DENİB- Denizli Gıda Kümesi' nin Paris Çıkarması...

Denizli İhracatçılar Birliği tarafından Ekonomi Bakanlığının desteği ile yürütülmekte olan URGE projesi kapsamında faaliyetlerini sürdüren Denizli Gıda Kümesi, yurt dışı pazarlama programlarına bir yenisini ekledi. Rusya, BAE ve İspanya Yurtdışı Pazarlama Programlarının ardından; bu kez de Denizli Gıda Kümesi SIAL Paris Uluslararası Gıda Fuarında 3D 124 nolu standında Denizli tatlarını ziyaretçilerinin beğenisine sundu.

16-20 Ekim 2016 tarihleri arasında Paris/ Fransa'da gerçekleştirilen fuara DENİB; URGE Projesi kapsamında Biriz Kuruyemiş, Hacı Şerif, Kırbıyık Kuruyemiş, Kocabaylar, Nutova, Özpekler Su Ürünleri, Ülkü Meyvecilik, Yenita Gıda olmak üzere 8 üye firma ve 15 kişilik heyet ile katılım sağladı.

Fuar esnasında; DENİB- Denizli Gıda Kümesi standını ziyaret eden Paris Ticaret Başmüşaviri Müge Varol Ilıcak, Paris Ticaret Müşaviri Özlem Nudralı ve Ekonomi Bakanlığımız uzmanlarına ziyaretleri için teşekkür edilerek Denizli İhracatçılar Birliği Yönetim Kurulu Üyeleri Sayın İsa DAL (Yenita Gıda) ve Sayın Süreyya ÇALIŞKAN (Çalışkan Tarım) tarafından Denizli İhracatçılar Birliği ve Denizli Gıda Kümesinin faaliyetleri konusunda bilgiler verildi. Buna ek olarak; Denizli Ticaret Odası heyeti Denizli Gıda Kümesi standını ve katılımcı firmalarımızı standlarında ziyaret etti.

Çeşitli ülkelerden birçok alıcı ile karşılaşma imkanı sunan SIAL PARIS Uluslararası Gıda Fuarı katılımı DENİB-Gıda Kümesi katılımcı firmaları açısından oldukça olumlu geçti.

 

 


İlgili Fotoğraflar