DENİB AKADEMİ Kurum Kültürü ve Aidiyetlik Bilinci Oluşturma Eğitimi...

DENİB Akademi, 29 Haziran 2017 Perşembe günü Kurum Kültürü ve Aidiyetlik Bilinci Oluşturma Eğitimi'ni gerçekleştirdi.

Eğitimde Bemar Kariyer Okulu'ndan eğitmen Şehzan Seçen tarafından yapılan sunumla, Kurum kültürünü oluşturan sosyalleşme, yardımlaşma, kurum içi iletişim ve sosyal sorumluluk anlayışının geliştirilmesi, Kurumsal motivasyon yetkinlikleri ve uygulanabilirliği, Takımdaşlık, Aidiyetlik, Kurumsal aidiyetliğin 3 boyutu, Çalışanlarımıza mesajımız var mı? İş değiştirme nedenleri, Kişisel başarılar nasıl ödüllendirilmeli, nitelikli insan gücü, Maslow İhtiyaçlar Piramidi, Misyon, Vizyon, Ortak değerlerimiz, Kurum kültürü, Kurum kültürünü etkileyen faktörler, Bilgi paylaşımı, Güç paylaşımı, İletişim çağı, davranış stillerimiz, Kişilerin 5 güç kaynağı, Kurumsal İmaj, Bireysel İmaj, İlk izlenim, Beden Dili, İletişim konularında katılımcılar bilgilendirildi. Katılımcılarla birlikte ekip çalışmasına ve kurum kültürünün kendi firmalarında oluşturulmasına yönelik uygulamalar yapıldı.

Üye firmalardan Yönetici, Genel Müdür, Mali İşler Müdürü, İnsan Kaynakları Sorumlusu, Elektrik Mühendisi, Proje Koordinatörü, Satın Alma Müdürleri düzeyinde katılım sağlanan eğitim, keyifli ve başarılı olarak tamamlandı.

DENİB AKADEMİ programlarına, 12 Temmuz 2017 tarihinde "Denizli İhracatçılar Birliği'nde 13 Temmuz 2017 tarihinde ise Uşak Ticaret ve Sanayi Odası'nda gerçekleştirilecek olan "Stratejik İnovasyon” eğitim programı ile devam edecek…

 

İlgili Fotoğraflar