DENİB Akademi İşletmelerde Verimlilik ve Performans Artışı İçin Prim Teşvik Sistemlerinin Tasarımı ve Uygulamaları Eğitimi...

Denizli İhracatçılar Birliği'nin eğitim faaliyetlerini yürüten DENİB Akademi, 27 Ekim 2017 Cuma günü İşletmelerde Verimlilik ve Performans Artışı İçin Prim Teşvik Sistemlerinin Tasarımı ve Uygulamaları Eğitimi'ni gerçekleştirdi.

Eğitimde katılımcılara işletmelerde motivasyon gereksinimi, motivasyon, çalışanların temel gereksinimlerini anlamak, prim teşvik sistemlerinin amacı, karşılaşılan zorluklar, performans yönetimi, başarının değerlendirilmesi ve performansın değerlendirilmesi arasındaki farklar, çalışanların memnuniyeti ve beklenti analizi, satışta prim teşvik sistemleri, prim sisteminin hedefi, satışta prim sistemi gerekliliği için modelleme, prim sisteminde sonuca yönelik objektif ve subjektif kriterler ile prim sistemi uygulamaları ve örnek modelleri konularında Bülent BAŞAR tarafından bilgi verildi.

Denizli İhracatçılar Birliği Nihat Zeybekci Toplantı Salonu'nda gerçekleştirilen eğitime firmaların Satış Temsilcileri, Genel Müdür ve Yardımcıları, İş Geliştirme Koordinatörleri, İşletme Müdürleri ve İnsan Kaynakları Müdürleri katıldılar.

DENİB AKADEMİ eğitimlerine, 15 Kasım 2017 tarihindeki "Genel Gümrük Uygulamaları” eğitimi ile devam edecek.

 


İlgili Fotoğraflar