DENİB 5. Ev ve Plaj Giyimi Tasarım Yarışması' nın İzmir' deki Tanıtım Toplantıları Tamamlandı.

Markalaşmaya dikkat çekmek, sektöre genç ve yaratıcı tasarımcılar kazandırmak amacıyla düzenlenen ve bu yıl 5.si yapılacak olan "TECH ANATOLIA” temalı DENİB Ev ve Plaj Giyimi Tasarım Yarışması'nın üniversitelerde yapılan tanıtım toplantıları, 3 Mayıs 2016 tarihinde İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi ve İzmir Ekonomi Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi öğrencileriyle tamamlandı.

TİM Başkan Vekili ve DENİB Başkanı Süleyman KOCASERT, DENİB Yarışma Komitesi ve Yönetim Kurulu Üyesi Osman UĞURLU, teknik destek alınan Anjea Design'dan Vildan ÇAPUTCU, DENİB yarışma sorumlusu Şube Müdürü Şadiye BAYKENT ve yarışmanın organizatörü Rönesans Ajans sahibi Akif Örük'ten oluşan heyetle gerçekleştirilen tanıtım toplantıları oldukça başarılı geçti.

Son başvuru tarihi 10 Haziran 2016 olarak belirlenen yarışmanın, ön elemesi 17 Haziran tarihinde DENİB'te gerçekleştirilecek.

Yarışmaya başvurmak isteyen adayların, başvuru koşulları ve yarışmaya ilişkin detaylı bilgiye yarışma web sitesinden ulaşmaları mümkündür. http://www.evveplajgiyimiyarismasi.com

 

 

 

 

İlgili Fotoğraflar