TEFENLİLİ, Dönem Sözcülüğünü TİM Başkan Vekili ve Denizli İhracatçılar Birliği Başkanı Sayın Süleyman KOCASERT'e devretti.

DENİB Ev ve Plaj Giyimi Tasarım Yarışması' nın İstanbul' daki Tanıtım Toplantıları Tamamlandı.

Markalaşmaya dikkat çekmek, sektöre genç ve yaratıcı tasarımcılar kazandırmak amacıyla düzenlenen ve bu yıl 5.si yapılacak olan "TECH ANATOLIA” temalı DENİB Ev ve Plaj Giyimi Tasarım Yarışması'nın üniversitelerde yapılan tanıtım toplantıları , 14 Nisan 2016 tarihinde Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi , 25 Nisan 2016 tarihinde Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi ve 26 Nisan 2016 tarihinde İstanbul Teknik Üniversitesi Moda ve Tasarım Bölümü öğrencileriyle gerçekleştirildi.

DENİB Gıda Kümesi Alimentaria Fuarı İçin Barselona' da...

Denizli İhracatçılar Birliği tarafından Ekonomi Bakanlığının desteği ile yürütülmekte olan URGE projesi kapsamında faaliyetleri sürdüren DENİB Gıda Kümesi, yurt dışı pazarlama programlarına bir yenisini ekledi.

DENİB Akademi "Değer Üretimi: İş Modellemesiyle Özgünleşmek" Eğitimi...

Denizli İhracatçılar Birliği'nin eğitim faaliyetlerini yürüten DENİB AKADEMİ, 22 Nisan 2016 Cuma günü "Değer Üretimi: İş Modellemesiyle Özgünleşmek” Eğitimi'ni gerçekleştirdi.

İhracatçılar, Gümrük ve Ticaret Bakanı Sayın Bülent TÜFENKÇİ' yi Ağırladı...

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM), 21 Nisan 2016 Perşembe günü gerçekleşen, Genişletilmiş Başkanlar Kurulu Toplantısı'nda Gümrük ve Ticaret Bakanı Sayın Bülent TÜFENKÇİ'yi ağırladı.

DENİB Başkanı KOCASERT : "Faiz İndirimi Olumlu Ama Yeterli Değil"

Merkez Bankası Para Piyasası Kurulunun son toplantısında almış olduğu karar ile birlikte, üst bantta 0,50 puanlık bir indirime gidildi. Şüphesiz ki bu gelişme reel sektörün aktörleri olarak biz ihracatçılar tarafından olumlu karşılandı. İndirim olacağı yönünde piyasalarda bir beklenti hakimdi ve beklentiler yönünde bir indirim kararı geldi.

DENİB 2015 yılı Olağan Genel Kurulu Gerçekleştirildi...

Denizli İhracatçılar Birliği (DENİB), Olağan Genel Kurul Toplantısı DENİB üyelerinin katılımıyla 20 Nisan Çarşamba 2016 günü yapıldı. DENİB Raşit Güntaş Konferans Salonu' nda gerçekleştirilen Genel Kurulda, Başkanlık Divanı' nın seçilmesinin ardından 2015 yılı Yönetim Kurulu çalışma raporu, bilanço, gelir-gider hesapları ve Denetim Kurulu raporu ibra edilirken, 2016 yılı bütçe ve iş programları görüşülerek uygun bulundu.

DENİB AKADEMİ , “Üretimde Maliyet Düşürme Teknikleri” Sertifika Programı Tamamlandı.

Denizli İhracatçılar Birliği eğitim faaliyetlerini yürüten DENİB Akademi bünyesinde Denizli ilinde bir ilk olarak T.C. Ekonomi Bakanlığı tarafından onaylı %70'i geri ödeme destekli olarak "Üretimde Maliyet Düşürme Teknikleri” "Yalın Üretim” "İleri Satış Teknikleri” ve "Markalaşma ve Marka Yönetimi” olmak üzere 4 ayrı konuda yapılacak eğitim programlarından ilki olan "Üretimde Maliyet Düşürme Teknikleri Sertifika Programı” 6-7-13-14 Nisan 2016 tarihlerinde Anemon Otel'de gerçekleştirildi.

“İş Dünyasında Hedef, Girişimcilik ve Liderlik” Konferansı Düzenlendi...

Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) İşletme Kulübü tarafından düzenlenen "İş Dünyasında Hedef, Girişimcilik ve Liderlik-5" konferansı iş dünyasından önemli konukları ağırladı. Pamukkale Üniversitesi İşletme Kulübü'nün bu sene beşincisini düzenlediği konferans, 6 Nisan 2016 Çarşamba günü Pamukkale Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezi'nde gerçekleştirildi.

DENİB UR-GE Komite Başkanı Ahmet ZORA : UR-GE' yle Ses Getirdik...

Denizli İhracatçılar Birliği Yönetim Kurulu Üyesi ve UR-GE Komite Başkanlarından Ahmet ZORA, DENİB tarafından yürütülmekte olan Ur-Ge projesinin Ekonomi Bakanlığı tarafından “İyi Uygulama Örneği” seçilmesine ilişkin olarak bir açıklamada bulundu ve şunları söyledi:

TİM Maliye Bakanı Naci AĞBAL' ı Ağırladı...

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM), Genişletilmiş Başkanlar Kurulu Toplantısı'nda 18 Mart 2016 Cuma günü Maliye Bakanı Naci AĞBAL'ı ağırladı.

"21.Yüzyılda Kariyer" Konulu Söyleşi Programı PAÜ' de Yapıldı.

Denizli İhracatçılar Birliği (DENİB), Pamukkale Üniversitesi ve Pamukkale Teknokent işbirliği ile düzenlenen “21.Yüzyılda Kariyer” söyleşi programı Pamukkale Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezi'nde gerçekleştirildi. Programda TİM Başkan Vekili ve DENİB Başkanı Süleyman KOCASERT ile ODTÜ Öğretim üyesi Ufuk BATUM konuşmacı olarak yer aldı.

DENİB AKADEMİ, Sanayi 4.0 (Küresel Dinamikler ve Yeni Trendler) Eğitimi

DENİB AKADEMİ, eğitim programları yanısıra seminer programları ile de hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda 22 Mart 2016 Salı günü saat 10.00' da “Sanayi 4.0 Küresel Dinamikler ve Yeni Trendler “ konulu program düzenlendi.

DENİB AKADEMİ, Hedef Pazar Belirleme ve Analiz Teknikleri Eğitimi...

DENİB AKADEMİ, eğitim programları ile yine hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda 1 Nisan 2016 Cuma günü saat 14.00 ile 17:30 arasında "Hedef Pazar Belirleme ve Analiz Teknikleri " konulu eğitim programını gerçekleştirdi.

DENİB, Prof. Dr. Kerem ALKİN' i Ağırladı...

Birliğimiz evsahipliğinde, DEGİAD, TÜGİAD ve Kordon Gümrük Müşavirliği AŞ. işbirliğiyle 21 Mart 2016 Pazartesi günü DENİB Konferans Salonu'nda gerçekleştirilen toplantıda, ülkemizin yetiştirdiği değerli ekonomistlerden Prof.Dr. Kerem ALKİN 2015 yılı ekonomik tablosunu değerlendirerek, bu değerlendirmeler ışığında 2016 ekonomisi hakkındaki öngörülerini anlattı.

DENİB 5. Ev ve Plaj Giyimi Tasarım Yarışması Tanıtım Toplantısı Yapıldı.

Türkiye'de markalaşmaya dikkat çekmek, sektöre genç ve yaratıcı tasarımcılar kazandırmak amacıyla düzenlenen ve bu yıl 5.si yapılacak olan "TECH ANATOLİA” temalı DENİB Ev ve Plaj Giyimi Tasarım Yarışması'nın tanıtım toplantısı, 21 Mart 2016 Pazartesi günü DENİB Konferans Salonu'nda gerçekleştirildi.

DENİB Akademi "Denizli İnovasyon Stratejisini Oluşturuyor" Eğitim Programı Tamamlandı.

Denizli İhracatçılar Birliği eğitim faaliyetlerini yürüten DENİB Akademi, 10-11 ve 17-18-19 Mart 2016 tarihlerinde “Denizli İnovasyon Stratejisini Oluşturuyor Projesi” kapsamındaki eğitim programları gerçekleştirdi.

DENİB, Türk Havlusunun Tanıtımı İçin Yeniden ABD' de...

Denizli İhracatçılar Birliği tarafından Ekonomi Bakanlığı'nın desteği ile yürütülmekte olan URGE Projesi kapsamında, Amerika Birleşik Devletleri'ne düzenlemiş olduğu yurt dışı pazarlama faaliyetlerine dördüncüsü ile devam ediyor.

2016 Denizli Ekonomisinin Aktörleri Ödül Töreni Yapıldı...

Denizli Sanayi Odası, Ticaret Odası , Ticaret Borsası ve Birliğimiz işbirliğiyle 12 Mart 2016 Cumartesi günü Anemon Otel'de "2016 Denizli Ekonomisinin Aktörleri Ödül Töreni'” gerçekleştirildi.

Mısır Üretici Kayıt Sistemi Bilgilendirme Semineri

Bilindiği üzere, Mısır'a ihracat gerçekleştiren, gerçekleştirecek üretici firmalara veya ticari marka sahibi firmalara, Mısır Sanayi ve Ticaret Bakanlığı tarafından belirlenmiş bazı ürünler için Mısır İhracat ve İthalat Kontrol İdaresi'ne (General Organization for Export and Import Control) kayıt zorunluluğu getirilmiş olup, 16 Mart 2016 tarihinden sonra, Sisteme kayıtlı fabrikalarda üretilmemiş veya sisteme kayıtlı ticari marka sahibi firmalardan ithal edilmemiş ürünlerin Mısır iç piyasasına girmesine izin verilmeyeceği belirtilmektedir.

Dünya Havlu ve Bornoz Haftası Kutlandı...

BASİAD organizasyonunda 27 Şubat 2016 tarihinde Babadağ'dan başlayan , Denizli Tekstil ve Giyim Sanayicileri Derneği (DETGİS) tarafından düzenlenen ve Birliğimizce de destek verilen "6 Mart Dünya Türk Havlu ve Bornoz Günü" etkinlikleri çerçevesinde , bu yıl ilk kez İstanbul'da TETSİAD ev sahipliğinde, tekstilin doğduğu yer İstanbul Eminönü-Sultanhamam'da yer alan tarihi Hatice Turhan Valide Sultan Sebili'nde 3 Mart Perşembe günü basın toplantısı ve kortej yürüyüşü gerçekleştirildi.

DENİB URGE Projeleri Eğitimlere Devam Ediyor...

Ekonomi Bakanlığı'nın destekleriyle Birliğimiz organizatörlüğünde yürütülen “Denizli Gıda Sektörünün Uluslararası Rekabetçiliğinin Geliştirilmesi” ve “Denizli Ev Tekstili Yurt Dışı Pazarlama Takımı” projeleri kapsamında 1-2 Mart 2016 tarihlerinde “Yenilikçi Satış Teknikleri ve Müşteriye Kolay Ulaşma Eğitimi” düzenlendi.
TALEPLER
FUARLAR
HEYETLER

İhracat Bilgi Platformu Ticari Talep Eşleştirme

Ticari Talep Eşleştirme (TTE) hizmeti Türk ihracatçıları ile yabancı ithalatçıların elektronik ortamda bir araya getirilmesini amaçlamaktadır. Ticari Talep Eşleştirme sisteminde hem alım, satım ve işbirliği taleplerinizi girebilir hem de yabancı firmaların taleplerini inceleyebilirsiniz.

INTERTEXTILE SHANGHAI APPAREL FABRICS MİLLİ KATILIMI HK.

22-25 Ekim 2012 tarihleri arasında ÇİN / Shanghai'da düzenlenecek olan "INTERTEXTILESHANGHAI APPAREL FABRICS HAZIR GİYİM KUMAŞLARI VE AKSESUARLARI FUARI” Fuarı milli katılım organizasyonu "Turkish Fashion Fabric” konsepti ile Uludağ İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliğince organize edilecektir.

TEXBRİDGE FUARI HK.

8-10 Mart 2012 tarihleri arasında Uludağ Tekstil İhracatçıları Birliği işbirliği ile İstanbul CNR Expo Fuar alanında 2. Texbidge fuarı gerçekleştirilecektir.

MoOD 2012

11-13 Eylül 2012 BELGIUM - BRUSSELS

INTERTEXTİLE SHANGHAİ HOME TEXTİLES 2012 FUARI HK.

Şangay / Çin'de düzenlenen "Intertextile Shanghai Home Textiles 2012” Fuarı'na milli katılım organizasyonunun dördüncüsü 41 firma ile Turkish Home Textile konsepti ile Uludağ İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliğince 2011 yılında gerçekleştirilmiş olup, 2012 yılında beşinci kez organize edilmesi planlanmaktadır.

HEİMTEXTİL RUSSİA 2012 FUARI HK.

26 - 28 Eylül 2012 tarihleri arasında Moskova / Rusya Federasyonu'nda düzenlenecek olan "Heimtextil Russia 2012” Fuarı'nın Türkiye Milli Katılım organizasyonunun Uludağ İhracatçı Birlikleri tarafından gerçekleştirilmesi planlanmaktadır.

Resmi GazeteReach

 

Şubat / 2011
 
19 14:00
At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum
22 10:00 Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus
24 11:00 Nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna
25 13:30 Vo eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum