DENİB Akademi “Kazancın Anahtarı: Fikri Mülkiyet Hakları” Eğitim Programı...

DENİB Akademi, 22 Kasım 2016 Salı günü "Kazancın Anahtarı : Fikri Mülkiyet Hakları” isimli Marka, Patent ve Tasarım konusunda eğitim programı gerçekleştirdi.

Eğitmende firmalara Patent, Marka ve Tasarım Tescili Nedir? Fikri Mülkiyet Hakları nelerdir? Nasıl korurum? Denizli'nin diğer illere göre Patent, Marka ve Tasarım tescilindeki durumu, Yurt dışındaki koruma alternatifleri, Almak için sağlanması gereken kriterler, süreç, Doğru başvuru nasıl yapılır ve adımları, Yanlış başvuru nelere mal olur, En güçlü koruma nasıl elde edilir, en doğru strateji nedir gibi birçok konuda Sidus Patent'den İrfan Can IŞIKLI tarafından bilgi verildi.

Denizli İhracatçılar Birliği Nihat Zeybekci Toplantı Salonu'nda gerçekleştirilen eğitim programı firma sahipleri ile firmaların pazarlama müdürleri, marka patent sorumlularının katılımıyla keyifli bir program gerçekleştirildi.

DENİB AKADEMİ eğitimlerine, 13 Aralık 2016 Salı günü Denizli'de ve 14 Aralık 2016 tarihi Çarşamba günü Uşak ilinde yapılacak olan "Dış Ticaret Bilgilendirme Seminerleri” ile devam edecek…

 

 

 


İlgili Fotoğraflar