Almaya Değil Satmaya Gittiler...

Denizli İhracatçılar Birliği tarafından Ekonomi Bakanlığı desteği ile yürütülmekte olan Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesi Projesi (URGE) kapsamında, Çin' in Guangzhou kentinde düzenlenen Kanton Fuarına katılım gerçekleştiriliyor.

100.000 m2 brüt fuar alanında 4.500'den fazla standın olduğu, 10'dan fazla ülke ve bölgeye hitap eden, 1957' den bu yana düzenlenen ve yılda iki kez açılan Kanton Fuarının 119.'suna açtığı standla katılan DENİB heyeti, Denizli'de üretilen ev tekstili ürünlerini Çin'deki fuarı ziyaret eden uluslararası alıcılarla buluşturuyor.

Son yıllarda yaklaşık 27 milyar dolar ticaret hacmine ulaştığımız Çin in kapılarını uluslararası alıcılara açtığı bu fuar Çin'in yansıra her kıtadan alıcıya Denizli Havlusunu ve farkını tanıtmamıza katkı sağlıyor. Bu yıl ikinci gerçekleşen katılımımız ile Çin'in en çok bilinen fuarında Türk Havlusu artan popülariteye sahip.

1-5 Mayıs 2016 tarihleri arasında sürecek olan fuara DENİB' in URGE projesinde yer alan 12 firma 24 kişilik bir heyetle katılım sağlamakta.

 

 


İlgili Fotoğraflar