DENİB AKADEMİ Finansçı Olmayanlar İçin Finans Eğitim Programı

Denizli İhracatçılar Birliği'nin eğitim faaliyetlerini yürüten DENİB AKADEMİ, 19 Temmuz 2016 Salı günü Finansçı Olmayanlar İçin Finans Eğitimini gerçekleştirdi.

Eğitimde katılımcılara Dünya Ekonomi, Dış Ödemeler, Finansal Piyasalar, Türkiye Ekonomisi, İthalat-İhracat Rakamları, Bütçe Açığı, Ülke Bazında İhracat Tutarları, Kamu Bütçesi, Vergi Gelirleri, Enflasyon Oranları gibi konularda genel bir bilgilendirme yapıldıktan sonra Faiz, Döviz Kuru ve Enflasyon İlişkisi, Ekonomi Politikası, Patron, Kobi Sahibi, Yönetici, Genel Müdür vs. neyi bilmelidir? EBITDA nedir? Mali Tabloları Anlamak ve Yorumlamak, Gelir Tablosu, Paranın Zaman Değeri ve Örnekleri, Alacak Yönetimi ve Kredili Satışlar, Mali Analiz ve Mali Analizlerin En Çok Kullanılan Tekniği, Finansal Analizler, Mali Analiz Çeşitleri, Oranlar ve Krediler gibi birçok önemli konuda İnotec Akademi'den Çağlayan ATEŞ bilgi verdi.

Denizli İhracatçılar Birliği Nihat Zeybekci Toplantı Salonu'nda gerçekleştirilen eğitime ilgi oldukça yoğundu. İhracatçı firmalarımızın Yönetim Kurulu Üyeleri, Finansman ve Muhasebe Müdürleri, Mali İşler Yöneticisi, Genel Müdürleri, Satın Alma Müdürleri ve Yöneticileri katıldılar.

DENİB AKADEMİ eğitimlerine, 4 Ağustos 2016 Perşembe günü "Yükselen Sektörler ve Yurt Dışı Pazar Fırsatları” eğitim programı ile devam edecek...
İlgili Fotoğraflar