URGE Projesi Takımına Yönelik Eğitim

Denizli İhracatçılar Birliği (DENİB) tarafından yürütülmekte olan "Denizli Ev Tekstili Sektörü Yurt Dışı Pazarlama Takımı” projesi kapsamında, proje dahilindeki firmalara yönelik olarak "Ticari İstihbarat ve Uluslararası Pazarlama” eğitimi düzenlendi.

Ekonomi Bakanlığının desteği ile yürütülmekte olan URGE Projesi kapsamındaki eğitim, 9-10 Eylül 2015 tarihleri arasında DENİB'de gerçekleştiriliyor.

Yapılan eğitimde, Uluslararası Ticarette Bilginin önemi, İhracatta Strateji Belirleme ve Planlama, E-Ticaret, Hedef Pazar Belirleme ve Yapılması gerekenler gibi konulara değinildi. İki gün süren eğitime proje katılımcısı firmaların ilgili departmanların üst düzey yetkilileri katılım sağladı.

2015 Mayıs ayında başlayan ve devam etmekte olan Tekstil URGE projesi kapsamında Eylül 2015 sonunda A.B.D., New York Global Home Show organizasyonuna ve Ekim 2015 ayı sonunda Çin, Guangzhou'da düzenlenecek olan 118. Kanton Fuarı 3. faz fuarına katılım sağlanacaktır ve önümüzdeki dönemde de projenin yapısına uygun olabilecek ülkelerdeki organizasyonlara katılım ve yurt dışından gelecek olan alım heyetlerinin kabulü planlanmaktadır.


İlgili Fotoğraflar