DENİB Akademi İhracatta Teslim Şekilleri - İhracatta Kullanılan Evraklar Eğitimi...

DENİB Akademi, 28 Kasım 2017 Salı günü DENİB Nihat Zeybekci Toplantı Salonu'nda, 30 Kasım 2017 Perşembe günü de Denizli İhracatçılar Birliği ve Uşak Ticaret ve Sanayi Odası işbirliğiyle Uşak Ticaret ve Sanayi Odası Eğitim Salonu'nda İhracatta Teslim Şekilleri - İhracatta Kullanılan Evraklar Eğitimi'ni gerçekleştirdi.

Eğitimde İhracat Eksperi Ümit Osman Yılmaz tarafından ihracat nedir? incoterms 2010, taşıma şekilleri, terimler, ihracat evrakları, ticari evraklar, proforma fatura, ticari fatura, paket-koli listesi, çeki listesi, gözetim belgesi, gümrük beyannamesi, dolaşım belgeleri, menşe şehadetnamesi, sigorta evrakları, mali evraklar, poliçe, senet, bono, taşıma evrakları, tren yolu - kara yolu - hava yolu taşıma evrakları, deniz konşimentosu ve diğer evraklar konularında katılımcılar bilgilendirildi.

Gerek Denizli'de gerekse Uşak'ta gerçekleştirilen eğitim programına, firmaların ithalat-ihracat, pazarlama, satış, lojistik departmanında görev yapan kişiler katıldılar.

DENİB AKADEMİ eğitimlerine, 5 Aralık 2017 tarihinde Denizli'de 6 Aralık 2017 tarihinde ise Uşak ilinde DENİB ve UTSO işbirliğinde yapılacak olan "Dahilde İşleme Rejimi Mevzuatı ve DIR Otomasyon Sistemi Uygulamaları” eğitimi ile devam edecek.

 

 

İlgili Fotoğraflar