Birliğimiz ve T. İş Bankası İşbirliğiyle "2018 Türkiye ve Dünyada Ekonomik Konjonktür ve Beklentiler" Konulu Seminer Gerçekleştirildi.

Türkiye İş Bankası A.Ş. ve Denizli İhracatçılar Birliği (DENİB) işbirliğiyle "2018 Yılı Ekonomik Beklentiler, Dış Ticaret İşlemleri, Ürünler ve Banka Uygulamaları” konulu seminer, 06 Aralık 2017 Çarşamba günü yapıldı.

Seminerde, Türkiye İş Bankası İktisadi Araştırmalar Birim Müdürü Alper Gürler "2018 yılı Türkiye ve Dünyada Ekonomik Konjonktür ve Beklentiler”, Ticari Bankacılık Ürün Müdür Yardımcısı Ufuk DEMİR "Dış Ticaret Ödeme Şekilleri ve Önemli Hususlar”, Ticari Bankacılık Ürün Uzmanı Tuba KAHRAMAN "Dış Ticaretin Finansmanı Ürünleri”, İş Finansal Kiralama A.Ş. Genel Müdür Yrd. Dilek Sezer "İş Leasing Dış Ticaretle İlişkili Çözümler " ve İş Faktoring A.Ş. Genel Müdür Yrd. Armağan Saraçoğlu tarafından "İş Faktoring Dış Ticaretle İlişkili Çözümler” konularında yapılan sunumlarla katılımcılara bilgi verildi.

Birliğimiz Konferans Salonu'nda gerçekleştirilen ve firmaların genel müdür/genel müdür yardımcıları, finansman, muhasebe, satış ve pazarlamadan sorumlu elemanlarının katıldığı seminere firmaların ilgisi yoğundu...

 

 

 

 

İlgili Fotoğraflar