İhracat Rakamları (Bin USD)
English
 

"ÇOCUK GELİN OLMASIN" Projesinden Ses Var...

Avrupa Üniversite Sporları Birliği (EUSA) 15. Genel Kurul Toplantısı Denizli'de Gerçekleşti...

Avrupa Üniversite Sporları Birliği (EUSA) Heyeti Denizli'de...

Denizli Uluslararası Genel Kurul' a Ev Sahipliği Yapıyor

2014 Mart Ayı İhracat Değerlendirmesi

2013 Yılı Seçimli Olağan Genel Kurul Toplantısı

İhracat Rakamları

 
Önceki Haber
Sonraki Haber
Tüm HaberlerBu bölümdeki içeriği görebilmek için bilgisayarınıza Adobe Flash Player yükleyiniz.
»DENİB Piyasa Ekranı
    (Canlı)
HAVA DURUMU » tüm şehirler
°C Denizli, Türkiye
HABERLER
DUYURULAR
EĞİTİM ETKİNLİKLERİ

DENİB ORGANİZASYONUNDA UŞAK'ta DIŞ TİCARET BİLGİLENDİRME SEMİNERİ

Denizli İhracatçılar Birliği'nin Ekonomi Bakanlığı ile işbirliği içerisinde gerçekleştirdiği program kapsamında, 27 Mart 2014 Perşembe günü Uşak Üniversitesi - Güzel Sanatlar Fakültesi Mustafa Kemal Paşa Anfisi'nde bir Dış Ticaret Bilgilendirme Semineri gerçekleştirilmiştir.

İzmir Marble ve Teknolojileri Fuarı

26-28 Mart 2014 tarihlerinde İzmir'de düzenlene 20. Marble Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı'nın açılışı Ekonomi Bakanı Sayın Nihat ZEYBEKCİ tarafından yapıldı.

İhracatın Ödülleri Sahiplerini Buldu

Her sene olduğu gibi, bu yıl da Denizli İhracatçılar Birliği tarafından “İhracatın Yıldızları Ödül Töreni” organizasyonu gerçekleştirildi.

Denizli' den Mardin ve Şırnak Çıkartması

“İşadamları, STK temsilcileri ve gazetecilerden oluşan” Denizli heyeti, Ekonomi Bakanımızın Sayın Nihat ZEYBEKCİ'nin ve TİM Başkanı Sayın
Mehmet Büyükekşi'nin de katılımlarıyla 13 Mart 2014'te Mardin ve Şırnak'taydı.

8 Mart 'ta DENİB 'den İki Önemli Etkinlik

8 Mart 2014 Cumartesi günü, Ekonomi Bakanımız Sayın Nihat ZEYBEKCİ'nin ve Denizli Protokolünün teşrifleri ile Denizli İhracatçılar Birliğinde iki önemli etkinlik gerçekleştirildi.

Şubat Ayı İhracat Rakamları Denizli'de Açıklandı...

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından her ay başka bir kentte açıklanan ihracat rakamları 1 Mart 2014 Cumartesi günü Denizli'de açıklandı.

DENİB Heyetinden Yeni Atanan Denizli Emniyet Müdürüne Ziyaret

DENİB Başkanı Süleyman KOCASERT, Başkan Yardımcısı İbrahim UZUNOĞLU, Yönetim Kurulu Üyeleri Veli OĞUZ, Yücel BAYAM ve Bekir Serdar MUTLUBAŞ ile Genel Sekreter Levent ÖZTAŞ'tan oluşan DENİB Heyeti, ilimize yeni atanan Denizli Emniyet Müdürü Sayın Mevlüt DEMİR'i, 26 Şubat 2014'te makamında ziyaret etti.

Vergi Haftası Etkinlikleri Kapsamında DENİB' e Ziyaret

Vergi Haftası etkinlikleri kapsamında, 26 Şubat 2014'te Denizli Vergi Dairesi Başkanı Ali Cüneyd Aruntaş ve beraberindeki heyet Denizli İhracatçılar Birliğine bir ziyaret gerçekleştirdi.

İNTEGRO POLAND Polonya' da Bulunan DENİB Heyetinin Katılımıyla Açıldı

Denizli tekstil sektöründe farklı bir ürün kalemiyle Denizli tekstiline ve ekonomisine katkıda bulunan Tosunoğlu Tekstil, markalaşma ve kurumsallaşma adına ilk adımını Polonya'daki Poznan şehrinde attı. Geçtiğimiz hafta Poznan'daki Swarzedz mevkinde showroom/ofis ve depo olarak faaliyet gösterecek birimin açılışı gerçekleştirildi.

DENİB Heyeti Polonya Pazarından Umutlu…

Denizli İhracatçılar Birliği tarafından, Ekonomi Bakanlığının Destekleri ile gerçekleştirilen URGE projesi kapsamında, Polonya'ya düzenlenen "Yurtdışı Pazarlama Faaliyeti” sona erdi.

Denizli'den Polonya'ya Çıkartma

16-20 Şubat 2014 tarihleri arasında, Denizli İhracatçılar Birliği tarafından Ekonomi Bakanlığı'nın desteği ile yürütülmekte olan URGE Projesi kapsamında, Polonya'ya bir yurt dışı pazarlama faaliyeti düzenlendi. Denizli Ev Tekstili Küme'sinde yer alan 13 firmadan 21 temsilcinin katıldığı faaliyet kapsamında ikili görüşmeler, fuar ziyareti ve işadamları derneği yetkilileri ile toplantılar yer alıyor.

DENİB ve DETGİS İşbirliğinde GEKA Destekleri Hakkında Seminer

11 Şubat 2014 Salı günü Denizli İhracatçılar Birliği Toplantı Salonunda DENİB ve DETGİS işbirliğinde, GEKA uzmanlarının katılımlarıyla bir bilgilendirme semineri gerçekleştirildi.

DENİB' den ABD Pazarı Hakkında Seminer

5 Şubat 2014 Çarşamba günü Denizli İhracatçılar Birliği'nde, “Ev Tekstili Sektörü ABD Pazara Giriş Semineri” düzenlendi.

DENİB Mobil Uygulaması, Akıllı Telefonlarda ve Tabletlerde

30 Ocak 2014 Perşembe günü, DENİB Yönetim Kurulu Başkan Vekili İbrahim UZUNOĞLU, Yönetim Kurulu Üyeleri Hüseyin MEMİŞOĞLU ve Bekir Serdar MUTLUBAŞ'ın katılımıyla gerçekleşen Basın Toplantısında, DENİB Mobil Uygulamasının tanıtımı yapıldı.

Dünya Gümrük Günü Çerçevesinde DENİB'e Ziyaret

Denizli Gümrük Müdürü Sayın Aydın GÜNGÖR ve beraberindekiler, 27 Ocak 2014 Pazartesi günü Dünya Gümrük Günü etkinlikleri çerçevesinde Denizli İhracatçılar Birliği Genel Sekreterliğine bir ziyaret gerçekleştirdiler.

DENİB'den Örnek Bir Sosyal Sorumluluk Projesi Daha...

Türkiye 75 Milyonun üzerinde nüfusu ile büyük ve güçlü bir ülke. Türkiye'nin büyüklüğü ve gücü sadece nüfusundan kaynaklanmıyor. Sahip olduğu tarihi miras, kültürel zenginlik, dinamik ve çalışkan insanları ve gelişen ekonomisi ve siyasi etkinliği, Türkiye'nin en önemli donanımları.

DENİB Heyeti, Ekonomi Bakanımız Sayın Nihat ZEYBEKCİ' yi Makamında Ziyaret Etti

20 Ocak 2014 Pazartesi günü, Denizli İhracatçılar Birliği Yönetim Kurulu Üyeleri, Ekonomi Bakanımız Sayın Nihat ZEYBEKCİ'yi makamında ziyaret etti.

DOMOTEX Halı Fuarında Denizli' yi BAYKENT Tekstil Temsil Etti...

80 ülkeden 45.000 kişinin ziyaret ettiği Domotex Fuarında, 57 ülkeden 1350 firma stand açarak ürünlerini sergiledi.

DENİB Yönetimi İlimizde Görev Yapan Kaymakamlarla Buluştu...

14 Ocak 2014 Salı günü, Denizli İhracatçılar Birliği Başkanı Süleyman KOCASERT, Başkan Yardımcısı İbrahim UZUNOĞLU, Yönetim Kurulu Üyeleri Hüseyin MEMİŞOĞLU, Yücel BAYAM ve Bekir Serdar MUTLUBAŞ'ın ev sahipliğinde, Çal Kaymakamı Sayın Erdal ÇETİNBAŞ, Baklan Kaymakamı Sayın Mustafa TÜRKCAN, Babadağ Kaymakamı Sayın Nebi ÇANGA, Güney Kaymakamı Sayın Onur ŞATIROĞLU, Buldan Kaymakamı Sayın Hacı UZKUÇ ve Bekilli Kaymakamı Sayın Akın ZOR Denizli İhracatçılar Birliğine bir ziyaret gerçekleştirdiler.

DETGİS' den DENİB' e Ziyaret...

DETGİS Başkanı İsa DAL ve Yönetim Kurulu Üyeleri, 14 Ocak 2014'te DENİB'e bir ziyaret gerçekleştirdi.

DENİB'den FRANKFURT Sanayi ve Ticaret Odasına Ziyaret...

8-11 Ocak 2014 tarihleri arasında Almanya'nın Frankfurt kentinde gerçekleşen Heimtextil Fuarı'na Denizli'den stand açan firmaların yanında çok sayıda firma temsilcisi ziyaretçi olarak katıldı.

ABD'li Öğrencilerden DENİB'e Ziyaret...

10 Ocak 2014 Cuma günü, Amerika Birleşik Devletleri State University of New York at Buffalo (SUNY) üniversitesinden bir grup öğrenci Denizli İhracatçılar Birliğini ziyaret etti.

HEIMTEXTIL FRANKFURT Devam Ediyor...

61 ülkeden 2718 standın açıldığı ve 8 Ocak Çarşamba günü başlayan 2014 Heimtextil Frankfurt fuarı devam ediyor.

DENİB Geleneksel HEIMTEXTIL Toplantısı North Point Otel de Yapıldı...

Almanya'nın Frankfurt kentinde düzenlenen ve Denizli için son derece önemli olan Heimtextil fuarı öncesi her sene olduğu gibi bu sene de bir değerlendirme ve hazırlık toplantısı organize edildi.

DENİB'de Bir İlk... Tarihi İmza Bakan ZEYBEKCİ'den...

2014' ün ilk ihracatını DENİB' de EKONOMİ BAKANI NİHAT ZEYBEKCİ onayladı...

Ekonomi Bakanı Sayın Nihat ZEYBEKCİ Denizli İhracatçılar Birliği'ni Ziyaret Etti...

27 Aralık 2013 Cuma günü Denizli'de kurum ve kuruluşları ziyaret eden Ekonomi Bakanı Sayın Nihat Zeybekci, Denizli İhracatçılar Birliği'ne de bir ziyaret gerçekleştirdi.

ZEYBEKCİ' nin Bakanlığı Denizli İçin Bir Değil İki Defa Şans...

Son kabine revizyonunda Denizli Milletvekilimiz Sayın Nihat ZEYBEKCİ'nin, Ekonomi Bakanı olarak kabinede görev alması hepimizi çok mutlu etti. Gece geç saatlerde Sayın Başbakanımızın yeni kabine üyelerini açıklaması ile, Denizli'de adeta sabah erken oldu.
TALEPLER
FUARLAR
HEYETLER

İhracat Bilgi Platformu Ticari Talep Eşleştirme

Ticari Talep Eşleştirme (TTE) hizmeti Türk ihracatçıları ile yabancı ithalatçıların elektronik ortamda bir araya getirilmesini amaçlamaktadır. Ticari Talep Eşleştirme sisteminde hem alım, satım ve işbirliği taleplerinizi girebilir hem de yabancı firmaların taleplerini inceleyebilirsiniz. Ayrıca e-posta aboneliği sayesinde ilgilendiğiniz ürün grubuyla ilgili bir talep girildiğinde e-posta adresinize gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

INTERTEXTILE SHANGHAI APPAREL FABRICS MİLLİ KATILIMI HK.

22-25 Ekim 2012 tarihleri arasında ÇİN / Shanghai'da düzenlenecek olan "INTERTEXTILESHANGHAI APPAREL FABRICS HAZIR GİYİM KUMAŞLARI VE AKSESUARLARI FUARI” Fuarı milli katılım organizasyonu "Turkish Fashion Fabric” konsepti ile Uludağ İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliğince organize edilecektir.

TEXBRİDGE FUARI HK.

8-10 Mart 2012 tarihleri arasında Uludağ Tekstil İhracatçıları Birliği işbirliği ile İstanbul CNR Expo Fuar alanında 2. Texbidge fuarı gerçekleştirilecektir.

MoOD 2012

11-13 Eylül 2012 BELGIUM - BRUSSELS

INTERTEXTİLE SHANGHAİ HOME TEXTİLES 2012 FUARI HK.

Şangay / Çin'de düzenlenen "Intertextile Shanghai Home Textiles 2012” Fuarı'na milli katılım organizasyonunun dördüncüsü 41 firma ile Turkish Home Textile konsepti ile Uludağ İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliğince 2011 yılında gerçekleştirilmiş olup, 2012 yılında beşinci kez organize edilmesi planlanmaktadır.

HEİMTEXTİL RUSSİA 2012 FUARI HK.

26 - 28 Eylül 2012 tarihleri arasında Moskova / Rusya Federasyonu'nda düzenlenecek olan "Heimtextil Russia 2012” Fuarı'nın Türkiye Milli Katılım organizasyonunun Uludağ İhracatçı Birlikleri tarafından gerçekleştirilmesi planlanmaktadır.
Resmi GazeteReach
Şubat / 2011
 
19 14:00
At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum
22 10:00 Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus
24 11:00 Nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna
25 13:30 Vo eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum