“Egeli İhracatçım Bonus Business Card” Tanıtım Kokteyli

20 Eylül 2011 Salı günü, Denizli İhracatçılar Birliği ve Garanti Bankası İşbirliği'nde "Egeli İhracatçım Bonus Business Card "ın Denizli'ye tanıtımının amacıyla bir Kokteyl düzenlendi. Tanıtım Kokteyline, başta Denizlili ihracatçılar olmak üzere Denizli Protokolü, Denizli Platform Başkanları ve ilgili çevreler, Ege İhracatçı Birlikleri Başkanlar Kurulu Başkanı, Garanti Bankası Ödeme Sistemleri Genel Müdür Yardımcısı ve üst düzey yöneticilerinin ve Proje Ortakları katıldı.

Garanti Bankası ve Ege İhracatçı Birlikleri ile Denizli İhracatçılar Birliği arasında imzalanan protokol çerçevesinde, yaklaşık 7000 ihracatçı firmaya maliyet avantajı sağlayacak bir proje olarak hayata geçen "Ortak Satın Alma Projesi” kapsamında, Ege İhracatçı Birlikleri ve Denizli İhracatçılar Birliği üyeleri, Garanti Bankası'ndan "Egeli İhracatçım Bonus Business Card”ı temin ederek, kartlarıyla yapacakları harcamalarından özel fırsatlardan yararlanma imkanı elde edecekler. "Ortak Satın Alma Projesi”ne katılan firmalardan TNT Express, MNG Kargo, AvivaSa, Petrol Ofisi ve Doruknet'ten yapılacak satın almalarda ise özel indirim ve taksit fırsatlarından yararlanacaklar.

DENİB Başkanı Süleyman KOCASERT tanıtım kokteylinde yaptığı konuşmada, proje ortaklarının sayısını artırmak için görüşmelerin ve temasların devam ettiğini belirtti. Örnek vermek gerekirse, teknoloji sektöründe faaliyet gösteren ve bir Denizli firması olan DENIX bunlardan biri.

Önümüzdeki dönemde özellikle AVM'ler, oteller ve restoranlar ile de anlaşmalar yaparak ihracatçılara daha fazla avantaj sağlamak istediklerini ifade etti.

Tanıtım Kokteyline, sürpriz bir konuk damgayı vurdu. ‘Pasaparola' isimli yarışması ile televizyon izleyicisinin gönlünde taht kuran Sunucu Metin Uca, katıldığı gecede, davetlileri yarıştırdı. Garanti Bankası temsilcileri, DENİB üyesi ihracatçılar ile gazetecilerin yarıştığı Pasaparola'nın birincisi, Gazeteci Emrah Varol oldu.