DENİB AKADEMİ Aile Şirketlerinde Kurumsallaşma Söyleyişi Programı Gerçekleştirdi.

DENİB Akademi, 12 Eylül 2017 2017 Salı günü DENİB Nihat Zeybekci Toplantı Salonu'nda Aile Şirketlerinde Kurumsallaşma Söyleyişi Programı'nı gerçekleştirdi.

Programda Türkiye'de aile şirketleri, KOBİ'ler ve aile şirketleri, aile şirketlerinin avantajları, dezavantajları, Şirketin Vizyonu, Misyonu, Swot Analizi, Stratejik Yönetim, Sürekli Değişim ve Risk Ortamı, Kurumsal Yapı, Aile Anayasası, Şirket Yapıları, Yönetim Kurulu ve Görevleri, Aile Şirketlerinin Sorunları, Aile Şirketlerinde kuşaklar ne yapmalı? Karar verme süreçleri, İç ve dış denetim konularında Rönesans Değişim ve Yönetişim Bilimleri Enstitüsü eğitmeni Ahmet Nedim Narlı tarafından bilgi verildi.

Firmaların Şirket Yetkilileri, Yönetim Kurulu Başkanları, Genel Müdürleri, Yönetim Kurulu Üyeleri, Direktörlerin katıldığı programda katılımcıların yönelttiği sorular ile konular hakkında eğitmen ile müzakere yapılarak program interaktif bir şekilde gerçekleştirildi.

DENİB AKADEMİ programlarına, 27 Eylül 2017 tarihinde "Satış Yönetiminde Verimlilik ve Karlılık Yaratan Analizler ve İş Modelleri” eğitim programı ile devam edecektir…

 

 


İlgili Fotoğraflar