DENİB AKADEMİ, İleri Satış Teknikleri Eğitim Programı Tamamlandı...

Denizli İhracatçılar Birliği eğitim faaliyetlerini yürüten DENİB AKADEMİ bünyesinde Denizli ilinde bir ilk olarak T.C. Ekonomi Bakanlığı tarafından onaylı %70'i geri ödeme destekli "Üretimde Maliyet Düşürme Teknikleri”, "Yalın Üretim”, "İleri Satış Teknikleri” ve "Markalaşma ve Marka Yönetimi” olmak üzere 4 ayrı konuda düzenlenen eğitim programlarının üçüncüsü olan "İleri Satış Teknikleri Eğitim Programı” 14-15 Mayıs 2016 tarihlerinde DENİB Nihat ZEYBEKCİ Toplantı Salonu'nda gerçekleştirildi.

T.C.Ekonomi Bakanlığı tarafından akredite olan Rönesans Değişim ve Yönetişim Bilimleri Enstitüsü ile yürütülen eğitim programında Eğitmen Ceyhun Yeşilşerit tarafından Farklı Açılardan Günümüzde Değişen Satış Kavramı, Satış, Tanım ve Kavramlar, Satış Süreci, Satışta Zaman Yönetimi, Satışta Planlama ve Rota, Satış ve Etkin İletişim, Kişilik, Kişiliğin İletişimde ve Satış Sürecindeki Önemi, İletişim ve Dinleme, Yakınlık ve Güven Oluşturmanın Önemi, Satış Görüşmesi ve Sunum, Temel İkna Teknikleri, İtirazları Yönetmek, Satış Kapama Teknikleri, Tahsilat ve Risk Yönetimi, Satışçıyı Başarısız Kılan 11 Basit Hata başlıklarında eğitim verildi.

İleri Satış Teknikleri Eğitim Programı ile katılımcılara; müşterilerin tatmin olmamış beklentilerinde katma değer yaratarak farklılığı aramak, rekabet koşullarında avantajlı hale gelmek için maliyet liderliğini hedeflemek ve müşteriye olan maliyeti göz önünde tutarak tüm faaliyetlerin maliyetini yönetmeleri bilinci vermek amaçlandı. 2 gün süren eğitim sonunda katılımcılar sertifika almaya hak kazandılar.

Bakanlık Destekli Eğitim Programları, 28-29 Mayıs 2016 tarihlerinde DENİB Nihat ZEYBEKCİ Toplantı Salonu'nda yapılacak "Markalaşma ve Marka Yönetimi Eğitim Programı” ile sona erecek. Bu eğitime katılmak isteyenler 20 Mayıs 2016 Cuma gününe kadar DENİB'e kayıt yaptırabilecek.

 

 


İlgili Fotoğraflar