İhracat Rakamları (Bin USD)
English

DENİB AKADEMİ, İleri Düzey Excel Eğitimi...

DENİB AKADEMİ "İleri Düzey Excel” Eğitimi'ni 7-8 Mart 2017 tarihlerinde gerçekleştirdi.

Eğitimde, Genel excel kullanımı, koşullu biçimlendirme uygulaması, verilerin girdisini doğrulamak, düşeyara, eğerhata, çoketopla, alt toplam, yeni grafik, hedef ara ile sonuca ulaşmak, senaryo kullanarak farklı seçenekler üzerinden çalışmak, uzunluk fonksiyonu, sağdan fonksiyonu, parçaal fonksiyonu, birleştir fonksiyonu, fonksiyonların iç içe kullanımları, çözücü, özet tablo ve özet tablo seçenekleri ile çalışmak, biçimlendirmek, verileri yenilemek, kaynağı değiştirmek, sıralamak, ayarlarını değiştirmek, farklı tablolardan tek tablo yapmak, makroları oluşturmak ve atamak gibi excelin birçok fonksiyonları tablolar üzerinden birbirinden farklı örneklerle uygulamalı olarak Vidoport.com yetkilisi Ömer BAĞCI tarafından anlatıldı.

İlki 2016 yılında yapılan ve yoğun talep gören eğitim, bu yıl da yine büyük ilgi gördü. Eğitim firma sahibi, genel müdür, üretim müdürü, üretim mühendisi ile mali işler, ihracat ve pazarlama departmanı çalışanlarının katılımıyla, başarıyla tamamlandı.

DENİB AKADEMİ, 15 Mart 2017 tarihinde "Verimlilik Artırma Teknikleri (KAIZEN)” eğitim programı ile faaliyetlerine devam edecek…

 

 


İlgili Resimler