DENİB AKADEMİ, Yeni Nesil Ticaret ve Dijital Pazarlama Eğitim Projesi

Denizli İhracatçılar Birliği'nin eğitim faaliyetlerini yürüten "DENİB AKADEMİ” "Yeni Nesil Ticaret ve Dijital Pazarlama Eğitimi”ni 2-3 ve 4 Mart 2017 tarihlerinde gerçekleştirdi.

T.C. Güney Ege Kalkınma Ajansı tarafından 2016 Yılı Teknik Destek Programı kapsamında desteklenen "Yeni Nesil Ticaret ve Dijital Pazarlama Eğitimi” isimli proje çerçevesinde yürütülen eğitim programı kapsamında her biri kendi konusunda çok değerli olan TOBB E-Ticaret Meclis Başkan Yardımcısı ve EticaretSem Kurucusu Merter ÖZDEMİR, EticaretSem Genel Koordinatörü Engin ÖZDEN, Ticimaks Satış Müdürü Uğur ELÇİN, Ayen Software / CEO Enis ARSLANOĞLU, SefaMerve.com Genel Müdürü Ömer BALKAYA, Bilişim Hukuku Uzmanı Av. Bora YAZICIOĞLU, Pepakura Ajans Başkanı Aykut DUMAN ve Ars Medya Kurucusu Serdar ARSLAN tarafından 3 tam gün boyunca katılımcılara toplamda 21 saatlik bilgilendirme yapıldı.

Proje çerçevesinde yürütülen eğitim programında on-line sistemlerle dünya ticaretine entegrasyonu artırabilmek, firmaların dünya ticaretinden daha fazla pay alabilmeleri için güncel ihracat kanalları, yeni nesil ticaretin temel kavramları olan dijital dünya, dijital işletme, ekosistem, E-Ticarette satış-pazarlama, ürün yönetimi, ürün ve marka, kategori yönetimi, ürüne ait detay sayfaları, fotoğraf ve görseller, ödeme sistemleri, sözleşme koşulları, kargo ve lojistik, tedarikçiler, muhasebe, ambalajlama, garanti koşulları, hukuksal açıdan bilinmesi gereken yönetmelikler, yasal zorunluluklar, tüketici hakları, uzak mesafeli sözleşmeler, müşteri ilişkileri, çağrı merkezi, sosyal medya, müşteri ilişkileri, kampanya yönetimi, mobil uygulamalar, trafik ve satış artırıcı unsurlar, Google Analytics kullanımı, E-ticaret raporları, ürün ve teslimat raporları hakkında bilgilendirildi. Ayrıca, gelişen teknolojiler ile yeni oluşan elektronik piyasalara entegrasyon, dijital dünya konusunda farkındalık oluşturuldu ve biriken tecrübeler ile nasıl yol alınabileceği katılımcılara aktarıldı.

Denizli İhracatçılar Birliği'nde gerçekleştirilen eğitime katılan 50 kişiye katılımcı belgeleri eğitimin sonunda verildi.

DENİB AKADEMİ 7-8 Mart 2017 tarihlerinde 2 tam gün sürecek olan "İleri Düzey Excel” eğitim programı ile faaliyetlerine devam etmektedir...

 

 


İlgili Fotoğraflar