İhracat Rakamları (Bin USD)
English
 

DENİB AKADEMİ "EAC Gümrük Birliği Bilgilendirme Semineri" Düzenledi.

DENİB Manchester Ticaret Odası'na Ziyaret Gerçekleştirdi.

TİMAKADEMİ Denizli' den Geçti...

DENİB 4. EV ve PLAJ GİYİMİ TASARIM YARIŞMASI Lansmanı Yapıldı...

DENİB 4. Ev ve Plaj Giyimi Tasarım Yarışması Başlıyor...

DENİB “2016 DUBAİ GULFOOD” İçin Temelleri Atıyor...

İFEXPO 2015 Çorap, İç Giyim, Ev ve Plaj Giyimi Fuarı İstanbul'da Başladı.

DENİB GENÇ “MUCİT” LERİN PEŞİNDE...

İhracat Rakamları

EGE' nin İHRACAT YILDIZLARI Parladı...

 Bu bölümdeki içeriği görebilmek için bilgisayarınıza Adobe Flash Player yükleyiniz.
»DENİB MOBİL
iOS
Android
HAVA DURUMU » tüm şehirler
°C Denizli, Türkiye
HABERLER
DUYURULAR
EĞİTİM ETKİNLİKLERİ

Bursa' da Ev Tekstilinin Geleceği Masaya Yatırıldı...

Denizli İhracatçılar Birliği(DENİB) - Türkiye Ev Tekstili Sanayicileri ve İşadamları Derneği(TETSİAD) - Uludağ Tekstil İhracatçıları Birliği(UTİB) yönetim kurulu üyelerinin katılımlarıyla 30.01.2015 Cuma Günü, Türkiye'de evtekstili ve sektörünün mevcut sorunlarının ve çözüm önerilerinin görüşüldüğü ortak toplantı gerçekleştirildi.

ANADOLU DOKUMACILARI GRUBU'nun Efsane Dokumalar Sergisi Bursa'da...

Türkiye Ev Tekstili Sanayicileri ve İşadamları Derneği'nin sosyal sorumluluk çerçevesinde sponsorluğunu sürdürdüğü, Anadolu Dokumacıları Grubu tarafından düzenlenen "DOKUMACA” sergisinin 3.sü 29 Ocak 2015 Perşembe günü Bursa Merinos Tekstil Sanayi Müzesi' nde sunuldu.

TİMAKADEMİ Bursa' da, 2023 İhracat Stratejileri Değerlendiriliyor...

TİMAKADEMİ, Türkiye'nin 2023 yılı, 500 Milyar Dolar İhracat Hedefini gerçekleştirebilmesi için, firmaların kendi bünyelerinde stratejilerini nasıl yürütmeleri gerektiğini, strateji kapsamında yeni hedef pazarların neler olduğunu, bu pazarlara nasıl girileceğini, bu süreçte firmalara sağlanan devlet yardımlarının neler olduğunu en çok ihracat yapan 10 ilde anlatmayı sürdürüyor.

SOMUT ADIMLAR, Ege Üniversitesiyle Birlikte Devam Edecek...

DENİB & DETGİS işbirliği ile hazırlanan,Üniversite & Sanayi İşbirliğinde Somut Adımlarprojesinde 2. Program Ege Üniversitesi Tekstil Mühendisliği Bölümü ile gerçekleştirildi.

DENİB AKADEMİ İlk Derse Simay BÜLBÜL İle Başladı...

Denizli İhracatçılar Birliği'nin yaklaşık 1 yıldan bu yana yürüttüğü çalışmalar sonucunda, 26.01.2015 tarihinde Denizli Valisi Sükrü KOCATEPE'nin teşrifleriyle ve DENİB Yönetim kurulunun da hazır bulunduğu lansman toplantısında...

DENİB AKADEMİ'nin Lansman Toplantısı Yapıldı.

DENİB Akademinin lansman toplantısı ve protokol imza töreni 26 Ocak 2015'te Denizli İhracatçılar Birliğinde gerçekleştirildi.

DENİB AKADEMİ LANSMANI

Denizli İhracatçılar Birliği'nin uzun süredir yoğun bir şekilde üzerinde çalıştığı "DENİB AKADEMİ” çalışmalarına başlıyor. Üyelerine verdiği hizmetlere bir yenisini daha ekleyen DENİB, Akademi ile birlikte ihtiyaç duyulan eğitim çalışmalarını daha profesyonel bir yaklaşım ile hayata geçirecek.

Ünlü Modacı Simay BÜLBÜL ile Söyleşi

Simay Bulbul Kimdir?
Yeni kuşak Türk tasarımcılarından biri olan Simay Bülbül koleksiyonlarında deriyi kullanarak Türkiye'nin çok güçlü olduğu bu sektöre yepyeni bir vizyon getirmektedir.

Emniyet Müdürü Sayın Mevlüt DEMİR'e Veda Ziyareti

Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkan Vekili ve Denizli İhracatçılar Birliği Başkanı Süleyman KOCASERT, Denizli il Emniyet Müdürü Sayın Mevlüt DEMİR'e veda ziyaretinde bulunarak, hizmetlerinden dolayı teşekkürlerini iletti.

HEIMTEXTIL'İN Ardından...

Dünya'nın en büyük ev tekstili fuarı olan Heimtextil Frankfurt'u geride bıraktık. Doğrusunu söylemek gerekirse büyük umutlarla gittiğimiz Frankfurt'tan genel anlamda memnun döndüğümüzü ifade etmek gerek. 68 ülkeden 2.759 standın açıldığı, 68.000'den fazla kişinin ziyaret ettiği Heimtextil Frankfurt Fuarı'na aynı zamanda uluslararası bir ev tekstili kongresi gözü ile de bakmak mümkün.

Frankfurt Başkonsolosu Protokol Daveti

Frankfurt Başkonsolosumuz Sayın Ufuk EKİCİ'nin protokol davetine Denizli İhracatçılar Birliğini temsilen Başkan Yardımcısı Sayın Sedat ERİKOĞLU katıldı.

HEIMTEXTIL 2015 FRANKFURT'TA BAŞLADI

Denizli için son derece önemli olan Heimtextil Fuarı 14 Ocak 2015'te Almanya'nın Frankfurt kentinde başladı. Cumartesi gününe kadar devam edecek fuara Türkiye'den yaklaşık 160 firma katılırken, fuarda DENİB üyeleri tarafından 47stand açıldı.

Amerikalı Öğrenci Grubu DENİB'de...

Amerika Birleşik Devletleri State University of New York at Buffalo (SUNY) üniversitesinde, işletme bölümünden 13 öğrenci ve 2 profesör, Denizli İhracatçılar Birliği'ni ziyarette bulundular.

DENİB Geleneksel HEIMTEXTIL Toplantısı Denizli Polis Evi' nde Yapıldı...

Almanya'nın Frankfurt kentinde düzenlenen ve Denizli için son derece önemli olan Heimtextil Fuarı öncesi her sene olduğu gibi bu sene de bir değerlendirme ve hazırlık toplantısı organize edildi.

2014 Yılı Değerlendirme Toplantısı

Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkan Vekili ve Denizli İhracatçılar Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman KOCASERT ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte 05.01.2015 Pazartesi günü Denizli İhracatçılar Birliği'nde bir basın toplantısı gerçekleştirdi.

Türkiye'nin İlk İhracatı, Denizli'nin Geleneği Haline Geldi...

Yeni yılın ilk saatlerinde tıpkı 2014 yılının ilk saatlerinde olduğu gibi, Denizli İhracatçılar Birliğinde yeniden yılın ilk ihracatı heyecanı yaşandı.

DENİB' den Vergi Dairesi Başkanı' na Ziyaret...

Denizli İhracatçılar Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman KOCASERT ve beraberinde bulunan heyet bugün(30.12.2014) Denizli Vergi Dairesi Başkanı Zafer EVCİ'ye bir nezaket ziyaretinde bulundu.

Hazırgiyim Sektör Çalıştayı İzmir'de Düzenlendi...

Geçtiğimiz Haftasonu Cumartesi(27.12.2014) günü, Türkiye Giyim Sanayicileri Derneği (TGSD), Ege Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği ve Ekonomi Bakanlığı bürokratlarının katılımıyla düzenlenen “Hazırgiyim Sektör Çalıştayı”nda sektörün öne çıkan sorunları çözüm önerileri ve geleceğe ilişkin beklentileri ortaya kondu.

Serbest Bölgeler Çalıştayı - Denizli Buluşması

Ekonomi Bakanlığı ve Türkiye İhracatçılar Meclisi işbirliğinde 13.12.2014 Cumartesi günü Serbest Bölgeler Çalıştayı için Ekonomi Bakanlığı ve Tim yetkilileri Denizli'de bir araya geldi.

DENİB' den Yeni Gümrük Müdürüne Tebrik Ziyareti...

Denizli İhracatçılar Birliği(DENİB) Genel Sekreterliği tarafından, Denizli Gümrük Müdürlüğü Görevine atanan Mehmet ŞENSOY'a 11.12.2014 Perşembe Günü bir tebrik ziyareti düzenlendi.

DENİB Eğitimlerine Ara Vermeden Devam Ediyor...

Denizli İhracatçılar Birliği tarafından yürütülmekte olan eğitim faaliyetleri çerçevesinde, "Faktoring ile Alacakların Garantisi, Finansmanı ve Tahsilatı" konulu eğitim programı 09 Aralık 2014 tarihinde Birliğimizin Konferans Salonu'nda gerçekleştirildi.

İNOVASYON Rüzgarı İstanbul' da Esti...

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından Ekonomi Bakanlığı desteğinde, Arçelik AŞ, Sabancı Holding, Türk Ekonomi Bankası (TEB) ve Türk Hava Yolları (THY) stratejik ortaklığında bu yıl üçüncüsü düzenlenen "Türkiye İnovasyon Haftası" sona erdi. İstanbul'da 3 gün boyunca yaklaşık 40 bin kişinin katıldığı İnovasyon Haftasında, Hollanda ise partner ülke olarak yer aldı.

Denizli İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarı Gerçekleştirildi...

Denizli'de işgücünü arz edenler ile işgücü talep edenleri, kamu kurumları, yerel yönetim, üniversite, sanayici ve işletmeci işbirliğinde buluşturarak mesleki eğitim, istihdam ve insan kaynakları konusunda taraflar arasındaki bu işbirliğini kalıcı ve kurumsal hale getirmek amacıyla ...

ZEYBEKCİ Proje Uzmanlarına Sertifikalarını Verdi...

Denizli İhracatçılar Birliği(DENİB) ve Güney Ege Kalkınma Ajansı(GEKA) işbirliği ile gerçekleştirilen "Her Firmaya Bir Proje Uzmanı, Proje Bilgilendirme ve Hazırlama Eğitimi” isimli proje 07.11.2014 tarihinde tamamlandı. Eğitimi başarıyla tamamlayan katılımcılar için 29.11.2014 Cumartesi günü Türkiye Cumhuriyeti Ekonomi Bakanı Sayın Nihat ZEYBEKCİ'nin de katılımıyla sertifika töreni gerçekleştirildi.

Uygulamalarda Akreditifler ve BPO (Banka Ödeme Yükümlülükleri) Eğitimi

Denizli İhracatçılar Birliği tarafından yürütülmekte olan eğitim faaliyetleri çerçevesinde, 29.11.2014 Cumartesi Günü Denizli İhracatçılar Birliği Konferans Salonu'nda "Uygulamalarda Akreditifler ve BPO (Banka Ödeme Yükümlülükleri) Eğitimi” gerçekleştirildi.

DENİB Dış Ticaret Eğitim Programı Gerçekleştirildi...

Ekonomi Bakanlığı koordinatörlüğünde ve Genel Sekreterliğimiz organizasyonunda, firmaları ihracata yönlendirmek ve dünya pazarlarında rekabet gücü kazanmalarına destek vermek ve...

Home&Tex Fuarı' nda Denizli Rüzgarı ...

Türkiye Ev Tekstili Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TETSİAD) ve CNR Fuarcılıkişbirliğiyle düzenlenen, Türkiye'nin en büyük ev tekstili fuarı EVTEKS'ten sonra en önemli ev tekstili fuarı olanHOME&TEX,19-22 Kasım 2014 tarihleri arasında CNR EXPO'da gerçekleştirildi.

Türkiye İnovasyon Haftası Finali 4-5-6 Aralık' ta İSTANBUL' da...

Ekonomi Bakanlığı ve Türkiye İhracatçılar Meclisi işbirliği ile düzenlenen, Türkiye'de inovasyonun önemini anlatmak ve inovatif çalışmaları desteklemek için gerçekleştirdiği Tükiye !novasyon Haftası'nın Finali 4-5-6 Aralık'ta İstanbul Kongre Merkezi Harbiye'de gerçekleşecek.

Gardenya Tekstil 'den Büyük Başarı!

Denizlili Gardenya Tekstil Türkiye İhracatçılar Meclisi(TiM) tarafından geliştirilen ve Türkiye'nin ilk İnovasyon Geliştirme programı olan İnovaLİG - İnovasyon Liderleri programında gerçekleştirdiği İnovasyon, Ar-Ge, Marka ve Tasarım yatırımları ile...
TALEPLER
FUARLAR
HEYETLER

İhracat Bilgi Platformu Ticari Talep Eşleştirme

Ticari Talep Eşleştirme (TTE) hizmeti Türk ihracatçıları ile yabancı ithalatçıların elektronik ortamda bir araya getirilmesini amaçlamaktadır. Ticari Talep Eşleştirme sisteminde hem alım, satım ve işbirliği taleplerinizi girebilir hem de yabancı firmaların taleplerini inceleyebilirsiniz.

INTERTEXTILE SHANGHAI APPAREL FABRICS MİLLİ KATILIMI HK.

22-25 Ekim 2012 tarihleri arasında ÇİN / Shanghai'da düzenlenecek olan "INTERTEXTILESHANGHAI APPAREL FABRICS HAZIR GİYİM KUMAŞLARI VE AKSESUARLARI FUARI” Fuarı milli katılım organizasyonu "Turkish Fashion Fabric” konsepti ile Uludağ İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliğince organize edilecektir.

TEXBRİDGE FUARI HK.

8-10 Mart 2012 tarihleri arasında Uludağ Tekstil İhracatçıları Birliği işbirliği ile İstanbul CNR Expo Fuar alanında 2. Texbidge fuarı gerçekleştirilecektir.

MoOD 2012

11-13 Eylül 2012 BELGIUM - BRUSSELS

INTERTEXTİLE SHANGHAİ HOME TEXTİLES 2012 FUARI HK.

Şangay / Çin'de düzenlenen "Intertextile Shanghai Home Textiles 2012” Fuarı'na milli katılım organizasyonunun dördüncüsü 41 firma ile Turkish Home Textile konsepti ile Uludağ İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliğince 2011 yılında gerçekleştirilmiş olup, 2012 yılında beşinci kez organize edilmesi planlanmaktadır.

HEİMTEXTİL RUSSİA 2012 FUARI HK.

26 - 28 Eylül 2012 tarihleri arasında Moskova / Rusya Federasyonu'nda düzenlenecek olan "Heimtextil Russia 2012” Fuarı'nın Türkiye Milli Katılım organizasyonunun Uludağ İhracatçı Birlikleri tarafından gerçekleştirilmesi planlanmaktadır.
Resmi GazeteReach

 

Şubat / 2011
 
19 14:00
At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum
22 10:00 Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus
24 11:00 Nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna
25 13:30 Vo eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum