"2017 Trendleri Moda ve Lüks Sektöründe Güncel Gelişmeler" Konulu Seminer Gerçekleştirildi.

Birliğimiz tarafından, 15 Aralık 2016 Perşembe günü ""2017 Trendleri Moda ve Lüks Sektöründe Güncel Gelişmeler” konulu seminer gerçekleştirildi.

Seminerde, 2016 nasıl geçti? , 2016 yılında moda sektörünü en çok etkileyen olaylar ve gelişmeler nelerdi? , 2017 yılı beklentileri , 2017 yılında moda, lüks ve perakende trendleri neler olacak? Sektörde öngörülen değişiklikler nelerdir ve bunlara nasıl hazırlanabiliriz? Konularında www.modakariyeri.com portalının kurucusu ASLI ÖZBEK tarafından katılımcılara bilgiler verildi.

DENİB Nihat Zeybekci Toplantı Salonu'nda gerçekleştirilen seminer, üye firmaların pazarlama ve tasarımcı personellerinin katılımıyla başarılı bir şekilde tamamlandı.

Programın öğleden sonraki bölümünde , Denizli Merkezefendi İMKB Kız Meslek Lisesi öğrencileriyle kariyer konulu workshop yapıldı.

Merkezefendi İMKB Kız Meslek Lisesi'nde gerçekleştirilen workshopda , " Yeni nesil kariyer anlayışı nedir? , Profesyonel seçim yaparken nereden başlamalı? , İş arama sürecinde dikkat edilmesi gereken konular ve kullanılan araçlar, Moda sektöründe kariyer imkanları ve meslek dalları, Kariyer hikayesi nasıl yazılır? " vb konularda öğrencilere bilgiler verildi ve soruları cevaplandırıldı.

 

İlgili Fotoğraflar